Praktický lékař pro děti a dorost
Nad Porubkou 1084, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Měla by se naučit, kdy předkožka lne k žaludu, a kdy opravdu jde o fimózu!

Já byla s paní doktorkou spokojená ,malá prodělala jako mimínko v půl roce zápal plic a paní doktorka jí vyléčila sama,že nemusela ani do nemocnice,sice jí taky léčila antibiotiky ale vždy je na uvážení rodičů kolikrát do roka dítě antibiotiky nacpe,čím častěji se podávají tím míň zabírají!...ono je někdy méně více a když se Vám něco nezdá tak vždy můžete s doktorkou probrat i jiné nasazení léků než začnete zkoušet antibiotika...paní doktorka je v této komunikaci velice přístupná,takže za mě spokojenost!...

S pani doktorkou jsem byla vzdy velmi spokojena.

Jako dítě jsem k ní chodila, ale rada jsem ji neměla. A dítě bych ji nesvěřila. Dodnes si pamatuji, že jsem stále dokola jedla na zánět nosohltanu tytéž ATB. A má spolužačka taky...Nedoporučuji.A stačilo říct, že jsem měla teplotu- samozřejmě, že ne, jen se nechtělo do školy- a byla jsem doma bez toho, že bych měla objektivní nález kdekoli...

Na tuto paní dr. mám nádherné vzpomínky z dětství,patřila ke špičkovým pediatrům v Ostravě a uměla vypiplat děti,kterým už nikdo nedával šanci. Proto jsem své 2 děti kdysi s radostí zaregistrovala k ní.(Nutno říct,že dnes je mi 42 let a dětem 10 a 7.) Vztah k dětem je stále moc hezký, bohužel musím potvrdit vše,co se píše v uvedených názorech, některé jsou snad přímo o nás. (věčné předepisování antibiotik na trochu zarudlý krk, zapomenutá očkování, doprošování se vyšetření, zamknutá ordinace během ordinačních hodin a vůbec jakási celková únava či vyhořelost na mě z paní dr. působí.)Dlouho jsem váhala o změně pediatra, ale stále mě držela jakási falešná nostalgie a pověst,že přeci byla dobrá.....Ano,ale jak už psal někdo výše, dnes už jsme s medicínou někde jinde a je třeba jít s dobou. Když synovi loni v listopadu předepsala na "angínu" zase antibiotika, která mu následně rozhodila imunitu tak,že mu bylo hůř než před tím, než je začal brát,a další týden se z toho dostával,(zarudlý krk zřejmě nebyla angína),udělala jsem radikální řez a od nového roku jsem u jiné paní dr. Je mi to líto,asi jsem příliš konzervativní,paní dr.je jinak moc milá,ale to mi nestačí.

Chodila jsem k této lékařce od svého dětství do svých 20 let. Na střední škole jsem trpěla angínou každý druhý měsíc, paní doktorka mě ládovala stále novými a novými antibiotiky. Defakto pak už žádné nezabíraly. Nakonec jsem byla poslána do nemocnice na vytržení mandlí. Mám je dodnes, do nemocnice jsem nenastoupila. Angínový nekonečný kolotoč zastavily až léčba homeopatičky a podaná homeopatika a to dokonce na několik let.

Paní doktorka sice milá, ale absolutně nic nevyléčí...Zkouší psát furt dokola tři různé antibiotika, takže dítěti spíše rozháže imunitu.

K dětem se chová výbroně, puberťákům podepíše žákovskou na jak dlouho chtějí být doma..
Ale léčení žádné, díví se, když přijdu sama s dítětem, že je na čase očkovat. K výsledkům nemoci se většinou dopátráme společně...atd..
Paní dr. by měla být již v důchodu, přesto dál vykonává praxi, nikdo jiný do Svinova jít nechce!!!

K paní doktorce chodím se dvěma dětmi a mám jen dobré zkušenosti.

VELMI MILÁ A HLAVNĚ PŘÍJEMNA DOKTORKA,A MAM S NÍ TAKY MOC VELNI DOBRÉ ZKUŠENOSTI.