Adresa

Ordinace
Svitavská 25/480, Moravská Třebová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Tento lékař patří mezi těch mááálo velmi dobrých lékařů, které v Moravské Třebové máme.

Zkušený lékař s intuicí,nic neponechá náhodě.To, co by mnohdy ostatní přešli, jeho pozornosti neunikne.Už v hluboké minulosti při hodnocení diagnostické úspěšnosti byl ve svém oboru nejlepší na okrese.To je vše, co vím,samozřejmě nikdo není vždy stoprocentní, ale u tento lékař dělá práci poctivě a umí ji.

Pan doktor je velmi dobrý lékar, snazi se pomoci, pristup velice dobry, vyslechne, co cloveku je, narozdil od jinych lekaru, kteri vas nepusti ani ke slovu a udelaji si svuj zaver, aniz by vedeli, co vam vlastne je. Pan doktora jsem vyhledala,kdyz mi ma prakticka lekarka nedovedla pomoci a nechala by me asi umrit a pan doktor mi pomohl. Vrele doporucuji!!


Pan doktor Pol je velice schopný a milý lékař s lidským přístupem.Vyslechne pacienta a snaží se mu pomoci,jak z lékařského hlediska,tak i lidského.I jeho sestřička je velice příjemná,milá a každému vyjde vstřic.


Já so myslím,že je to dobý lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti