Privátní gynekologicko - porodnická praxe

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Ambulantní vyšetření a ošetření

Antikoncepční a klimakterická poradna

Běžný termín +8 Více

Konzultace a návrh terapie v problematice samovolného úniku moči

Konzultace v problematice ženské a mužské neplodnosti

Malé operační gynekologické výkony a komplexní operační léčba prováděna ve spolupráci s renomovaným gyn-por. pracovištěm specializujícím se na miniinvazivní laparoskopické metody

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Člen endoskopické, ultrasonografické, urogynekologické, mamologické a kolkoskopické sekce. Primář pro Gynekologii a porodnictví. Lektor lékařské praxe...

• rakovina děložního čípku

Běžný termín

Konzultace a návrh terapie v problematice samovolného úniku moči

Konzultace v problematice ženské a mužské neplodnosti

Privátní gynekologicko - porodnická praxe

Možnost očkování vakcínami proti rakovině děložního čípku

Pravidelné preventivní prohlídky

Privátní gynekologicko - porodnická praxe

Spolupráce s renomovanými pracovišti estetické a plastické chirurgie

Privátní gynekologicko - porodnická praxe

ThinPrep PAP test - moderní vysoce spolehlivý test na karcinom děložního čípku

Privátní gynekologicko - porodnická praxe

Zajištění péče o klientky mimo ordinační hodiny a v době nepřítomnosti lékaře: příjmová ambulance nebo gynekologické odd. nemocnice Vyškov.Akutní stavy: gyn-por. odd. nemocnice Vyškov, 24h denně!

Privátní gynekologicko - porodnická praxe

U MUDr. Riegla jsem přibližně pět let. Dokud jsem docházela pouze na pravidelné prohlídky 1x ročně, jeho péče byla docela dobrá: před výkonem vysvětlil, co bude dělat; když jsem potřebovala přijít akutně, přijal mě. Nepříjemný byl jeho přístup, pokud jsem se na něco zeptala, nebo když jsem byla aktivní a něco jsem si o aktuálních potížích zjistila. Tehdy byl ironický až sarkastický, vysmíval se.
Mnohem větší problém to pro mě začal být ve chvíli, kdy jsem otěhotněla a začala k němu docházet mnohem častěji. Pokaždé od něj odcházím rozhozená. Pravda, učím se u něj nebrat si věci osobně, přesto jeho přístup považuji za nevhodný. Naposledy, když se mě zeptal, zda mám nějaký dotaz a já se opravdu zeptala, začal na mě zvyšovat hlas, že to si přeci můžu zjistit sama a ho tím nemám co obtěžovat. Každou návštěvu mi také vnucuje vyšetření dítěte za 12 tisíc a více, abych věděla všechno dřív než ostatní maminky (podotýkám, že mé těhotenství probíhá naprosto v pohodě).
Dokážu si představit k němu dál chodit, pokud bych neměla potřebu se ho na cokoli ptát a spolkla bych jeho pichlavé poznámky. Ale ztratila jsem důvěru v to, že by mě lidsky podpořil v situaci krize. A to je zásadní. Nechci se před svým doktorem stydět za to, že nevím vše, co on, nebo se bát na cokoli zeptat.
Takže hledám někoho profesionálního s lidským přístupem. Trochu ohraná písnička, že? :-) Nicméně vím, že i takoví doktoři existují a věřím, že budu mít víc štěstí.

Dobrý den,
od pana doktora jsem odešla asi před rokem k lékařce do Olomouce. V péči pana doktora jsem byla asi čtyři roky.(Pro posouzení objektivity). Nepřísluší mi, abych jako laik hodnotila odborné kvality a rozhodnutí pana doktora. Jistě je to velký praktik. Z první návštěvy jsem měla pocit, že je to opravdu lékař, který je erudovaný a ještě k tomu velice sociální. Bohužel s každou další návštěvou se nabytý dojem vytrácel. Nejprve jsem si říkala, že jsem přecitlivělá a vidím mouchy, tam kde nejsou, ale po otěhotnění jsme si najednou uvědomila, že mi bude tento přístup nepříjemný. Běžně se stávalo, že lékař seděl u počítače, hleděl na monitor (tedy zdroj informací) a ptal se mě na zcela zásadní otázky, které v mé kartě byly uvedeny. „Jakou máte antikoncepci? Kdo Vám provedl tento zákrok? Kolik máte dětí?“ ( poznámka: antikoncepci mi předepisoval on, zákrok prováděl také sám a nikdy jsem nerodila.) Přisuzovala jsem to tomu, že má mnoho klientek. Dále mi před zákrokem (který byl zcela profesionální) dal podepsat souhlas a potvrzení o informovanosti, které jsem podepsala v dobré víře, že mě lékař opravdu informoval. Na další kontrole, jen tak mimo řečí, oznámil další faktické informace. „ Ale to jsem Vám říkal, ne? „ Zdá se to s odstupem času celkem úsměvné, ale když si v dnešní době mohu vybrat, tak jsem dala přednost vyšší kvalitě poskytované celkové péči.

