Jitka Černohorská, dermatolog Opava

MUDr. Jitka Černohorská

Uložit

Dermatolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Partyzánská 4, Opava
Odborný lékař kožní a venerologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař kožní a venerologie znaménka, bradavice, loupání kůže

Na návštěvu jsem si sepsala problémy...začala jsem bradavicema které měla vyřešené za 30 vteřin a chtěla ukončit návštěvu. Místo receptu jsem dostala papírek a že s nim musím jen zde dolů do lékárny. Rychle jsem vyšla z dalším problémem- malým ale otravným loupáním kůže na rukou...řekla mi že to mam s chemických prostředků ať to sleduji a pak když tak začneme řešit. Tak ji říkám že mě to trápí více jak rok. Reakce žádná. Ještě jsem rychle vytasila se znaménky a po debatě že prý neexistuje jiná metoda odstranění než řez a šití jsem poslední dvě věci už raději neřešila. Domluvený zákrok na bradavice jsem odhlásila protože jsem se domluvila se svým obvodním lékařem že mi to také udělá. Věřím mu více. A již mi odstraňoval právě znaménka nějakou super metodou bez jizev, bolesti,...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

u této ,,doktorky,, jsem byla s kožním problémem na rukou. Po ,,léčbě,, se můj problém zhoršil snad o 1000%. Doktorka si mlela pořád dokola svoji otřepanou písničku,že to chce čas a vůbec nebrala v potas,že ji celou dobu vysvětluji,že se mi to neustále zhoršuje a čím dál víc rozlézá na předloktí. Léčila mě hypermanganem a belogentem,který mi kůži vyžíral dál a dál.. po další kontrole,jsem se rozhodla,že od této madam odejdu k jiné lékařce a dobře jsem udělala.Paní doktorka Pallová je profesionál na svém místě,můžu vřele doporučit. Kožního problému mě zbavila do tří týdnu a dnes by už nikdo nepoznal,že jsem měla ruce rozežrané do živého.Tímto ji srdečně děkuji za pomoc a opravdu lidský přístup..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mohu jen potvrdit. U paní doktorky jsou obavy zcela na místě. Na její věk má asi velice dobré oči, když se dívá na pacienta z 2 metrové vzdálenosti. Homeopatika a kortikoidy jsou ji vlastní. Manžel měl ten samý pocit. Vracel se domů s pocitem, že se na něj snad ani nepodívala. Dávám palec dolů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Paní doktorka má jeden problém a to,že diagnózu kožních onemocnění stanovuje na pětimetrovou vzdálenost.Třeba za to nemůže,třeba má fobii z kožních nemocí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

Bohužel je to léčba pořád dokola a nezabírá. Zašla jsem k jinému lékaři a ta zabrala. Proč? Sestra i lékařřka jsou příjemné dámy, z lékařského hlediska mi paní doktorka kromě kortikoidů nedala nic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti