Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Bolest ruky

Forma objednání přes internet vynikající včetně možnosti objednání na druhý den,žádné čekání v ordinaci a příjemné jednání a vstřícnost lékaře.Komenderová J.

Na nábřeží 1488/8b, Havířov
Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Akupunktura

Běžný termín

Léčba formou akupunktury +3 Více

Podologie

Manipulace páteře a kloubů

Obstřiky karpálního tunelu novou šetrnější metodou

Vážení klienti , Dovolte mi na začátek sdělit následující: --- Pacient u mne neplatí žádné vstupní ani jiné -„nadstandardní“- poplatky. --- Pac...

• onemocnění pohybového aparátu
  • poruchy hybnosti
  • Onemocnění pohybového ústrojí

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Bolest kolene, omezená hybnost.

Objednala jsem se na základě kladných recenzí. Velké zklamání, žádný rentgen, špatně zvolené léky, které neřešily problém s kterým jsem přišla, můžu to tvrdit, protože jsem se dostala k opravdovému odborníkovi. Upřímně nedoporučuji!

Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Běžný termín

Tohoto lékaře jsem si našla zde, kdy měl jen velmi dobré recenze. Ve skutečnosti jsem měla pocit, že se snad musí jednat o úplně jiného lékaře. Byla jsem nemile překvapena návštěvou u něj. Vůbec si nepřečetl lékařské zprávy, které jsem mu předložila. Stačila jsem podat jen strohou informaci,s čím jsem přišla. Podíval se na rentgen, krátce napsal výsledek a posunul ho ke mně. Po mém dotazu, zda je to vše, řekl jen ANO. Určitě nedoporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Běžný termín

Byl jsem objednán na 10 hod pan Dokt mně vzal s min odstupem snesitelné,10.15.Jeho přístup je super připadal jsem si jak tatka se synem.O mé diagnoze my vše visvětlil a doporučil postup,moc děkuji.

Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Bolest lokte

Pan doktor Přistál je vynikající odborník ve svém oboru. Po třech měsících bolesti v loktu, jsem se dostala právě k němu a z návštěvy u tohoto lékaře jsem měla velmi dobrý pocit. Už při 1 návštěvě přišel na to, na co jiní nepřišli za celé tři měsíce ,kdy jsem se trápila s bolestí a zvažovala operaci lokte. Aplikoval mi injekci do místa , kde bylo třeba ( dřív jsem měla injekce u jiného lékaře, ale ani jedna nebyla lokalizována do správného místa, tudíž bolesti lokte neustávaly). Doporučil mi další postup v léčbě, tak abych se vyhnula operaci a řezání . Je to člověk u kterého cítíte, že se o vás a vaše problémy opravdu zajímá. Velmi pozitivně taktéž hodnotím systém internetového objednání bez čekací doby. Děkuji moc za laskavý přístup a hlavně za pomoc. Monika Bauerová

Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Běžný termín

Vyšetření bez čekání,vstřícnost!!! Zatím spokojenost,bolest po obstřiku ustoupila!!!Po novém roce kontrola.

Pan ortoped MUDr. Jiří Přistal je odborník a profesionál. Vše podrobně vysvětlí a pomůže. Po RTG a vyšetření mi předepsal léky, které mi konečně pomohly zmírnit bolesti páteře i kloubů nohou.
Velmi oceňuji možnost objednání návštěvy na určitý den a hodinu, což je u ostatních lékařů spíše raritou.
Děkuji a všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal bolest

Oceňuji objednání přes internet, žádné dlouhé čekací doby u lékaře, příjemné vystupování, snaží se řešit daný problém.

Pan doktor Přistal patří mezi nejlepší ortopedy v Havířově.K jeho péči a přístupu k pacientovi se nedá nic vytknout.jsem s nim moc spokojen a mohu ho vřele doporučit.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Na objednání se nemusí dlouho čekat a velice lidský přístup. Vše vysvětlí tak aby pochopil i laik.

Akupunktura

Běžný termín

Léčba formou akupunktury

Podologie

Manipulace páteře a kloubů

Obstřiky karpálního tunelu novou šetrnější metodou

Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Bolest lokte

Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Běžný termín

Děkuji a všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal bolest

• onemocnění pohybového aparátu