PhDr. Jiřina Lukáčová
Sladovní 1286, Kojetín

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Umístění: PhDr. Jiřina Lukáčová

Pani doktorka je empatická, vždy ochotná, profesionální, má bohatou praxi a osobní pristup. Pomohla mi a naší rodině v mnoha směrech. Velice si jí vážím. Určitě se na paní doktorku obraťte. Mohu jen doporučit.

Umístění: PhDr. Jiřina Lukáčová znalecké posudky

Šla jsem poprvé se strachem a nakonec jsem zjistila, že jsem poznala úžasnou paní a získala skvělou přítelkyni, která vždy dokáže poradit a najít řešení. Má velký dar- vcítit se na duši člověka a vnímat jeho myšlení.Při každém setkání s ní jsem silnější řešit dlouhodoběji se táhnoucí soudní spory a zvládat životní úděl, který mne potkat. Jsem ji neskutečně vděčná, za to, že je taková, jaká je. Upřímná,vidí skutečnost, nebojí se říct svůj názor, bojuje za práva a ochranu dětí, které jí nejsou lhostejné, tak jako některým rádoby znalcům a psychologům. Mám s ní tu nejlepší zkušenost a vřele všem doporučuji.

Umístění: PhDr. Jiřina Lukáčová

Nejlepší psycholog, po zkušenostech s jinými absolutně nesrovnatelné. Paní doktorka si už po jednom sezení získala mou důvěru. Působí nezaujatě, profesionálně, klidně, vyrovnaně, cítím se u ní dobře.

Srpen 2014
Vážená paní doktorko,
děkuji Vám za pomoc mě i mým dětem.Nejvíce si Vážím Vaší schopnosti spojit teorii s praxí a odvahu opět se zanořit do dalšího případu.Obdivuji Vaši energii a vytrvalost,která nám pomáhá překonávat další překážky.Našla jste pro nás nejlepší lék a to je řešení situace,která vede k vítězsví. maminka Petra a synové

Paní doktorka Lukáčová si absolutně získala moji důvěru a následně také důvěru mé nezletilé dcery. Pomáhá nám jednotlivě, při společných terapiích a také navrhla a realizovala terapii skupinovou. S tak velkou ochotou pomoci jsem se nikde jinde nesetkala a musím říci, že se stav můj i mé dcery v péči paní doktorky Lukáčové viditelně zlepšil. Umí klást ty správné otázky v pravou chvíli, je velmi empatická, citlivá a lidská. Současně při sezeních vnímám její vysokou odbornost a kvalifikovaný přístup.
Paní doktorky si vysoce vážím jako odborníka na správném místě a hodnotím ji na nejvyšší úrovni.

Paní doktorka Lukáčová je absolutní profesionál.Je velmi vstřícná ,milá a hlavně obětavá ,prostě vynikající odborník.Její přístup k pacientovi je na prvním místě lidský,je to úžasná lidská bytost. Nikdy člověka neodmítne,kdykoliv jí můžu zavolat i mimo ordinační dobu,vždy dokáže poradit.Po návštěvě u ní se člověk cítí o moc lépe,poněvadž dokáže člověku naslouchat s bezmeznou trpělivostí.Kéž bylo více takových odborníků.Pro mě MÁ paní doktorka,NEJLEPŠÍ.Má můj obrovský dík,vřele VŠEM DOPORUČUJI.

Měla jsem možnost navštívit hned několik psychologů, než jsem se dostala k paní doktorce Lukáčové a proto můžu s čistým svědomím říct, že paní doktorka je nejen skvělá psycholožka, ale také úžasná lidská bytost. Milá, chápající a vždy ochotná naslouchat a pomoci. Teprve ona mi dokázala vlít ztracený optimismus do žil a vrátit chuť do života. Děkuji za všechno, co pro mě udělala a hlavně děkuji šťastné náhodě, která mě k ní v mojí nelehké životní situaci přivedla.

nejlepší psycholog

Přístup paní doktorky je vždy skvělý,milý a profesionální.Když přijdu na návštěvu dokáže mi vždy zvednout náladu a pomoci vyřešit problémy. Moc jí za to děkuji. Kéž by bylo takových doktorů více.

Paní doktorka, její perfektní přístup je užasný...milá a usměvavá....velmi ochotná...měla jsem velké problémy a ted Díky ní jsem opět začala žít. Je to prostě ten nejlepší doktor kterého jsem kdy mohla poznat, a ještě k tomu je super člověk...o tomto člověku s klidem říkam MOJE paní doktorka.