Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ke studánce 1048, Orlová
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila několik let a můžu ho jen chválit. Má velice lidský přístup. Je ochotný a vstřícný. Vždy pečlivě prošetří každý příznak a každou nemoc popíše a vysvětlí její průběh i úplnému laikovi. Je to jediný doktor svého druhu a moc mě mrzí že už k němu nemůžu chodit.


Ověřeny pacient

Jako malá jsem k němu chodila a mám k němu naprostou důvěru.Svěřila jsem mu i své milované syny.Je to nejlepší doktor, kterého znám a né jen doktor , ale i člověk.Se sestrickou jsou dokonalá dvojka.


Ověřeny pacient

Pan doktor mě měl na starost od narození do mých 19ti let. Vždy jsem byl naprosto spokojený. Mohu jedině doporučit. Je to skvělý pediatr.


Ověřeny pacient

Nelíbila se mi komunikace mezi mnou a Mudr. když jsem se něco potřebovala telefonicky zeptat nikdy nebyl čas jelikož má plnou čekárnu lidí. Po příchodu do čekárny, plná lidí opravdu byla ale jen proto, protože se pan Mudr. vybavoval o docela nepodstatných věcech s jinými pacientkami. Podle něj jsou všechno virozy, přeci s každou virozou neběhám k lékaři to nechám dítě přeci doma v posteli. Tři měsíce měla dcera kašel, odeslal nás na alergologii, tam udělali pořádně výtěry a zjistili, že to s alergií nená nic společné, že stačí nasadit ATB.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je opravdu odborník, vřele doporučuji, navštěvuji ho s dcerkami a jsem velmi spokojená. Sestřička taktéž na výbornou, vstřícná, ochotná, milá.


je super


Naprosto skvělý přístup!!!! Opravdu mohu jen doporučit!!!


T

Pan doktor je velice příjemný a vstřícný, dětem věnuje maximální péči. Navštěvujeme ho s malou třetím rokem a jsme velice spokojené.


R

Velmi příjemný a komunikativní. Snaží se vždy pomoci. Moderní výbava ordinace. Sestřička taktéž na výbornou :-)) . Určitě doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti