Jiřina Krkošková, pediatr Znojmo

MUDr. Jiřina Krkošková

Uložit

Pediatr Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 2, Znojmo
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Dobry den, cetla jsem nektere pripominky a kritiky. Myslim, ze s nekterymi nemohu souhlasit. My jsme s pani doktorkou velice spokojeni. Co se tyce odbornosti, to samozrejme jako laik posoudit nedokazi, ale je pravda, ze nas vzdy poslala tam, kde bylo zapotrebi - jak na stery, tak i do nemocnice. Vzdy je prijemna a na me deti mila. Co se tyce poplatku, myslim, ze jsou standartni, spise jsem od kamaradek slychavala castky vetsi(napr.100 Kc za jine nez povinne ockovani). Co se tyce cekaci doby u pani doktorky, myslim, ze je od ni a samozrejme i od setricky mile, ze si deti na preventivni prohlidky objednava cilene, tudiz se tam netvori fronty. Navic si ja jako matka nemusim hlidat, kdy na ktere ockovani mam jit, jelikoz mi vzdy prijde SMS s datem a casem (napr. prijdte na ockovani 14.7. mezi 7.00 - 10.00). To velice ocenuji, protoze jsme s detmi temer vetsinou hned venku. Pokud se nekdo pred narozenim ditete rozhoduje, myslim, ze s pani doktorkou bude spokojen, ale zalezi na kazdem. Preji spravny vyber doktora.


je to výborný pediatr, jsme spokojení, doporučujeme


ví, co dělá :o)


S paní doktorkou jsem spokojen. Za těch několik let co jsem u ní byl mi vždy pomohla. NESOUHLASÍM, stvrzením, že paní doktroka nevyšetřuje do hloubky a neodesílá nemocné na kontroly do nemocnice!


já jsem se podepisovala ale tam se to neobjevilo takže se omlouvám ale tím se můj názor nemění.Krejčí


I

tady ti vysoce inteligentní lidi co sem dávají záporné komentáře by mohly mít alespon trochu ovahy a podepsat se,protože stěžovat si anonymně umí každý!!!


Z

Souhlasím s níže uvedeným příspěvkem. Ještě bych doplnila, za vypsání doporučení k jinému lékaři - 30Kč ( o to vyšetření jsem nežádala, to potřebovala sama doktorka) za potvrzení, že může jet dítě na tábor - 50Kč....A ono by se dalo pokračovat. Myslím, že se bude u paní doktorky platit i za to, že se přijdete podívat do čekárny na ordinační hodiny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Lékařka, která pečlivě vypisuje daňový doklad za pouhé potvrzení s razítkem - 50Kč, za aplikaci injekce /pokud se nejedná o povinné očkování / - 70Kč.Je to prostě nehorázné! Vyšetření dítěte provádí základní, žádné odběry - dle mého názoru základ, vždyť už jen krevní obraz odhalí spoustu nemocí, výtěr z krku při podezření na anginu taky nic.Při bolestech hlavy následuje rentgen - odběr na mononukleozu, meningitis - prostě nic.Nejde do hloubky a to mi u ní chybí!!Jediné pozitivum-žádné fonty v čekárně.Nebo je to negativum??!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

s péčí paní doktorky jsem spokojená,je milá a vstřícná


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti