Jiřina Tvrzová, pediatr Ostrava

Jiřina Tvrzová

Pediatr

14 názorů

Uložit


Adresa

Nad Porubkou 1084, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
14 názorů

L
Ověřeny pacient

Měla by se naučit, kdy předkožka lne k žaludu, a kdy opravdu jde o fimózu!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Já byla s paní doktorkou spokojená ,malá prodělala jako mimínko v půl roce zápal plic a paní doktorka jí vyléčila sama,že nemusela ani do nemocnice,sice jí taky léčila antibiotiky ale vždy je na uvážení rodičů kolikrát do roka dítě antibiotiky nacpe,čím častěji se podávají tím míň zabírají!...ono je někdy méně více a když se Vám něco nezdá tak vždy můžete s doktorkou probrat i jiné nasazení léků než začnete zkoušet antibiotika...paní doktorka je v této komunikaci velice přístupná,takže za mě spokojenost!...


S pani doktorkou jsem byla vzdy velmi spokojena.


Ověřeny pacient

Jako dítě jsem k ní chodila, ale rada jsem ji neměla. A dítě bych ji nesvěřila. Dodnes si pamatuji, že jsem stále dokola jedla na zánět nosohltanu tytéž ATB. A má spolužačka taky...Nedoporučuji.A stačilo říct, že jsem měla teplotu- samozřejmě, že ne, jen se nechtělo do školy- a byla jsem doma bez toho, že bych měla objektivní nález kdekoli...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Na tuto paní dr. mám nádherné vzpomínky z dětství,patřila ke špičkovým pediatrům v Ostravě a uměla vypiplat děti,kterým už nikdo nedával šanci. Proto jsem své 2 děti kdysi s radostí zaregistrovala k ní.(Nutno říct,že dnes je mi 42 let a dětem 10 a 7.) Vztah k dětem je stále moc hezký, bohužel musím potvrdit vše,co se píše v uvedených názorech, některé jsou snad přímo o nás. (věčné předepisování antibiotik na trochu zarudlý krk, zapomenutá očkování, doprošování se vyšetření, zamknutá ordinace během ordinačních hodin a vůbec jakási celková únava či vyhořelost na mě z paní dr. působí.)Dlouho jsem váhala o změně pediatra, ale stále mě držela jakási falešná nostalgie a pověst,že přeci byla dobrá.....Ano,ale jak už psal někdo výše, dnes už jsme s medicínou někde jinde a je třeba jít s dobou. Když synovi loni v listopadu předepsala na "angínu" zase antibiotika, která mu následně rozhodila imunitu tak,že mu bylo hůř než před tím, než je začal brát,a další týden se z toho dostával,(zarudlý krk zřejmě nebyla angína),udělala jsem radikální řez a od nového roku jsem u jiné paní dr. Je mi to líto,asi jsem příliš konzervativní,paní dr.je jinak moc milá,ale to mi nestačí.


H

Chodila jsem k této lékařce od svého dětství do svých 20 let. Na střední škole jsem trpěla angínou každý druhý měsíc, paní doktorka mě ládovala stále novými a novými antibiotiky. Defakto pak už žádné nezabíraly. Nakonec jsem byla poslána do nemocnice na vytržení mandlí. Mám je dodnes, do nemocnice jsem nenastoupila. Angínový nekonečný kolotoč zastavily až léčba homeopatičky a podaná homeopatika a to dokonce na několik let.


Ověřeny pacient

Paní doktorka sice milá, ale absolutně nic nevyléčí...Zkouší psát furt dokola tři různé antibiotika, takže dítěti spíše rozháže imunitu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K dětem se chová výbroně, puberťákům podepíše žákovskou na jak dlouho chtějí být doma..
Ale léčení žádné, díví se, když přijdu sama s dítětem, že je na čase očkovat. K výsledkům nemoci se většinou dopátráme společně...atd..
Paní dr. by měla být již v důchodu, přesto dál vykonává praxi, nikdo jiný do Svinova jít nechce!!!


K paní doktorce chodím se dvěma dětmi a mám jen dobré zkušenosti.


VELMI MILÁ A HLAVNĚ PŘÍJEMNA DOKTORKA,A MAM S NÍ TAKY MOC VELNI DOBRÉ ZKUŠENOSTI.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti