Odborný lékař kožní a venerologie
Partyzánská 4, Opava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní a venerologie Jiný

Paní Černohorská je velmi obětavá a vstřícná doktorka, která se snaží pacientovi vždy pomoct. Pomohla mi s bradavicemi a znamínky. Léčba byla možná až překvapivě rychlá, ale byla účinná. Naprostá spokojenost.

Umístění: Odborný lékař kožní a venerologie znaménka, bradavice, loupání kůže

Na návštěvu jsem si sepsala problémy...začala jsem bradavicema které měla vyřešené za 30 vteřin a chtěla ukončit návštěvu. Místo receptu jsem dostala papírek a že s nim musím jen zde dolů do lékárny. Rychle jsem vyšla z dalším problémem- malým ale otravným loupáním kůže na rukou...řekla mi že to mam s chemických prostředků ať to sleduji a pak když tak začneme řešit. Tak ji říkám že mě to trápí více jak rok. Reakce žádná. Ještě jsem rychle vytasila se znaménky a po debatě že prý neexistuje jiná metoda odstranění než řez a šití jsem poslední dvě věci už raději neřešila. Domluvený zákrok na bradavice jsem odhlásila protože jsem se domluvila se svým obvodním lékařem že mi to také udělá. Věřím mu více. A již mi odstraňoval právě znaménka nějakou super metodou bez jizev, bolesti,...

u této ,,doktorky,, jsem byla s kožním problémem na rukou. Po ,,léčbě,, se můj problém zhoršil snad o 1000%. Doktorka si mlela pořád dokola svoji otřepanou písničku,že to chce čas a vůbec nebrala v potas,že ji celou dobu vysvětluji,že se mi to neustále zhoršuje a čím dál víc rozlézá na předloktí. Léčila mě hypermanganem a belogentem,který mi kůži vyžíral dál a dál.. po další kontrole,jsem se rozhodla,že od této madam odejdu k jiné lékařce a dobře jsem udělala.Paní doktorka Pallová je profesionál na svém místě,můžu vřele doporučit. Kožního problému mě zbavila do tří týdnu a dnes by už nikdo nepoznal,že jsem měla ruce rozežrané do živého.Tímto ji srdečně děkuji za pomoc a opravdu lidský přístup..

Mohu jen potvrdit. U paní doktorky jsou obavy zcela na místě. Na její věk má asi velice dobré oči, když se dívá na pacienta z 2 metrové vzdálenosti. Homeopatika a kortikoidy jsou ji vlastní. Manžel měl ten samý pocit. Vracel se domů s pocitem, že se na něj snad ani nepodívala. Dávám palec dolů.

Paní doktorka má jeden problém a to,že diagnózu kožních onemocnění stanovuje na pětimetrovou vzdálenost.Třeba za to nemůže,třeba má fobii z kožních nemocí.

Bohužel je to léčba pořád dokola a nezabírá. Zašla jsem k jinému lékaři a ta zabrala. Proč? Sestra i lékařřka jsou příjemné dámy, z lékařského hlediska mi paní doktorka kromě kortikoidů nedala nic.