Co se týče lidského přístupu a jednání pana doktora Riegla, mám dlouhodobě velmi špatnou zkušenost. Mé otázky, obavy a přetrvávající problémy v těhotenství, na které jsem ho opakovaně upozorňovala, většinou neřešil a ani mi nijak neodpověděl nebo mě odbyl s tím, že jestli chci do nemocnice, tak mě tam pošle. Při první poporodní prohlídce, kdy jsem 6 týdnů neustále krvácela, mi jen suše oznámil, že musím pod narkózu na zákrok, tak jestli se sbalím a půjdu hned. Co s miminkem a kojením absolutně neřešil. Prohlídky byly většinou velmi krátké a stručné a z ordinace jsem několikrát odcházela s lístečkem s extra poplatkem, co u sestry zaplatit, ač jsem se s tím u předešlých ani jiných doktorů nesetkala. Po zkontrolování karty života od pojišťovny jsem se nestačila divit... Bohužel i přesto, že jsem se při 1. a začátkem 2. těhotenství u pana doktora cítila velmi nepříjemně, odvahu odejít jsem sebrala až během 2. těhotenství. Od svého doktora, zejména v tak zásadních a životních situacích jako je těhotenství a porod, očekávám zcela jiný přístup než aroganci a lhostejnost, kterou jsem zažila tady.

Bohužel jsem musela odejít k jinému lékaři. Ze začátku si dá pan doktor záležet, ale pak jak už tak aktivní a otevřený a ochotný není a zanedbává péči. Asi už má své jméno tak se nemusí snažit tak jak dřív.......jsem velice ráda že jsem odešla už nikdy víc.

Maximální spokojenost! Pan doktor, sestřičky, krásná ordinace, přístup... Všem doporučuji! Kateřina M.

Milé ženy, můžu všem doporučit.Přešla jsem k panu doktorovi, protože jsem u své gynekoložky nebyla spokojená s odbornou lékařskou péčí.
Nyní jsem byla u pana doktora na zavedení tělíska, měla jsem velký strach z bolesti, protože na internetu se píšou různé hororové popisy o velké bolesti a problémech při zavádění. Nic z toho se nekonalo. Pan doktor mi vše ochotně vysvětlil a při zavádění tělíska popisoval co a proč dělá. Ucítila jsem pouze malý tlak.Takže, kdo máte strach z tohoto zákroku, je úplně zbytečný. Pan doktor je moc hodný, příjemný a šikovný. I sestřička v ordinaci je hodná, usměvavá a ochotná. Cítím se tam velice dobře a vím, že se o mě starají profesionálové.

Pana doktora mohu vřele doporuči, nejlepší gynekolog, jakého jsem měla. Profesionální a zároveň lidský přístup k pacientkám. Ochotný a hlavně, když je nějaký problém, doporučí a hledá s pacientem řešení. Téměř žádná čekací doba, pokud ano, je to v řádu 10tek minut, nikoliv hodin. Vše velice čisté, útulné. Nemám co bych vytkla, opravdu samé klady. Sice nejsem z Vyškova, ale ráda si za takovou péčí dojedu z Brna.

K panu doktorovi jsem přešla před rokem od MUDr. Procházkové za pět minut dvanáct. Díky rychlému zásahu pana doktora mi odoperovali část děložního čípku ve stadiu CIN III a dnes se s přítelem těšíme na miminko, které čekáme. Jsem v 15. týdnu těhotenství a musím říct, že pan doktor a sestřičky sdílí tu radost s námi při každé návštěvě. Nikdy předtím jsem se nesetkala s tak lidským přístupem a pochopením. Celá ordinace je vždy čistá, krásná a voňavá. Přeji panu doktorovi hodně spokojených a zdravých pacientek.

Jsem velice ráda, že jsem do této ordinace přešla. Moje problémy s otěhotněním předchozí lékař neřešil. U pana doktora Riegla jsem od podzimu, moje potíže řešil objektivně a už jsem zařazená mezi těhulky :-). Ordinace je moderní, čekací doba skoro žádná, sestřičky velmi milé a pana doktora moho jen doporučit!!! Nejlepší odborník na Vyškovsku.

U mé bývalé doktorky to byla jedná velká katastrofa, tak jsem přešla k panu doktorovi, a hned po první návštěvě jsem měla dobrý pocit. Podle mýho je to velký odborník, který nemá problém odpovědět na jakoukoliv otázku. Sestřičky jsou příjemné a ordinace čistá a skvěle vybavená. Za mě také doporučuji!!!

• rakovina děložního čípku
  • samovolný únik moči