Adresa

Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice, Brno - Bohunice (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Pan doktor je nejlepší ze všech!!! Vždy umytý, upravený, nikdy jsem jej neviděla opilého nebo umazaného.


Velmi dobrý učitel :-)


MUDr VAŠOVÁ,pan doktor ŠÁLEK výborni lékaři moc jim děkuji STERBOVA


1


Ověřeny pacient

Pan doktor Prof.Mudr Vorlíček mi odpověděl ve své internetové poradně s humorem i pochopením a vstřícností. Mám k němu důvěru,spoléhám se na jeho doporučení ohledně léčby rakoviny prostaty poté,co mi různé kliniky na stejnou diagnozu navrhují zcela jiné zákroky.PhD Paul


S

Pan profesor je nejlepší lékař ve svém oboru.Paní doktorka Vášová,pan doktor Šálek výborní lékaři a zároven lidé,kteří mě pomohli v té nejhorší chvíli.Pravidelně k nim jezdím na kontrolu,velmi jim důvěřuji moc jim za všechno děkuji.


Bez komentáře. jeho lidský přístup + jeho znalost a prof. nelze ani komentovat.Nikdo neni schopen posoudit kdo to nezažil.


H

PERFEKTNÍ PROFESIONÁLNÍ VYSTUPOVÁNÍ, DOBRÝ KOLEKTIV SPOLUPRACOVNÍKŮ, PŘEDEVŠÍM LÉKAŘI MUDr. ŠÁLEK A MUDr. VÁŠOVÁ. AJ., JE SMUTNÉ, ŽE TOMUTO ODDĚLENÍ JSOU OMEZOVÁNE FINANČNÍ PROSTŘEDKY.


I

Pan profesor je zlatý člověk. Jen díky lidskému přístupu a snaze pomoci i lidem z druhého kouta republiky jsem byla schopna fungovat v době léčby těžké nemoci mého syna.
Děkuji a vřele doporučuji.


F

Má zájem především o výsledky práce celého hematoonkologického oddělení FN. S pacienty rovněž promluví, posoudí situaci. Doporučuji jej jako výborného teoretika.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti