Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Pan docent Stehlík mi v 18 Letech zachránil nohu po těžké havárii.Celkem 8 Operací.Po 20 Letech Totální endoprotéza.Mohu normálně žít., nedá se vyjádřít co pro mne udělal.Nejen jako doktor,ale jako člověk.Děkuji Přemysl Zitta

Neznám lepšího ortopéda . Je mi 72 let , jsou to 2 roky co mi vyměnil PAN docent Stehlík první koleno a 1 rok druhé koleno .
Cítím se jako bych se znovu narodil . Moc mu děkuju , je to nejen
nejlepší odborník , ale i jako člověk super . Pokládám si za čest , že jsem někoho takového mohl poznat . Budu na něj vzpomínat jen v tom nejlepším , co budu žít . A o peníze mu nikdy nešlo , v každém případě vždy jenom o pomoc .

souhlasím s tím co bylo již řečeno, měla jsem více problémů a vždy mi na to byl doporučen laser, myslím si že i kdybych nic nedělala, tak je logické že po několika týdnech se stav zlepší, takže podle mě zbytečné na laser chodit, platit za to a čekat 3-4 týdny na to jestli se to zlepšilo

Doktor, kterému jde HLAVNĚ o peníze a pacient je až na dalším stupínku. Doporučuje léčbu za kterou se platí, ale "je zaručeně dobrá"! Prášky (vitamíny) prodává sám a jsou dražší než kdekoli jinde.

nejlepší co znám

VELMI DOBRY ORTOPED SPOKOJENI

K panu ortopedovi chodím už léta a také já stále více pozoruji, že mu jde tak trošku o peníze... S léky propagovanými v TV vám prodá i přípravek od Amway. Chcete zhubnout kvůli plánované operaci? Není problém, akorát vás to přijde na cca 10 tis. korun. Je mi to líto, ale s tímto prostě nemohu souhlasit. Přece existují i jiné lacinější léky se stejnou účinnou látkou, než je Proenzi. Nebo se mýlím? Jinak pan doktor je celkem přívětivý a určitě je to velmi dobrý odborník, ale výše uvedené chování mě velice mrzí.

Pouze mu jde o peníze