Adresa

Praktický lékař
Dr. Vališe 378, Kuřim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Dnes jsem byl poprvé u p.doktora Rašovského, sice fronta, ale tak dobre jsem se u doktora snad nikdy necítil. Pohodová atmosféra, přátelské jednání, kvalitní humor, krásné prostředí a profesionalita. Člověka to opravdu pohladí. Díky!!!!!!!

M.G.

M
Ověřený profil

Lidský, příjemný a přitom profesionál. Nikdy jsem nepoznal lepšího lékaře. Jako bonus ještě se smyslem pro humor....akorát ty fronty:(
Martin P.

P
Ověřený profil

lze dát jedině 5 hvězdiček, ale kvůli obrovskému zájmu pacientů (fronta a dlouhé čekání) jsem se přehlásil jinam, škoda, ale již jsem nyní u lékaře podobného typu jako p. Rašovský, tedy odborně velmi zdatného s lidským přátelským přístupem


S
Ověřený profil

Dle mého názoru kvalitní doktor se také pozná dle toho, v jakém zdravotním stavu je sám. Pokud umí pomoct sobě se zdravím, ví jak na to a pomůže i mě. Jinak doktor k nezaplacení. Mám pocit, že za svůj život jsem nepotkala ještě takového, který je schopný opravdu poradit a pomoct a ne pro radost farmaceutickým firmám dlouhodobě "léčit". Dobré a kvalitní zboží reklamu nepotřebuje. A pro stěžovatele velkých front front v ordinaci je to důkaz kvality.


L
Ověřený profil

I když jsem u pana doktora nebyla zaregistrovaná pomohl mi od úporné migrény a to hned, nenechal mě ani čekat v čekárně. Klobouk dolů.


~
Ověřený profil

Absolutne nejlepsi prakticky lekar v sirokem okoli! Skvely odbornik a diagnostik, ktery ma svou praci rad a hlavne ma rad lidi. Dokaze se vzit do situace kazdeho a tak k nemu i pristupuje. V dnesni dobe velmi vzacny ukaz... Totez plati pro zbytek ordinace!


V

Dobré zboží se chválí samo, ale přesto-výborný přístup k pacientovi a vynikající odborník!!! Totéž platí i o sestrách, super :-)


V
Ověřený profil

Dobré zboží se chválí samo, ale přesto-výborný přístup k pacietovi a vynikající odborník!!! Totéž platí i o sestrách, super :-)


I
Ověřený profil

U pana Rašovského budu už 10. rok a to jen díky němu. Když jsem přecházela od dětské doktorky k němu přišla jsem s diagnózou angína. Díky jeho profesionalitě včasnému zásahu nakonec diagnóza zněla mononukleóza a pod jeho odborným dohledem jsem ani nemusela do nemocnice. Je to člověk na pravém místě. A dlouhé čekacé lhůty v čekárně je jen malá daň za jeno preciznost a lidskost. Děkuji za takového člověka ve zdravotnictví.


D
Ověřený profil

Výborný praktický lékař, který už léčí svým přístupem k pacientovi. Děkuji Dvořák P.


Došlo k chybě, zkuste to znovu