Odborný lékař ortoped
Masarykova 9/699, Liberec

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Arogantní, zlý, hrubián. Nedostatek odbornosti nahrazuje vulgaritami. Jestli mohu doporučit, tomuto doktorovi se vyhýbejte.

Nejhorší lékař v oboru a v dané oblasti. Seřve jak vás, tak sestru, když nemá náladu. Náladový, zlý, arogantní. Raději honem jinam.

Doktor za kterým se opravdu nerada vracím. Po delší době jsem za ním byla na kontrole a hnusně mě urazil s tím, že tam chodím jen když něco potřebuji - logické, že? A musím říct, že jsem poznala opravdu hodně doktorů, ale tenhle patří úplně!! na poslední místo. Nedoporučuji!

K panu doktorovi jsem chodila asi 5 let, než jsem se přestěhovala. Jeho diagnóza byla vždy přesná (odpovídala diagnózám jiných ortopedů a doktorů, se kterými jsem mohla konzultovat), léčba adekvátní, informace komplexní a srozumitelné. Vždy trpělivě odpovídal na mé otázky a svou diagnózu doprovázel obrázky kloubů, aby mi opravdu vysvětlil, cože mi to je. Až mě jednou překvapilo, jak ochotně mi napsal při úrazu lokte ortézu, která podle mě mohla být dost drahá... Připouštím, že jeho humor může někomu připadat ostrý, ale já jsem s ním nikdy neměla problém. Jediný problém jsem měla při předávání výpisu z dokumentace, kdy chtěl, abych se pro něj dostavila osobně - nakonec nebyl výpis potřeba.

Paní Lenka H. mne velmi, velmi pobavila. Ano, přesně takový pan doktor je. Tohle, si totiž ani v tom nejdivočejším snu, nevymyslíte. Mám s tím totožnou zkušenost, jen s jinou částí těla - kolena a kyčle. Těmi se ovšem nedá bouchat o zeď, doporučeno mi bylo nekrotit zadkem a nenosit podpadky..s tím kroucením, těžko říci, ale podpadky mi jsou naprosto cizí - když jsem mu to řekla, oznámil mi, že lžu, že to říká každá. Heuréka..

k panu doktorovi chodíme už asi pět let, někdy se chová lépe, nekdy hůře, k ženám bývá drsnější, naštěstí to zachraňuje sestra, která ho koriguje a drží v normálních mezích, pan doktor nám vždy vysvětlí, kde je problém, proč to bolí a co máme dělat, aby to přestalo, myslím, že je to dobrý doktor medicíny, ale lekce společenské výchovy od něj nečekejte :-)

Takovéto jednání jsem ještě nikdy nezažila. Bylo mi řečeno, že má bolest ruky je pouze v hlavě a že ruka nemůže vůbec bolet. Bylo mi doporučeno ať si bouchnu rukou o zeď, že to by bylo nejlepší. Samozřejmě jsem špatně seděla na židli a židli, jakou jsem uvedla, že mám v práci je tou nejhorší možnou, i když se jedná o bedrosesli s ergonomickým sedákem. Uvedl, že mi tedy napíše nějaké mazání, které mi ani nakonec vůbec nenapsal. Ptal se mě, zda chci s rukou něco dělat, a já jsem uvedla, že pokud to uzná on za vhodné, tak ano, ale že bych přišla a bez zákroku neodejdu také ne. Nejdříve uvedl, že by se rozhodl také tak a na závěr zase říkal, že by o tom zákroku uvažoval - schizofrenní. Na začátku uváděl, že bude použitá malá jehla, se kterou to vůbec nebolí a na závěr zase, že jehla je tlustá a nebylo by to moc příjemné. Vlastně simuluji a přišla jsem jenom kvůli tomu, aby ruka byla hezčí. Neskutečné, už mě u něj nikdy nikdo neuvidí. Lenka z Liberce

Dnes jsem pana doktora navštívila ve svém životě po třetí,mohu říci,že tento doktor mi vždy pomohl,je to opravdový specialista,leta k němu chodí maminka a chodil k němu i tatínek,mě je 48let a opravdu většího odborníka jsem nikdy nepotkala.Moc mu děkuji za léčení ramene.
Je s ním vždy i sranda a dokonce vždy dostanu pro radost bombonek a jak je hned člověku líp , alesponˇ v duchu minimálně.
PROTO NA NĚJ NEDÁM DOPUSTIT.Vondráčková Helena Liberec

Náš milý a laskavý pan doktor už asi definitivně ztrácí soudnost a smysl pro realitu a jeho zde uváděné negativní osobnostní vlastnosti (arogance, namyšlenost, náladovost, hulvátství a nejspíš absence jakékoli sebereflexe a zpětné vazby) s jeho postupným stárnutím zřejmě dosahují absolutních hodnot - zvlášť jestli takový byl dle pamětníků již před 30 lety. Je to škoda, zažil jsem jej i v lepších chvilkách, bohužel zhovadilost v jednání s pacientem (jeho klientem !) s jakou jsem se u něj setkal při své poslední návštěvě jsem nezažil ani na vojně od vyhaslých propitých socialistických lampasáků u bojového útvaru. Možná má nějaké osobní problémy, možná je už "takový", i když v podstatě je třeba taky i hodný...kdo ví ? Nicméně jako pacient asi nemusím být chápajícím psychologem svého lékaře, trpělivě namísto léčby snášejícím jeho arogantní vrtochy, proto k němu přece nechodím - takže pan doktor má tímto o dalšího pacienta méně, o čemž jsem ho při svém odchodu z ordinace informoval - ale pochybuji, že mu něco doteče.... Docela dobrou terapií pro něj by určitě bylo (i krátké) každovečerní zpytování svědomí : "Choval jsem se dnes ke svým pacientům opravdu po všech stránkách jako lékař, kterému mohou důvěřovat a kterého by si mohli vážit ..? A mohu si vůbec vážit sám sebe ? atd.." Co, pane doktore ? Život totiž utíká velmi rychle…

Pana doktora jsem nedávno navštívila poprvé a taky naposledy. Šla jsem k němu se třináctiletou dcerou, kterou pediatr poslal na odborné vyšetření kvůli křivé páteři. Byl arogantní, nepříjemný, náladový, stihl vynadat i mě, že na židli nesedím správně! Nic jsme se nedozvěděli, řekl ať se přijde ukázat zase za půl roku a ať chodí plavat (na to bychom bez něj opravdu nepřišli!) Chtěla jsem doporučit na nějaké rehabilitační cvičení, ale odbyl mě. Je to typ člověka, který má komplexy a léčí si je na pacientech a domnívám se, že si na ženy troufá víc! Ta nejmenší připomínka už je, že jsme byly objednané na konkrétní čas dopoledne a přišly na řadu téměř o hodinu později. Nevím, proč si tedy objednává pacienty po 10 minutách, když se jen během dopoledne stihne vytvořit takový skluz...