MUDr. Jiřina Lánská
Palackého 134, Holešov

Umístění: MUDr. Jiřina Lánská Jiný

K paní doktorce docházím od svých 17 let, protože k ní chodí i mamka, takže mě zapsala tam. Naštěstí už neberu antikoncepci, takže tam chodím maximálně jednou za rok. Nikdy jsem neměla problém až do té doby, kdy jsem chtěla preventivní testy na běžné pohlavní nemoci. Odbyla mě s tím, že si to musím najít sama na internetu a neřekla mi lautr nic k tomu, kde mám hledat, ani neporadila, na jaké nemoci se mám testovat. Úplný ignor. Byla jsem z její informace tak zmatená, že jsem tam potom ještě volala, protože jsem prostě vůbec nevěděla, na koho se s tím testováním mám obrátit. Stejná odpověď, najděte si to na internetu. Od té doby jsem tam nebyla (2 roky) a přemýšlím o změně lékaře.

K pani Dr. chodím myslím 7 rokov. Bola som 2x těhodná, 1x s dvojčátkami. Pani Dr. je profesionálna, nemá problém odpovedať na dotazy, poradiť. Mám 42rokov, poznala som už niekoľko gynekologov - aj v zlínskom kraji a nemám voči pani Lánskej žiadne výhrady. Vrelo doporučujem!!! MJ

Po přečtení těchto hodnocení jsem konečně pochopila, že nejsem jediná, co po vyšetření u paní doktorky krvácím, a že nejenom mě vadilo, když mi v těhotenství skoro nic neřekla, když sem se sama nezeptala, naštěstí jsem měla těhotenství bezproblémů a mám zdrávé dítě, ale na prsa mi taky nešáhla za celou dobu a když jsem chtěla udělat ultrazvuk navíc, tak mě odbila, že pojišťovna proplácí jen dva za těhotenství, jelikož jsem se přestěhovala o 50km dál, takže přemýšlím právě o změně gynekologa, kdybych byla spokojená neměnila bych a dojížděla,ale nebylo to ono, ale je pravda, že sestřičky jsou opravdu úžasné, škoda že neléčí ony .-)

S paní doktorkou Lánskou mám taky hrozné zkušenosti. Sestřičky má opravdu úžasné. Bolestivé vyšetření a celé těhotenství mi ani nic neřekla a když jsem se jí chtěla na něco zeptat, tak jsem ji musela rušit když mi říkala nashledanou. Navíc v porodnici na mě hleděli, že mě paní doktorka neupozornila na to, že můžu mít problémy s kojením. Když jsem odvětila, že ani nikdy neviděla moje prsa, tak se sestřičky na novorozeneckém zhrozily co to mám za gynekoložku. Po porodu na kontrole jsem ji upozorňovala na to, že mě to stále bolí ale změna ve vyšetření žádná. Takže momentálně přemýšlím, kde se zaregistrovat. Už tam opravdu nejdu.

NEDOPORUČUJI!!
Lékařka byla mou první gynekoložkou a vyšetření bylo vždy bolestivé. Jelikož jsem neměla žádnou dřívější zkušenost s gynekologickým vyšetřením, domnívala jsem se, že je bolest běžná. P. Lánská mi napsala jako první antikoncepci (pro mladé dívky naprosto nevhodnou, ve Francii dokonce zakázanou), po které jsem mj. výrazně přibrala. O novou jsem musela prosit - údajně mi, dle jejího názoru, kila navíc neuškodí.
K odchodu k jiné lékařce jsem se rozhodla ve chvíli, kdy bylo vyšetření pro mne tak ponižující a bolestivé (skřípnutí kleštěmi), že jsem z ordinace vycházela se slzami v očích.
V nynější gynekoložce vidím opravdovou specialistku - vyšetření bezbolestné, přístup profesionální a při kontrole automatické vyšetření prsu + ultrazvuk.
Doufám, že MUDr. Lánská navštíví tuto stránku a po přečtení zváží, na kolik % jsou její provedené zákroky a doporučené rady (kterých dává opravdu poskrovnu) kvalitní?!!!

Nemám pro tuto paní jedinnou polehčující okolnost !!! Vyšetření u ní mě vždy bolelo, byla protivná, neochotná a HLAVNĚ mi zanedbala změny na děložním čípku !!! Netrvalo dlouho a mohla jsem být díky ní neplodná. Odešla jsem od ní kvůli jejímu sadismu a nový doktor (MuDr. J. Kudrna) mi okamžitě na prvním vyšetření (které jsem ani necítila) objevil tyto problémy a za 2 měsíce jsem šla na operaci.
Rychle od ní pryč, radím dobře.

Holky,
já teda nevím..... 10 let jsem se léčila na neplodnost, poznala jsem opravdu spoustu lékařů a nelobte se, ale mne připadáte být hysterické........, nevíte, co opravdu nrpříjemné gynek. vyšetření.
Sasha

K paní doktorce chodím již 18 let a vždy mi poradila, velmi příjemná paní, nemám s ní žádný problém - odrodila jsem s ní 3 děti, dokonce za mnou byla i v porodnici. Čekací doba je v normě a vyšetření taky není žádná hrůza. Jsem spokojená.

já taky krvácím po vyšetření :(...myslela jsem že to tak má být nebo je to ještě pozustatek po menstruaci, kdybych nepotřebovala antikoncepci, tak tam vůbec nejdu...

K paní doktorce jsem začala chodit v 17 letech. Její vyšetření bývalo bolestivé, na mé otázky odpovídala s despektem a povrchností. Když jsem se zeptala na antikoncepci, řekla mi, ať si něco vyberu sama a příjdu si pro recept. Samozřejmě jsem pak měla velké hormonální problémy, protože, to, co jsem si vybrala mi absolutně nevyhovovalo. Jednou mě nechala ležet na koze 15 min se zavedenými zrcadly a odešla prý pomoct doktorce vedle :-(
Přešla jsem k jinému panu doktorovi a to bylo úplně jiné kafe! Všechno vysvětlil a byl rád, že se ptám, žádné uštěpačné poznámky. A vyšetření? Když už měl dělat něco bolestivého, vždycky mě dopředu upozornil.