Praktický lékař pro děti a dorost
Wellnerova 3A/1215, Olomouc

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nedoporucuji .Sestra dobrá ,hodna,snaži se . ordinuje z kresla .a vse je v poradku. druhy den navsteva na orl a chycene obe usi pred pichanim. timto jsme od nej hned odesli, nema uz tam co delat a ma byt v duchodu!!!!!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K panu doktoru Plevovi chodím s oběma syny již více než 16let. Nikdy absolutní problém, žádné dlouhé čekací doby, úžasná sestřička, profesionál, zbytečně nepředepisuj antibiotika atd ... Naprosto nerozumím všem těm negativním komentářům.

pana MUDr. Plevu mohu jen doporučit. Je to odborník s mnohaletou praxí. Vyzdvihla bych zejména to, že jsem u pana doktora netrávila hodiny čekání v čekárně plus sestřička je naprosto skvělá. Vždy se ke mně oba chovali vstřícně a profesionálně. Jakmile budu mít vlastní děti, pan doktor je pro mě jasná volba.

K panu doktorovi jsem chodila jako dite a ted k němu chodim se svou dcerou. S jeho péči jsem byla vzdy maximálně spokojena,a to jak po lidske, tak po profesionální stránce. S malou jsme zvládli silne nachlazení a horečky a díky trpělivosti a pečlivému přístupu pana doktora se to nakonec obešlo bez atb, za což jsem ráda. Z mého pohledu se jedna o pediatra, který je velmi zkuseny a ví, co dela. Proto má mou plnou důvěru. Sestřička je vyborna.

Dobrý den, nedoporučuji pan doktor ordinuje ze židle a něco jako poslech nebo prohlídka krku dělá jen někdy. A k novorozencům se chová taky jak ke kusu masa. Nedej bože když pacient je citlivý a pláče. Hrůza!!

Nikomu bych Plevu nikdy nedoporučil. Už od mala mám problémy s uši... vždy, při každém zánětu mi hned bubínek propíchnul, někdy i několikrát do měsíce (hodně jsem na to trpěl). Nenapadlo ho vůbec, dát mi nějaká antibiotika nebo jiný druh léčby. Kvůli častému propichování bubínků jsem často dostával další záněty, které vyvrcholily dvěmi operacemi obou dvou uší.
Dodnes mám s uši problémy (lupání, zaléhání). Přemýšlím, že na pana Plevu podám žalobu.
Horšího doktora jsem neviděl!
Jakub R.

Některým předchozím komentářům (negativním) nerozumím, pan doktor i sestřička jsou skvělí, příjemní a ochotní a právě proto jsme k němu s dcerami přešli od předchozího pediatra. Že je na tom dobře i odborně si myslím, že mohu posoudit, jsem taky lékař.
MUDr. Aleš Skřivánek, gynekolog

Pan doktor je velice příjemný, ochotný a moc mi se vším po narození syna pomohl. Na různých názorech jsme se vždy shodli. Vždy mi perfektně poradil. Chodila jsem k němu i já sama jako dítě. Mám jen ty nejlepší zkušenosti.
Odstěhovali jsme se z Olomouce, ale prostě nemůžu jít se synem jinam.
Sestřička je také velmi milá a vstřícná. Moc rádi se tam vracíme!

K MUDr.Plevovi chodily všechny mé 3 dcery,vždy ochotný,vstřícný,nemám jedinou negativní zkušenost.Pokud si v něčem nebyl jistý,ihned odeslal k odborníkovi.Sestřička Pláničková skvělá.Já mohu jen doporučit.Eva Bělohlávková

S panem doktorem i s paní sestřičkou maximální spokojennost! Oba velmi ochotní a vždy dobře poradí. Velice oceňuji okamžité ošetření bez dlouhého čekání. Opravdu doporučuji.