Berkova 34, Brno
Ordinace plastické chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace plastické chirurgie Plastika prsou

Skvělý doktor. Vše podrobně vysvětlí. Navrhne nejlepší řešení. Já chtěla vyplnit prsa vlastním tukem a pan Profesor mi navrhl že modelace je v mém případě lepší řešení a měl pravdu. Jsem nadšená z jeho práce. Následující hospitalizace byla náročná ale díky skvělým sestřičkám které za mnou chodily co chvíli jestli nemám bolesti, jesli mi je dobře... Byli super. Pan Profesor se taky přišel podívat jak mi je. Na kontrolách mi vysvětlil vše na co jsem se ptala i to co se bude dál následovat. Krásně se vše hojí, od samého začátku vypadaly jizvy skvěle. Jsou úplně nepatrné absolutně bez otoků, modraků a podlitin.
Velké díky, panu Profesorovi a jeho tymu.
Kretíková

W
Umístění: Ordinace plastické chirurgie Transssexualita

Nejlepší a nejinteligentnější a nejhezčí doktor,kterého znám.A ještě s ním byla legrace,měl u personálu absolutní respekt,s pacientem si udělal čas na vysvětlení operace a když musel přehodit den operace až na další den,uměl se i omluvit.Pořád na něho vzpomínám.Byl jsem nesmírně spokojen.Slyšel jsem,že pan profesor Veselý půjde již do důchodu,škoda,že už nemám co operovat,to už ho neuvidím.Doktoři,které běžně navštěvuji mu nesahají ani po kotníky.Ivo Andy Warhol.

Umístění: Ordinace plastické chirurgie Otoplastika

S panem profesorem jsem velice spokojen, profesionální přístup i přátelské vystupování. Během operace proběhly i nějaké vtípky. Při konzultaci podrobně vysvětlil celý průběh zákroku. Vše proběhlo bez komplikací a s výsledkem jsem nadmíru spokojen, děkuji za vzornou péči.
Sedláček J.

Umístění: Ordinace plastické chirurgie konzultace plastické chirurgie

Možná je pan profesor výborný odborník a operatér, ale chování má velmi netaktní a nevhodné. Chtěla bych tímto jemu a celému týmu popřát hodně štěstí v životě, aby se nemuseli nikdy dostat do situace, kdy za ně rozhoduje někdo jiný, aby se jím nedostalo takového ponížení jako když jsem já musela sedět před celou komisí obnažená s deformovanou pravou částí hrudníku po mastektomii, aby mi řekli, že mi operaci pro můj věk a váhu neprovedou. Vlastně mi tímto naznačili, že jsem stará, nepotřebná a tudíž žádnou kosmetickou operaci nepotřebuji. Ani nezohlednili mé bolesti, potíže se zádami, nerovnováhu a na posledním místě psychickou zátěž při ztrátě prsu.
Pan profesor byl velmi arogantní a rozhodně tuto kliniku nedoporučuji!!!

Velmi souhlasím s názorem pana profesora,že stránky tohoto typu vůbec nevypovídají zkutečnost o daném lékaři. Moje babička říkává " Není na světě ten,aby se zavděčil lidem všem." Ale soudit lékaře jen podle nějakého nesmyslného hodnocení na internetu je absurdní. Já osobně vždy dám na doporučení ústní a od lidí co mohou svá tvrzení dokázat. Znám pana profesora osobně a hluboce před ním smekám a můžu říct jen jedno: až my ostatní dokážeme pro druhé udělat tolik jako pan profesor, můžeme si pak troufat psát negativní hodnocení. Přeji panu profesorovi jen vše dobré a co nejméně takových negativních ohlasů. Zdraví Jana Srnečková z Kostelce u Kyjova :)

Po nepovedené plastické operaci prsu po prodělané rakovině a zkušenosti s neohleduplným jednáním tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji.

Mám negativní zkušenost s nepovedenou plastickou operací prsu po prodělané rakovině. Neprofesionální chování a přístup lékaře byly nepříjemným překvapením. Zřejmě má vliv i věk, vystupování mladších zaměstnanců kliniky bylo zcela odlišné. Pacientky operované jinými lékaři byly s výsledky operace a přístupem spokojené.

arogantní, stále spěchá, nepodá podrobnější vysvětlení ani před ani po operaci, dotazy pacienta ho obtěžují a zdržují, během ambulance si vyřizuje soukromé hovory, nepovedenou operaci nechce přiznat, omluva neexistuje, začne být slovně agresivní, proto pacient raději hledá jiného plastického chirurga, který by mu pomohl. Takže tvrzení, že pacienta již nevidí je správné. Ani pacient se s ním nechce již nikdy potkat. Nepovedené zákroky nejsou ojedinělé.

Tedy já koukámjako blázen na některá hodnocení tady.Profesor Veselý,IQ nejméně 250,obrovská celebrita,nejlepší doktor,kterého jsem poznal,byl jsem u něho několikrát,inteligentní,příjemný,respektovaný personálem,který je též příjemný,uznávaný plastický chirurg široko daleko,nemůžu si pomoct,ale nedá mi to,taky pořád atraktivní chlap,jestli ty dámy tady s těmi velešpatnými hodnoceními nechtěli ještě něco jiného,co ale nepřišlo,a tak se ted tady aspon na pár řádkách vyřáděj,nic jiného mě nenapadá....a neuměj se ani podepsat!!!

Take jsem u nej byla na operaci nosu, ktera dopadla katastrofalne. Kdyz jsem se ho pred operaci ptala, jake ma s nosy vysledky, odpovedel mi ze pacienti jsou asi spokojeni, ze uz je pak nevidel. Ja blbec na to skocila - v te dobe jeste nebyl internet, a tak informovat se na nej bylo slozite. Po me operaci me ani nepozval na zadnou kontrolu, a tim mne taky uz nevidel a asi si me zaradil do "seznamu spokojenych pacientu". Jenze duvod proc uz jsem tam nesla byl ten , ze soudit se mi nechtelo a na nos bych ho vickrat sahnout nenechala. A vidim ze bohuzel nejsem sama. Jaky je odbornik v jinych oblastech, to nedovedu posoudit, ale nosy vubec neumi a chova se arogantne jako machr.