Adresa

Hroznětínská 350, Ostrov
Poliklinika Ostrov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

S
Ověřeny pacient

Dobrý den,

k panu Valentovi jsem se objednal s přítelkyní, jelikož naše oční p. doktorka nebyla schopná vyhovět našim problémům. Ve zkratce řeknu to, že jakmile jsme se posadili do čekárny, tak přístup sestřičky p. Valenty byl úžasný, příjemný, ochotný a velice milý. Po samotném vyšetření panem doktorem, který se vás na vše potřebné a vaše problémy podrobně zeptá, jsme došli tam, kam jsme dojít chtěli a problémy vyřešili. Pana doktora, spolu se sestřičkou všem maximálně doporučuji a mockrát děkuji za skvělou péči.

PS: U p. doktora jsme si nechali založit kartu a měnit rozhodně nebudeme.


Ověřeny pacient

K panu "doktorovi" Valentovi jsem chodil, dokud jsem bydlel v Ostrově, tj. do 19.12.2010
Léčil mne 10 let na glaukom.
v lednu, jsem se šel registrovat k oční lékařce zde v Praze. Má nová doktorka, mimochodem, specialistka která provádí operace očí ve VFN na Karlově náměstí, mne hned při první návštěvě šokovala prohlášením, že podle výsledků jak pana Valenty, tak HRT z Chebu pana doktora Fichtla si nemyslí, že mám, nebo, že bych někdy měl glaukom.
Přestal jsem si kapat kapky do očí a za 5 týdnů mne čekalo kompletní vyšetření, které se mělo dělat už dávno v minulosti, včetně základního a to měření tloušťky rohovky.
Díky tomu, že mám tlustou rohovku, mi byl neustále měřen vysoký nitrooční tlak.
Po těchto vyšetřeních, paní doktorka byla ujištěna, že glaukomem jsem nikdy postižen nebyl, ale že trpím slabou oční hypertenzí s tlakem 22 v obou očích.

Poslední dobou, slyším na pana doktora povětšinou špatné reference, dnes už se jim nedivím.

Ani nevíte, jak jsem byl šokován a zároveň rozzloben na pana Valentu. 10 let léčby, doplácení na kapky 85 Kč jednou za 3 měsíce, 1 ročně HRT a za 1 den mám oči bez glaukomu.Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodíme k panu doktorovi už leta se synem a jsme moc spokojení a na otázky odpovídá i vysvětluje.


Sestřička je milá, pan doktor má ovšem jednu zásadní chybu: pokud sem chodíte s malým dítětem, nic vám nevysvětlí. Na konkrétní otázky odpovídá jako politik a já vím po návštěvě v jeho ordinaci totéž, co jsem věděla před ní. Jako bychom k němu byli chodili pro to, aby si on cosi někam napsal a my si to tedy odbyli. Všichni děláme, jak jsme spokojení a jde se domů...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Pan doktor Valenta je zatím nejlepší doktor, kterého jsem v životě navštívil. V ordinaci vládne dobrá nálada a paní sestřička Kubíková perfektně asistentuje. Návštěva zde nebyla nijak nepříjemná, ba naopak.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti