Jiří Široký, chirurg Pardubice

MUDr. Jiří Široký

Chirurg Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Bolestiva boule na stehni

Profik,vse mi vysvetlil,umrtvil,odstranil bulku.
Rychle jednani,minimalni cekaci doba,prijemna sestricka.Takhle by to melo fungovat vsude.(bohuzel s nekterymi doktory mam velice spatne zkusenosti)
Dekuji za osetreni a preji mnoho uspechu do dalsich let.
Filip H.

Pan doktor mi zjistil zlomeninu, kterou mi nenašli ani ve Vinohradské nemocnici v Praze. Díky iniciativě a zkušenému oku pana doktora jsem se tak vyhnula vážným budoucím zdravotním komplikacím. Moc děkuji!

Dekuji pane doktore za 30kc a Vasi 5-ti minutovou peci jsem se nasledujici den dostala do spitalu od te doby chodim na cisteni a neni vyloucena operace-revize.Kdyby Vas to neobtezovalo ze jsem prisla nemuselo to tak skoncit.Slo jen o to vycistit ranu podrobneji a ne jen cimsi pretrit spravne receno - vydezinfikovat.Verila jsem Vam ,ale po teto zkusenosti Vas nedoporucim ani nejvetsimu nepriteli.

Ackoliv jsem byl dnes u pana doktora pouze s v uvozovkach "prkotinou" (podezreni na triselnou kylu - nalez urologa), tak musim pana doktora pouze chvalit. Byl ke me velmi mily, vystereni provedl odborne, vse mi okomentoval, vysvetlil a ujistil me, ze zadna kyla nehrozi :) Nadavkem mi pridal doporuceni (coz samozrejme vubec delat nemusel, bylo to nad ramec samotneho vystereni trisel) se spis zamerit na lidovou lecbu, aby obcasne bolesti rychleji odeznely (dusledek delsiho leceni na urologii). Jen vic takovyhle doktoru! Byl jsem velmi spokojen.

Pan doktor je profesionál ve svém oboru. Oceňuji jeho citlivý přístup při zákroku.

ok

Tento týden jsem byla u pana doktora na drobném chirirgickém zákroku, kdy mi z obličeje odstraňoval dvě pihy. Pan doktor měl opravdu velice profesionální přístup, vysvětlil mi každičký krok a celkový postup. Během zákroku se mnou komunikoval,komentoval každý krok, který v ten moment prováděl,ptal se, jestli je z mé strany vše v pořádku - jestli necítím bolest atd. Ze zákroku i z pana dokrota jsem měla opravdu velice dobrý pocit. Myslím si,že takto vypadá profesionální přístup k pacientovi.
Proto pana doktora doporučuji a dávám palec nahoru. ;-)

Strašně příjemný doktor! Moc doporučuji

Je nejlepší doktor. Vřele ho doporučuji. Je to výborný Chirurg a moc hodný

Pan doktor zachránil mému manželovi život. Když přišel pozitivní nález z histologie,ihned zavolal do zaměstnání, kde manžel pracoval a poslal ho urgentně do nemocnice. Sice už to je pár let nazpět, ale díky tomuto pohotovému jednání a rychlé následné léčbě manžel přežil.