Adresa

Dr. Vališe 378, Kuřim
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
35 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

Dnes jsem byl poprvé u p.doktora Rašovského, sice fronta, ale tak dobre jsem se u doktora snad nikdy necítil. Pohodová atmosféra, přátelské jednání, kvalitní humor, krásné prostředí a profesionalita. Člověka to opravdu pohladí. Díky!!!!!!!

M.G.


M
Ověřeny pacient

Lidský, příjemný a přitom profesionál. Nikdy jsem nepoznal lepšího lékaře. Jako bonus ještě se smyslem pro humor....akorát ty fronty:(
Martin P.


P
Ověřeny pacient

lze dát jedině 5 hvězdiček, ale kvůli obrovskému zájmu pacientů (fronta a dlouhé čekání) jsem se přehlásil jinam, škoda, ale již jsem nyní u lékaře podobného typu jako p. Rašovský, tedy odborně velmi zdatného s lidským přátelským přístupem


S
Ověřeny pacient

Dle mého názoru kvalitní doktor se také pozná dle toho, v jakém zdravotním stavu je sám. Pokud umí pomoct sobě se zdravím, ví jak na to a pomůže i mě. Jinak doktor k nezaplacení. Mám pocit, že za svůj život jsem nepotkala ještě takového, který je schopný opravdu poradit a pomoct a ne pro radost farmaceutickým firmám dlouhodobě "léčit". Dobré a kvalitní zboží reklamu nepotřebuje. A pro stěžovatele velkých front front v ordinaci je to důkaz kvality.


L
Ověřeny pacient

I když jsem u pana doktora nebyla zaregistrovaná pomohl mi od úporné migrény a to hned, nenechal mě ani čekat v čekárně. Klobouk dolů.


~
Ověřeny pacient

Absolutne nejlepsi prakticky lekar v sirokem okoli! Skvely odbornik a diagnostik, ktery ma svou praci rad a hlavne ma rad lidi. Dokaze se vzit do situace kazdeho a tak k nemu i pristupuje. V dnesni dobe velmi vzacny ukaz... Totez plati pro zbytek ordinace!


V

Dobré zboží se chválí samo, ale přesto-výborný přístup k pacientovi a vynikající odborník!!! Totéž platí i o sestrách, super :-)


V
Ověřeny pacient

Dobré zboží se chválí samo, ale přesto-výborný přístup k pacietovi a vynikající odborník!!! Totéž platí i o sestrách, super :-)


I
Ověřeny pacient

U pana Rašovského budu už 10. rok a to jen díky němu. Když jsem přecházela od dětské doktorky k němu přišla jsem s diagnózou angína. Díky jeho profesionalitě včasnému zásahu nakonec diagnóza zněla mononukleóza a pod jeho odborným dohledem jsem ani nemusela do nemocnice. Je to člověk na pravém místě. A dlouhé čekacé lhůty v čekárně je jen malá daň za jeno preciznost a lidskost. Děkuji za takového člověka ve zdravotnictví.


D
Ověřeny pacient

Výborný praktický lékař, který už léčí svým přístupem k pacientovi. Děkuji Dvořák P.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti