Vrchlického 57, Jihlava
PP - GYN s.r.o. - odborný ženský lékař (mapa)

Umístění: PP - GYN s.r.o. - odborný ženský lékař

Pan Poustka byl můj první gynekolog vůbec, takže sem nevěděla, co očekávat. Prvních pár návštěv byl velice milý. Pak jsem ale přišla s tím že přemýšlím o antikoncepci. Zeptal se mne jakou chci předepsat, dal mi recept do ruky a rozloučil se. Vůbec semnou nepobral možnosti, neřekl mi ani jak se používá, co mám dělat když zapomenu... To byla první věc která mne celkem zarazila. Asi půl roku poté sem se vratila, jelikož se mi objevil takový problém. Pan doktor se na mne podíval,okrajově mi vysvětlil o co jde, předepsal mi prášky a šla jsem. Jenže vždy dy po dobrání prášků se mi do měsíce problém vrátil (za to pan doktor nemohl), takže sem se vracela, furt sem dostávala ty samé prášky, některé návštěvy už se mu ani na mne nechtělo koukat.. Ve dveřích recept do ruky a nashledanou. Po nějaké době my z těch prášku začalo být opravdu špatně a já sem se od známých dozvěděla, že existuje i jiná, šetrnější léčba. Zeptala sem se tedy pana doktora jestli by to bylo možne, využít tu šetrnější léčbu, načež mi řekl, že je to stejne jedno, ať zůstanu u těch prášků. Jednoho dne jsem znovu šla s problemem k panu doktorovi a on měl zrovna dovolenou. Zastupovala ho nějaká paní doktorka. Ta mne pořádně prohlídla, řekla mi spoustu nových informací o mém problému které sem vůbec za celou dobu nevěděla, nabídla mi sama od sebe šetrnější léčbu a světě div se - od té doby se mi ten problém nevrátil. A když se dozvěděla, kolik plat těch prášku mi pan doktor predepisoval nestačila kulit očima. Takže za mne už pan Poustka ne, ale určitě věřím, že někomu může vyhovovat.

Umístění: PP - GYN s.r.o. - odborný ženský lékař Těhotenství

Já můžu pana Poustku jen a jen doporučit. Celé těhotenství byl tolerantní a respektující k mým potřebám a požadavkům. Péče o mě suprová, když mi nebylo něco jasné, tak mi vše mile vysvětlil. Naprostá spokojenost.

Umístění: PP - GYN s.r.o. - odborný ženský lékař

S panem doktorem jsem byla spokojená, byl ochotný, vše mi pečlivě vysvětlil, choval se mile, citlivě, odpověděl na všechny mé otázky.

K panu doktorovi jsem docházela celé těhotenství. Byla jsem tam spokojena.. do doby než se malý narodil po porodu se zjistilo, že miminku nešlo ke konci už dost živin a že placenta prostě měla nejlepší za sebou.
Ke konci těhotenství docházíte každý týden na ozvy miminka, sestřičce se to nikdy úplně nezamlouvalo. Zdálo se jí že se malý nehýbe tolik jak by měl. Panu doktorovi se to zdálo dobrý..!
Porod probíhal dlouho a malý mi moc nepomáhal (teď už vím že neměl dost sil ) narodil se s malou porodní váhou a musel do inkubatoru. Hrozně mě mrzí, že se pan doktor nepozastavil nad těmi ozvami. A nezkontroloval mě.
Moc nechápu proč tam má nastávající maminka chodit, když na to z odpuštění se*e.

Před rokem jsem hledala v Jihlavě lékaře a našla doktora Poustku. Byla jsem z něj nadšená. Dnes jsem u něj byla podruhé a naposled. Choval se velice arogantně, vlastně se ani nesnažil alespoň předstírat starost o můj zdravotní stav. Komunikace s ním byla opravdu obtížná. Připadalo mi, že ho mluvení se mnou obtěžuje. Mám potíže a chtěla jsem (i když také nerada) mu o nich říct. Po pár marných pokusech jsem to vzdala. Nakonec mi sdělil, že potřebuji hysteroktomii. Měla jsem k tomu pár otázek, neochotně a kuse mi odpověděl. Těsně před tím, než jsem byla odejita, mi řekl, abych mu zaplatila 50,- Kč, bohužel jsem přeslechla za co. Myslela jsem, že zaplatím vedle u sestry, proto jsem nereagovala, jen jsem přikývla. Při odchodu jsem se ho zeptala, co bych tedy teď měla udělat. Myslela jsem, že mi poradí, kde a kdy se objednat na operaci a tak. Na mou otázku "Co bych tedy teď měla udělat?" mi odpověděl "Zaplatit mi těch 50,- Kč.". Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu. Při mé první návštěvě jsem mu zaplatila 800,- Kč za lepší laboratorní rozbor, při této ne. Možná to byl důvod změny jeho chování.

