Dlouhá 14, Horní Slavkov
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Pan doktor Švejda je dobrý lékař, pomohl mě i mé mamce,jsem mu vděčná obzvlášt za mamku.At si každý tu jeho práci skusí je to také jen člověk ne stroj.Poděkování patří i sestřičce Janě Pagačové.

Problémy pacientů vůbec neřeší.... jen vypisuje žádanky a čeká na výsledky a další doporučení od odborníků protože sám by se situaci nesnažil řešit dalšími vyšetřeními, protože Vám podle něj nic není a radši Vás pošle na psychiatrii. Ale pane doktore ona existuje i imunologie kam jste asi v životě nikoho neposlal!

Pan doktor Švejda je velice dobrý člověk a lékař .Fr.Martinkových

Každý má své mouchy a i náš pan doktor je člověk a má nárok na své dny....Pan doktor je fajn a nikdy neřekne ne, samozřejmně pokud ho někdo nenaštve, ale tomu se já osobně nedivím při představě jaká mu do ordinace chodí individua (ne všichni).
Můžu doporučit.

Je to skromný a vlídný člověk s velkým sociálním cítěním. je velmi milý ke starým lidem, pomůže, vyléčí.

jse spokojen

Je to doktor na kterého se mohu vždy spolehnout.Poradí,vyléčí,pomůže. Sestřička je taky moc milá.Prostě Doporučuji!!!

je skvělej.jediný co mi štve je tověčný předbíhání jiných lidí!Všichni si jdou 'jen'pro recept.Mi si tam taky jdem 'jen' Ale doktor jako člověk a lékař je skvělej.

Jsem sním spokojená,poradí a vyléčí.