Ord. praktického lékaře pro dospělé
Stříbrnická 10/3034, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Již přes 30 let jsem jejím pacientem a nedám na ni dopustit.Vždy v pohodě,rychle,chápavě a přívětivě,prostě jsem spokojený a vždy vím,že je to v pohodě.Neměnil bych.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Mám tuto doktorku od mých 16 let letos mi je 46,takže 30 let jsem u ní,a když k ní jdu a jen vstoupím do ordinace,mám pocit,že už předem ví co mám za zdravotní problém,když se na mě podívá,asi to dělají ty roky...30 let je 30 let,u mě je paní dr.Veličková z jeden z mých lidí kteří jsou v mém srdci.Samozřejmě i její zdr.sestru paní Licinberkovou,jinou doktorku i zdr.sestu bych nechtěl....přeji paní doktorce i zdr.sestře jen to NEJLEPŠÍ .......Karel Tokar-Šanta

JSEM S PANÍ DOKTORKOU VELMI SPOKOJEN A TO UŽ OD DOROSTOVÉHO DOKTORA.NEMĚNIL BYCH.

Od této lékařky jsem odešla už v roce 2000, neb po mě chtěla dost peněz za léčbu pro jiného lékaře, ani nevěděla co mi je. Na mé potíže se přišlo, až když dceři bylo zjištěno, že má alergii na lepek, což je prý dědičné. A v té době také věčně nebyla v ordinaci a když byla, tak se vybavovala a chodila si jak chtěla do práce, ač měla vždy plnou čekárnu. Tak jak tak čtu, žádná změna k lepšímu u ní není. Chtělo by to si na ní stěžovat.

Musím bohužel opakovaně vyjádřit negativní názor na MUDr. Veličkovou. Po dnešní návštěvě její ordinace jsem se konečně odhodlala a měním praktického lékaře. Na ústecku sice takový počin není zrovna snadný, neboť většina lékařů bohužel nepřijímá nové pacienty a cituji: "musíte počkat, až někdo ze starých pacientů zemře", ale co se týče paní doktorky, je jediná cesta, jak být ošetřen a přitom se nezbláznit vzteky v čekárně. Dnes mi opět dokázala, jak nedůležití jsou pro ni pacienti. Plná čekárna lidí, mladí, staří, všichni nějakým způsobem nejspíš nemocní a i přes ordinační dobu, kterou má od 7 hodin, ještě v 10 hodin ani nevešla sestra do čekárny... Přes tenké zdi její ordinace jsou slyšet po celé čekárně soukromé telefonické hovory jak paní doktorky tak i sestry a veselé žvanění a nadávání na provozovatele budovy a podobně... Všichni v čekárně jsou rozčilení a otrávení její ignorací. Opravdu, máte-li možnost, najděte si jinou lékařku, neboť i její kompetence a znalosti značně pokulhávají. Jednou vám předepíše antibiotika po telefonu, aniž by vás viděla a vše vyřizuje pouze sestra, která funguje spíš jako její mluvší a sekretářka. A jindy zase, když náhodou je v ordinaci (což se moc nestává), vám ani na akutní zánět průdušek poradí jediné a to, že si máte pořídit hlívu ústřičnou. nyní mluvím z vlastní zkušenosti! Rozhodnutí, jakého lékaře si zvolíme, závisí jen na nás. Myslete na to!

Léčí mi dlouhé roky a dobře. Jsem spokojený.

Nejhorší lékařka, kterou jsem ve svých 57 letech potkala. kritiku na ni píši již potřrtí, vždy nevytištěna! pokud nemám čím ji chválit, píšu kritiku. K tomu tato stránka snad slouží!

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jsem s ní spokojená, jak po odborné, tak i lidské stránce. A že se u ní někdy čeká, to se čekalo u doktorů vždycky, akorát se to neříkalo nahlas. Pochvala patří i sestřičce.

I já souhlasím se všemi zápornými ohlasy k této paní doktorce. Je mi 19 let a když jsem si měla vybrat svého lékaře pro dospělé, tak pro mě byla nejjednodušší volbou, protože ji navštěvuje i moje matka. Ovšem po tom, co jsem k ní na jaře přišla s tím, že mi není vůbec dobře (bolest v krku, horečky nad 38°C) mi bylo řečeno, že ji trápí to samé a navíc, že ji trápí i bolest hlavy a ať si vezmu paralen a že další den mi bude určitě lépe, jsem požádala o svou kartu a ihned přestoupila k lékařce svého přítele, paní doktorce Hermanové a musím říct, že bych neměnila.