Praktický lékař pro děti a dorost
Dělnická 2, Znojmo

Dobry den, cetla jsem nektere pripominky a kritiky. Myslim, ze s nekterymi nemohu souhlasit. My jsme s pani doktorkou velice spokojeni. Co se tyce odbornosti, to samozrejme jako laik posoudit nedokazi, ale je pravda, ze nas vzdy poslala tam, kde bylo zapotrebi - jak na stery, tak i do nemocnice. Vzdy je prijemna a na me deti mila. Co se tyce poplatku, myslim, ze jsou standartni, spise jsem od kamaradek slychavala castky vetsi(napr.100 Kc za jine nez povinne ockovani). Co se tyce cekaci doby u pani doktorky, myslim, ze je od ni a samozrejme i od setricky mile, ze si deti na preventivni prohlidky objednava cilene, tudiz se tam netvori fronty. Navic si ja jako matka nemusim hlidat, kdy na ktere ockovani mam jit, jelikoz mi vzdy prijde SMS s datem a casem (napr. prijdte na ockovani 14.7. mezi 7.00 - 10.00). To velice ocenuji, protoze jsme s detmi temer vetsinou hned venku. Pokud se nekdo pred narozenim ditete rozhoduje, myslim, ze s pani doktorkou bude spokojen, ale zalezi na kazdem. Preji spravny vyber doktora.

je to výborný pediatr, jsme spokojení, doporučujeme

ví, co dělá :o)

S paní doktorkou jsem spokojen. Za těch několik let co jsem u ní byl mi vždy pomohla. NESOUHLASÍM, stvrzením, že paní doktroka nevyšetřuje do hloubky a neodesílá nemocné na kontroly do nemocnice!

já jsem se podepisovala ale tam se to neobjevilo takže se omlouvám ale tím se můj názor nemění.Krejčí

tady ti vysoce inteligentní lidi co sem dávají záporné komentáře by mohly mít alespon trochu ovahy a podepsat se,protože stěžovat si anonymně umí každý!!!

Souhlasím s níže uvedeným příspěvkem. Ještě bych doplnila, za vypsání doporučení k jinému lékaři - 30Kč ( o to vyšetření jsem nežádala, to potřebovala sama doktorka) za potvrzení, že může jet dítě na tábor - 50Kč....A ono by se dalo pokračovat. Myslím, že se bude u paní doktorky platit i za to, že se přijdete podívat do čekárny na ordinační hodiny.

Lékařka, která pečlivě vypisuje daňový doklad za pouhé potvrzení s razítkem - 50Kč, za aplikaci injekce /pokud se nejedná o povinné očkování / - 70Kč.Je to prostě nehorázné! Vyšetření dítěte provádí základní, žádné odběry - dle mého názoru základ, vždyť už jen krevní obraz odhalí spoustu nemocí, výtěr z krku při podezření na anginu taky nic.Při bolestech hlavy následuje rentgen - odběr na mononukleozu, meningitis - prostě nic.Nejde do hloubky a to mi u ní chybí!!Jediné pozitivum-žádné fonty v čekárně.Nebo je to negativum??!!!

s péčí paní doktorky jsem spokojená,je milá a vstřícná