Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Lékař léčí lidi, pomáhá jim, vyslechne si jejich problémy..Nic takového se v této ordinaci opakovaně neděje. Je paní Bednářová vyhořelá? Nebo má jiný problém? Takto arogantního a nekompetentního člověka jsem snad ještě nepoznala. A říct vážně nemocnému člověku, že mu nic není, neposlat ho na potřebná vyšetření, když to má napsáno v doporučení od jiného specialisty - jak je toto vůbec možné?

Po dnešní návštěvě u pí.doktorky jsem odcházel jako největší simulant. Škoda jen, že jsem si názory jiných pacientů nepřečetl dříve. Zcela souhlasím s obsahem výše uvedených recenzí.. Jen bych dodal, že jedna věc paní doktorku přece jen zajímá a to je zda jste se nezapomněl v čekárně přezout. Pak už se pacient dočká jen arogance a nezájmu s ním něco řešit, natož si ho vyslechnout.. Moje rada zní,, Už nikdy víc a rychle pryč "..

Paní doktorka se mi vysmála, řekla, že kdyby mi něco bylo, tak vypadám úplně jinak a že se nesmím tolik pozorovat…
Toto vše k mým nesnesitelnými bolestem hlavy, které mě provází více jak 20 let…

Dobrý den.
Bohužel nelze udělit nula hvězd. Má zkušenost je strašná, otřesena ... Byla jsem v šoku z jejího chování. Apelovala jsem, že jí zvolené cviky mi problém zhoršují. Bohužel si trvala na svém. Po třech dnech cvičení jsem se s bolestmi vrátila o měsíc zpět. Vyslechla jsem si, že si vymýšlím, že mám snížený práh bolesti, že si musím pomocí sama, že nikdo jiný mi nepomůže. Neřešila problém s léky, které mi činí vedlejší nežádoucí účinky a ještě navýšila dávkování.
Vše co je napsáno níže je skutečně pravda. Sestřičky úžasné ale postup a chování paní Bednarove mne šokoval a zklamal.
Skutečně dejte na recenze a pryč jinam.

Umístění: Nemocnice Třebíč Jiný

Po dnešní navštěvě p. Doktorky nechápu takhle nízké průměrné hodnocení..... Navštěva proběhla absolutně v pořádku od mílých sestříček až po samotnou prohlídku kdy paní doktorka během chvíle zjístila příčinu vše mi řádně vysvětlila a navrhla lečbu ... no Problem !!!

Paní doktorka používá léčbu šokem. Arogantní přístup, zesměšňuje, kroutí nesouhlasně hlavou, nenechá domluvit. Při vyšetření ignoruje příznaky bolesti, nebo se dokonce dozvíte, že to, co vás právě bolí, vás nemůže bolet. Nedoporučuji.

Umístění: Nemocnice Třebíč Jiný

Moje zkušenost je otřesná, arogance a neprofesionalita. Paní doktorka se mnou mluvila povýšeně, v podstatě mi vynadala za dosavadní způsob léčby, empatie žádná. Nazvala mne "citlivkou" a neustále mi opakovala, že problém bude asi někde jinde, tedy v mojí hlavě. Pokoušela jsem se hájit, že si ty bolesti opravdu nevymýšlím... marně.
K paní doktorce jsem se dostala po té, co jsem navštěvovala po nějakou dobu svou neuroložku, která ovšem z mně neznámého důvodu přestala ordinovat. Poté jsem zůstala dva roky (!!) bez ošetřující lékařky, ačkoli trpím poměrně akutními bolestmi, maximálně jsem byla odkazována na praktického lékaře. Nakonec jsem se mi náhodou podařilo objednat k paní Bednářové, jelikož čekají lhůty u všech jiných neurologů v Třebíči jsou půl roku, nebo vůbec neberou nové pacienty. K paní Bednářové jsem se dostala asi po 3 týdnech čekání (nyní se vůbec nedivím, že u ní není narváno). Návštěva byla nejhorší zážitek tohoto týdne, a to jsem tento týden státnicovala. Oproti vyšetření u paní doktorky byly státnice příjemným rozhovorem. Než bych měla jít k paní doktorce ještě někdy v budoucnu, tu si tu svoji bolavou nohu raději uříznu.

Umístění: jiné místo neurologické vyšetření

Přístup neuroložky Jitky Bednářové opakovaně apatický, bez zájmu, její postoj lékaře naprosto neprofesionální.
Způsob komunikace z její strany dominantní, srážející jakékoli názory pacienta, který se snaží komunikovat a spolupracovat ohledně svého zdravotního stavu.
Když vás něco bolí ať delší dobu nebo akutně, její slova, tohle vás bolet nemůže... jste přecitlivělá.... proč s tím obtěžujete zrovna ji... při vyšetření bolesti zad, krční páteře neakceptuje, že mě to opravdu bolí a "láme" mi hlavu necitlivě až hrubě se slovy, že mě tam nemůže nic bolet!!
Poprvé jsem ji navštívila před třemi lety pro brnění v prstech, zablokované rameno ( přetěžované v zaměstnání). Následně velikou bolest v bedrech, která vystřelovala do levého stehna a držela v křeči několik dní, týdnů.. žádný neurolog mě nemohl vzít dřív než za dva měsíce nebo již nové pacienty nebrali. Byla mi nabídnuta Jitka Bednářová, že čekací lhůta je asi týden, že nemá moc pacientů (dnes už chápu proč).
Bohužel jsem si pro akutní stav nechala vystavit kartu u ní, nedalo se pro bolest čekat. Dala mi prášky po kterých mi bylo zle s tím, v práci jsem se to snažila vydržet ze všech sil.
Úleva byla nepatrná, znovu jsem za ní šla, ať mě pošle aspoň na vyšetření, pak následovalo CT, nález vyjetá plotýnka kromě skoliózy páteře a konečně alespoň rehabilitace, kde mě naštěstí postupně ulevili od bolestí!
Její názor je, že mě nic bolet nemůže, můj názor jí nezajímá, dnes mi řekla ať si jdu jinam, že jí to je jedno..
Vůbec nechápu, jak může v dnešní době takováto osoba vykonávat lékařskou praxi!!! Kartu si samozřejmě dám jinam, s ní jsem skončila, stejně jako i jiní lidé, kteří mi popsali obdobnou zkušenost.