Praktický lékař pro dospělé
Podhorská 582/11, Jablonec nad Nisou

Dnes těžko zakopnete o takto skvělého obvoďáka. Znám hodně lidí, kteří se díky lemplovskému nebo neodbornému přístupu obvodního lékaře dostali do těžkých zdravotních problémů, díky pozdě odhaleným nemocem, které v mnoha případech už v době, kdy se na ně přišlo, nebyly léčitelné. Dobrý obvoďák může být dnes otázkou života a smrti a vy kteří tu nadáváte (zvlášť důchodci) na to, že nemáte tisícovku nebo o něco víc ročně na to, abyste si zaplatili kvalitní péči o zdraví, tak si na to vzpomeňte až budete vyhazovat peníze za zbytečnosti. Dnešní doba je fajn v tom, že si můžete vybrat a nikdo vás k MUDr. Šnajdrovi chodit nenutí.

Vždy ihned řeší mé zdravotní problémy a věnuje se léčení s velkou péčí.

Podle mého názoru nejlepší diagnostik, vždy uměl odhadnout, co potřebuji, neléčí jen tělo, ale všímá si i duše, velmi zodpovědný.

Pan doktor je svědomitý a dobrý diagnostik. Má školu svého otce, vynikajícího lékaře. Rovněž jeho žena je milá a ochotná. Kéž by bylo takových lékařu víc.

Vynikající odborník, skvělý člověk, lepší v Jablonci není. Svědomitost je samozřejmá.

Velmi pečlivý a svědomitý lékař , léčí celou naši rodinu k naprosté spokojenosti

Super doktor,vždy mě pomohl

Osobně měl léčil Mudr Šnajdr starší a dnes Mudr Šnajdr mladší. Oba jsou perfektní odborníci a nezapomenutelní ve svém přístupu k lidem. Myslím si, že na Jablonecku budete těžko hledat lepšího praktického lékaře. Pánové Šnajdrové jsou legendou.

Povšimněte si hodnocení a komentářů. NIKDO si nestěžuje na odbornost. Jedovaté výlevy jsou jen na téma žádosti o příspěvek. Jsou to doslova Parobkovsko/Rathovské výkřiky. Přesto, že nikdo není nucen příspěvek dát, nikdo nucen tohoto lékaře navštěvovat, přesto všechno to jsou naprosto negativní hodnocení a odsuzující komentáře.

Tak co vlastně chcete? Vynikající lékař, kterému můžete legálně přispět nebo lempla zdarma?

Osobně jsem přispěl, dostal jsem na to papír, zařadil to do daňového přiznání (dar se nedaní) a nestydím se za to, netajím to a není mi těch peněz líto. Mudr Šnajdr starší mi vyléčil syna a Mudr Šnajdr mladší o mě doslova pečuje. (Nutno poznamenat, že se tak dělo před příspěvkem, pak se nic nezměnilo ani u mě ani u těch, co nepřispěli). Viditelný výsledek příspěvků je druhá ordinace ve městě a ordinační doba do pozdních večerních hodin. To najdete málokde.

Výborný lékař i člověk! Geniální diagnostik, který snese i jiný názor než ten svůj! Má skvělý individuální přístup k lidem, vždy dokáže vyslechnou každé trápení!!! Mě vždy pomohl, nemůžu na něj říct nic špatného!!!

Oba dva lékaři, otec i syn, jsou velmi dobří a obětaví praktičtí lékaři, jejich ordinační hodiny, poradenská činnost a přístup k pacientům jsou naprosto ojedinělé. Nezbývá nic než jim poděkovat.