Adresa

Tovární 367, Studénka
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
N
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog preventivní prohlídky

Souhlasím s negativními názory. Kromě toho, že nepozná kazy, je neochotná, arogantní, nemá dobrý přístup k dětem a chodí pozdě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou Markovou mám nejlepší zkušenosti, odvádí perfektní práci. Děkuji. NL. Studénka


Ověřeny pacient

Se zubaři jsem měla velmi špatnou zkušenost obzvlášť když jsem chodila k Mudr.Stra...(raději nejmenuji kdo zná si domyslí).v Bílovci.Potom byl problém sehnat zubaře,ale ne leda jakého chtělo to opravdu dobrého zubaře.Můj tatínek mi doporučil Mudr.Markovou.Starala se o jeho chrup a já na tatínka dala a udělala jsem to nejlepší co jsem mohla.Nikdy jsem nezažila tak elegantní a bezbolestné zákroky jako u Mudr.Markové.Je trpělivá a citlivá.Taky musím vyzdvihnout její dokonalou zručnost,protože tak rychle a bezbolestně mi zub nikdo nevytrhl.V neposlední řadě se musím zmínit o jejím stomatologickém RTG,které má umístěno hned vedle křesla a dokáže si zrentgenovat skryté kazy a nepřístupná místa.Takže má-li někdo strach ze zubaře vzpomeňte si na Mudr.Markovou je to nejlepší stomatolog v okolí.SUPER SUPER SUPER


Osobně mám s p. doktorkou dobré zkušenosti. Chodí k ní i mé dvě děti, se strachem tam ale určitě nejdou. Nikdy jsem neměla pocit, že by se k nim chovala hrozně, byla k nim naopak milá a snažila se je ošetřit i s psychologickou průpravou.


S paní doktorkou Markovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Mám dvě děti, které k ní chodí taky a vůbec z ní nemají strach. Jsem s ní velice spokojená, protože dobře rozumí své práci a kdykoli pomůže. Děkuji paní doktorce za velmi dobrý přístup k dětem i k dospělým.


Chtěla bych poděkovat paní doktorce za její citlivý přístup k dětem.Naše 4 děti i přesto ,že mají malý věk 8-2roky se nebojí zubaře.Svým lidským přístupem jim dodala odvahy aby se nebály si zoubky ošetřit.Kladně hodnotím i to,že pokud má pacient akutní problém,dostane se mu včas ošetření.Děkuji za péči.


G
Ověřeny pacient

Chtěla bych říct, že paní Dr. Marková, je velmi dobrý stomatolog a za ní dojížím až ze zahraničí, je profesionalní,citlivá, velmi ochotná poradit . Jsem už několik let pacientem u Dr. Markové, pokaždé odchazím domů velmi spokojena. Vždy jsem měla panický strach ze zubaře, až u paní doktorky jsem se toho zbavila, protože mi vždy ošetří zuby bez bolesti a s tou největší pečlivostí. Jsem s ní velice spokojena, a nadále se k paní doktorce bude vracet. Nesouhlasím vůbec tím, že v ordinaci by byla paní doktorka arogantní, to je opravdu absurdní, jak toto může někdo říct.


B

Jsem pacientkou paní MUDr. Markové Jiřiny nejméně 15 let, vzhledem k tomu , že jsem diabetik, tak mám s chrupem dost často problémy. Můj osobní názor je, že jsem měla štěstí, že je mou lékařkou.Velmi se mi po profesní i lidské stánce věnuje. Myslím si, že kdyby mě neošetřovala ona, tak jsem už odkázana na umělý chrup.Chtěla bych jí touto cestou poděkovat. Blažena Šumná, Studénka


L
Ověřeny pacient

Tahle žena je opravdu vynikající stomatolog. Je velice pečlivá a zároven i milá.
Jak jistě každy z nás ví, strach je silnějši než my, ale k paní doktorce Markové
s tímhle strachem nejdu. Má užasný cit v rukou, nic nedělá násilím, s každým bolavým zubem si dokáže pohrát a já jsem jí za to moc vděčná..tímhle jí chci
taky poděkovat za skvělou péči..Mám dvě děti a ty k ní chodí taky, manžel taktéž..
Neměnili bychom ani jeden z nás..
Znám spoustu lidí, kteři si ji nedokážou vynachválit a taky moc ji přeji spoustu dalšich novych pacientu.
Kéžby byl každý lékař jako ona, nikdo z nás by se nemusel bát..
Proto jí taky uvádím jako nejlepší, protože paní doktorka Marková si to opravdu zaslouží..
Doporučuji všem..Protože usměv na tváři s krásnými zuby je to nejlepší co si z nás každý muže přat..


J

Já paní doktorce věřím, protože mi objevila i skryté kazy, které mně minulý pan doktor nenašel. Neváhá k tomu použít rentgen, který má na křesle, což je velká výhoda. Pokud jste měla tolik kazů, asi jste dlouho nebyla na preventivní prohlídce.
Paní doktorku doporučuji, jsem s ní velmi spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti