Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Třebízského 166, Řevničov
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Bydlím v Praze,vyzkoušela jsem několik praktických lékařů v Praze, nyní jsem registrována u pana doktora Podráského a mohu říci, že se jedná o lékaře s velkým "L". K panu doktorovi sice jezdím 50 km, ale zatím jsem toho nikdy nelitovala. Vzhledem k mým předchozím zkušenostem s řadou praktických lékařů mohu zcela zodpovědně prohlásit, že se jedná o zkušeného a pečlivého lékaře. Vím, že se říká-ještě se nenarodil člověk ten, co by se zavděčil lidem všem, ale nechápu, jak někdo na tohoto lékaře může napsat negativní hodnocení. Anonymům, kteří tohoto lékaře pomlouvají, radím, vyzkoušejte praktické lékaře v Praze. Jarmila

Z

Bydlím v Rakovníku a u pana doktora jsem zakotvila až poté, co mne v Rakovníku tři lékaři odmítli zaregistrovat. Musím k lékaři sice dojíždět, ale nikdy jsem toho nelitovala. Patřím již ke starší generaci, takže lékařské ošetření čas od času potřebuji. Vždy jsem se zde setkala s pochopením a profesionálním přístupem. Přesto, že pan doktor k vyšetření pacienty neobjednává, jako většina lékařů v Rakovníku a v čekárně bývá někdy více pacientů, nikdy se zde dlouho nečeká. K svému lékaři mám naprostou důvěru. Doporučuji.

H

Před časem jsem Dr. Podráského navštívil z mého pohledu s banalitou a byl jsem velice překvapen, že mne hodlá ihned poslat do nemocnice. Přesto, že mi pan doktor vysvětlil důvody svého doporučení, myslel jsem si něco ve smyslu: neví co mi je, tak mne vrazí do nemocnice, ať se tam starají... Dnes už vím, že kdyby pan doktor nemyslel dopředu a dal na moje žádosti a do nemocnice mne neposlal, nejspíše již bych asi tyto řádky nepsal. V nemocnici se totiž potvrdilo podezření pana doktora a jen jeho předvídavost a důslednost mi tenkrát bez nadsázky zachránila život. Pane doktore, ještě jednou díky!

A

To mohu podepsat. Vyzkoušela jsem několik prakt. lékařů, ale zde jsem teprve spokojena. Žádné zbytečné řeči, dobrý diagnostik a práce mu jde od ruky. Doporučuji.

H

Mám zcela opačnou zkušenost. Pan doktor vybírá poplatek 30,- Kč vždy pouze tehdy, když ze zákona musí a naopak poskytuje řadu úkonů zdarma a to i takových, za které u jiných lékařů tvrdě platíme! Celkově řečeno-spokojenost, mohu doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti