Ord. lékaře specialisty - oční
Kochova 1185, Chomutov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - oční Jiný

Klinika krásná, příjemná. Pan doktor Poc jako vždy ochotný, milý, trpělivý. Ostatní personál také na jedničku s hvězdičkou. Vždy si s mou těžkou vadou pan doktor věděl rady a nebyl netrpělivě při zkoušení různých skel, aby mi pomohl co nejvíce.

Stoprocentně nejlepší lékař, u kterého jsem kdy byl. Vynikající lidský přístup, skvěle podané kompletní informace a hlavně žádný spěch. Dostal jsem všechny odpovědi na mé otázky a hlavně za vyslovenými závěry si pan Poc pevně stál (žádné řeči typu: "Nevím, nejsem věštec" :). Kdykoli budu mít problémy s očima, určitě půjdu k doktoru Pocovi!

MUDr pan doktor Poc je lékař s velkým L. pacienti k němu chodí rádi,neboť tam je perfektní tým a pan doktor velmi přátelský citlivý poradí pomůže zvládat nepříjemné pocity při operaci .Operoval mi obě oči a jsem velice spokojena. Kéž by bylo více takových profesionálů. Jen mám zlost na pojišťovny ne každá mu vyjde vstříc. děkuji moc. Milena

Pan Dr. Poc je normální průměrný lékař a nic proti němu nemám. Jeho ordinace je však zcela nefunkční z důvodu neschopnosti, neochoty (či jak to nazvat) jeho sester, které pacientům neberou telefon ani v době, jež mají na dveřích ordinace vymezenou pro objednávání pacientů. Jediná možnost jak se objednat, je tedy dojít do ordinace osobně. Což mi v dnešní době přijde jako naprostá neúcta k pacientům a jejich času. Další věc, jež mě nutí přestoupit k jinému lékaři, je nedodržování objednací doby. Člověk počítá s tím, že u lékaře bude nějakou dobu čekat, ale když se tato doba protáhne na více než 3 hodiny (a to pokaždé), něco je špatně...Sebelepší lékař by měl mít okolo sebe i dobrý tým, aby vše klapalo...

Je to jediný očař, kterému věřím vše, co řekne. Vždy byla diagnóza určena perfektně. Mám jen jedno oko a o to se mi stará odpovědně. Přístup k pacientům profesionální, odborník na svém místě. Sestřička by někdy potřebovala ještě duplikát, protože pacientů je příliš. Přesto jsou všichni v pohodě, nezažil jsem tam stres. Jindra

no koment!

Dobrý den,jmenuji se Marta Šimonovská.
Chci touto cestou poděkovat panu doktoru Jiřímu Pocemu a celému kolektivu oční ambulance v Chomutově,za výbornou operaci šedého zákalu a za celkový milý přístup k pacientům.
Jenom mě zaráží liknavost pojišťoven,které mají tyto operace plně hradit,zatím se tak neděje.
Jak dlouho asi bude tento konkrétní kolektiv čekat na platby od pojišťoven?
Nebo je chce zase někdo zlikvidovat?Jak je to ostatně moderní v této republice!
Ale v každém případě moc a moc děkuji za skvělý zákrok a profesionální přístup.

Dne 26.4.2011 jsem prodělala operaci šedého zákalu a můžu říct, že pan doktor je šikovný , pečlivý , ochotný , všechno Vám vysvětlí a to samé paní doktorka Marschová, která je tam s ním. Mohu vřele doporučit, oba jsou super a sestřička také milá a příjemná. Dobře se tam cítíte. Janošová Most

Vždy poradí a pomůže. I jeho zdravotní sestřička je velmi ochotná a milá.

Velmi dobrý milý poradí pomůže ochotný mám velmi dobré pocity kdykoliv navštívím jeho ordinaci