Musím se přidat s kladným hodnocením. Po doporučení lepšího vyšetření čípku mne zavčas zjistil prekancerózu a troufám si říct, že mi tím zachránil život nebo alespoň možnost otěhotnět. Nyní jsem v 7-ém měsíci a stará se o nás velmi pečlivě. Jsem zdravotník , takže zbytečně vyšiluju ze všeho, ale pan doktor mi vše trpělivě vysvětluje a velmi tolerantní. Všem jej jen doporučuji!!!

Dnes jsem byla na 3D ultrazvuku a pak doktor mě vůbec nezklamal. Byl velice milý a snažil se nám udělat co nejkrásnější obrázky, dal miminku čas otočit se do lepší pozice když nebyla zrovna ideální. Byli jsme tam cca 45 minut, vůbec na nás nechvátal, vše hezky popsal. Za mě rozhodně super, jiné zkušenosti nemám.

Pan doktor Poustka je dobrý do doby než přijde problém. Když jsem otěhotněla a hlásila pořád že se léčím s vysokým tlakem jako by to nebral vážně. Když jsem chtěla jít marodit nebylo mi dobře tak ano, ale nic po mě nechtějte žádný potvrzení, pro pojišťovnu. Vzhledem k tlaku jsem měla pak otoky což pan doktor neřešil. A nerostlo mi bříško. Až to došlo tak daleko že jsem v 30.tt přišla na kontrolu malá měla kylo a poslal nás hned do nemocnice Havl. Brod. Po příjezdu do nemocnice jsem měla těžkou preeklapsii a malá musela okamžitě ven. Skončila v Fakultní nemocnici Hradec Králové. Takže pan doktor si vybírá pacientky co se mu líbí a pečuje o ně a zbytek má smůlu....

Jak asi většina, ze začátku ok. Pak mě začal přemlouvat abych přešla k jiné pojištovně že VZP mu neplatí a jaký to je chudáček a bla bla bla. No nicméně jsem nepřešla. Takže pan doktor byl opravdu naštvaný protože jsem se dozvěděla že z jedné smlouvy má něco kolem 3 tis. Takže je jasné proč. Nicméně dokud nebyl problém, tak v pohodě. Pak jsem otěhotněla. Co návštěva to 30 KČ. Což nechápu jako těhotná jsem neměla nic platit. Nicméně jsem v 8tt potratila. Když jsem šla k němu na vyšetření jestli jde o samovolný potrat tak zase 30 korun. Za 14 dní co jsem u něj byla 3x týdně 180 korun. Při posledním vyšetření když jsem lezla z kozy, tak se mě s úsměvem podíval a s drzostí se zeptal jaký parfém používám, že by ho koupil manželce. To jsem myslela že ho nakopu. Nakonec mě poslal s větou..dojděte si na vyčištění do nemocnice jsem odcházela. Nechtělo se mi zbytečně pod narkozu protože jsem už u pana doktora Poustky jeden potrat absolvovala a vím že to tenkrát odešlo celé samo. Tak jsem přišla do nemocnice na ambulanci a tam mě s úsměvem vítal PAN DOKTOR PESCHOUT!!! Po vyšetření mi řekl, že by to bylo zbytečné když se čistím sama a hlídal si mě. Napsal mi papír kde mi pro pana doktora napsal aby mě doporučil na štítnou žlázu a genetiku, když už to bylo podruhé a aby mi udělal kontrolní odběr krve jestli ze mě vše odešlo. Když jsem šla za panem dokroem Poustkou po skončení ms tak mi řekl, že se třeba za měsíc potkáme s lepší zpravou.Když jsem se ho zeptala co ty vyšetření tak mi řekl že je to zbytečný že se stejně nic nezjistí. a ani odběr krve pro kontrolu jestli mi kleslo HCG neudělal!!!!! Už jsem k němu nikdy nešla!!!!!! Vrátila jsem se do nemocnice a pan doktor Peschout se o mě postaral Na 1000% !!!! začínám 8.měsíc a díky PANU DOKTOROVI PESCHOUTOVI bude mít Matýsek bratříčka nabo sestřičku!!! Jsem ráda že se poustka takhle zachoval jinak bych nepoznala Pana DOKTORA PESCHOUTA!!! Takže za mě??!! NIKDY VÍC DO PP GYN!!

Jsem ve tretim mesici a jsem velice s panem doktorem spokojena :) Je velmi ochotny ...a hodne poradi, jsem rada ze mam takoveho gynekologa...Nemam snim spatne zkusenosti ..Takze vrele doporucuji :)) Jitka

Umístění: PP - GYN s.r.o. - odborný ženský lékař Těhotenství