Ordinace plastické chirurgie
Hlinky 48/122, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace plastické chirurgie Redukce prsou

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Tomečkovi, který mě 13.12.2018 operoval ve FN Bohunice v Brně. Plastická operace redukce prsou byla ze zdravotních důvodů hrazena pojišťovnou. Od mého nástupu na oddělení, přípravy na operaci i po operaci byl přístup pana doktora naprosto profesionální. Byl pečlivý a vždy vyhověl mým požadavkům. Již při prvním převazu po operaci jsem byla s prací pana doktora nadšená. Mám po operaci necelý 3 týden, jizvy se mi krásně hojí a prsa vypadají úžasně. Opravdu není nic co bych panu doktorovi vytkla, jsem mu moc vděčná a pokud se některá dámy chystáte na plastickou operaci tak vám pana doktora Tomečku vřele doporučuji. S pozdravem Hrubá Iveta

Dnes jsem byla na konzultaci u MUDr. Tomečky. Jedním slovem hrůza. Přede mnou byly dvě klientky, které vyhodil a ještě na chodbě na ně spílal, se mnou jednal neprofesionálně, hrubě, předváděl své rádoby znalosti, musela přijít i sestra a poslechnout si jeho nevyžádanou přednášku a poté určil, že trpím syndromem bílého pláště a tudíž operace víček nelze provést a vůbec by podle něj takový člověk neměl chodit na plastiku. A to vše se odehrálo po tom, co se mi snažil pinzetou nadzvednout víčko a to se podle něj zachvělo.Myslím si, že by se zachvělo každému, je to obranný reflex.

Velké díky panu doktorovi Tomečkovi,podstoupila jsem u něj zmenšení prsou a jsem nadmíru spokojená.Chci podotknout že jsem zmenšení podstoupila ze zdravotních důvodů a operace byla hrazená pojišťovnou.Po operaci jsem 3 týdny,jizvy se my hojí krásně a není nic co bych panu doktorovi vytkla.Má vděčnost panu doktorovi je veliká a kdokoli by pátral po plastickém doktorovi tak ho vřele doporučím.

Jaký je plastický chirurg nevím, ale rozhodně vím, že od něj bych si nedal odstranit ani bradavici. Nějaká empatie, vysvětlení pacientovi, vstřícnost - jsou pro něj neznámý pojem. Jaksi pozapomněl že máme 21. století a on je na klinice kvůli lidem, nikoliv lidé kvůli němu.

Před několika lety odstraňoval dr. Tomečka dceři znaménko na zádech. Dodnes má v těch místech památku - velikou kulatou zvrásnělou jizvu, mnohem větší než bylo původní znaménko. Kdybych to látala doma na koleně, nedopadlo by to hůř. I primářka kožního oddělení se zděsila po shlédnutí výsledku. Budeme muset vyhledat skutečného plastického chirurga, aby výsledky pana doktora opravil.

Před dvěma lety provedl plastickou operaci dceři,má tam jizvu horší než od nějakého chirurga.Nejsme vůbec spokojeni.

moc sikovny pan doktor :)

Absolutně skvělý lékař, cca před 6 lety mi provedl plastickou operaci, jsem maximálně spokojena, dodnes při kontrolách u kolegů lékařů všichni chválí skvělé provedení. Děkuji Pane doktore!!!