neurologické oddělení
Denisovo nábřeží 4, Plzeň

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: neurologické oddělení Jiný

Paní doktorka je opravdu milá, vstřícná a empatická. Vyšetření provedla důkladně, když jsem se na něco zeptala, hezky vysvětlila. Nebyla ironická, nedělala ze mě tydýta (jako jiní lékaři), zkrátka opravdu milá lékařka.

I přes to, že jsou pro mě návštěvy lékařů obvykle velmi stresující záležitostí, tato návštěva byla nakonec fajn :)

Děkuji paní doktorce a doufám, že další kontroly budou podobně milé.

Umístění: neurologické oddělení Jiný

Paní doktorka je lékař, jakých je jako máku. Velmi pozorná, empatická, pečlivá. Nic nezanedbá, vyšetření je velmi podrobné. Vysvětlí Vám možnosti léčby, odešle na specializované pracoviště, je - li třeba. Rovněž sestřička Rybová je velice milá. Obě dámy jsou ochotné pomoci i nad míru. V ordinaci je příjemné prostředí a paní doktorka se dokáže do pacienta maximálně vcítit a navodit uvolněnou atmosféru. Maximálně doporučuji!

Posilam velke diky pani doktorce Zahradkove.
.Pri svem jiste stresujicim zamestnani, ma opravdu velkou snahu pacientovi pomoci .Vysetreni neodbyva ,je opravdu pecliva a starostliva.
Jeste jednou mnohokrat dekuji a preji hodne zdravi.
Eva K.