Svitavská 25/480, Moravská Třebová

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Tento lékař patří mezi těch mááálo velmi dobrých lékařů, které v Moravské Třebové máme.

Zkušený lékař s intuicí,nic neponechá náhodě.To, co by mnohdy ostatní přešli, jeho pozornosti neunikne.Už v hluboké minulosti při hodnocení diagnostické úspěšnosti byl ve svém oboru nejlepší na okrese.To je vše, co vím,samozřejmě nikdo není vždy stoprocentní, ale u tento lékař dělá práci poctivě a umí ji.

Pan doktor je velmi dobrý lékar, snazi se pomoci, pristup velice dobry, vyslechne, co cloveku je, narozdil od jinych lekaru, kteri vas nepusti ani ke slovu a udelaji si svuj zaver, aniz by vedeli, co vam vlastne je. Pan doktora jsem vyhledala,kdyz mi ma prakticka lekarka nedovedla pomoci a nechala by me asi umrit a pan doktor mi pomohl. Vrele doporucuji!!

Pan doktor Pol je velice schopný a milý lékař s lidským přístupem.Vyslechne pacienta a snaží se mu pomoci,jak z lékařského hlediska,tak i lidského.I jeho sestřička je velice příjemná,milá a každému vyjde vstřic.

Já so myslím,že je to dobý lékař