Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč
Nemocnice Třebíč

0.5

1 názor

Umístění: jiné místo neurologické vyšetření

Přístup neuroložky Jitky Bednářové opakovaně apatický, bez zájmu, její postoj lékaře naprosto neprofesionální.
Způsob komunikace z její strany dominantní, srážející jakékoli názory pacienta, který se snaží komunikovat a spolupracovat ohledně svého zdravotního stavu.
Když vás něco bolí ať delší dobu nebo akutně, její slova, tohle vás bolet nemůže... jste přecitlivělá.... proč s tím obtěžujete zrovna ji... při vyšetření bolesti zad, krční páteře neakceptuje, že mě to opravdu bolí a "láme" mi hlavu necitlivě až hrubě se slovy, že mě tam nemůže nic bolet!!
Poprvé jsem ji navštívila před třemi lety pro brnění v prstech, zablokované rameno ( přetěžované v zaměstnání). Následně velikou bolest v bedrech, která vystřelovala do levého stehna a držela v křeči několik dní, týdnů.. žádný neurolog mě nemohl vzít dřív než za dva měsíce nebo již nové pacienty nebrali. Byla mi nabídnuta Jitka Bednářová, že čekací lhůta je asi týden, že nemá moc pacientů (dnes už chápu proč).
Bohužel jsem si pro akutní stav nechala vystavit kartu u ní, nedalo se pro bolest čekat. Dala mi prášky po kterých mi bylo zle s tím, v práci jsem se to snažila vydržet ze všech sil.
Úleva byla nepatrná, znovu jsem za ní šla, ať mě pošle aspoň na vyšetření, pak následovalo CT, nález vyjetá plotýnka kromě skoliózy páteře a konečně alespoň rehabilitace, kde mě naštěstí postupně ulevili od bolestí!
Její názor je, že mě nic bolet nemůže, můj názor jí nezajímá, dnes mi řekla ať si jdu jinam, že jí to je jedno..
Vůbec nechápu, jak může v dnešní době takováto osoba vykonávat lékařskou praxi!!! Kartu si samozřejmě dám jinam, s ní jsem skončila, stejně jako i jiní lidé, kteří mi popsali obdobnou zkušenost.