Ve Sboru 25, Ivančice
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je velmi ochotná , vstřícná a empatická. Poradí, pomůže, za mě stoprocentní spokojenost. Hošková Dana

k Paní doktorka je velmi dobrá a vstřícná. Vždy vyslechne a poradí nebo napíše doporučení. Jsem maximálně spokojen. I sestřička je velice příjemná a ochotná. Vřele doporučuji jelikož jsem u paní doktorky několik let .

Paní doktorka je velmi dobrá a vstřícná. Vždy vyslechne a poradí nebo napíše doporučení. Jsem maximálně spokojen. I sestřička je velice příjemná a ochotná. Vřele doporučuji.

příjemné vystupování, čas na pacienta, ochotna, pokud je potřeba sama nabídne další vyšetření u odborníků

S paní doktorkou jsem velice spokojený, vždy se snaží váš problém vyřešit a pomoct

Paní doktorka je velice milá,vlídná.Naslouchá pacientům a snaží se jim pomoci.Jsme s ní celá naše rodina velmi spokojená.Doporučuji ostatním.

Velmi dobrá lekárka, naozaj precízná na vyšterenia, velmi príjemá a ochotná.Sestru má tak isto velmi príjemnú. Možem len doporučiť.