Jiří Pleva, pediatr Olomouc

MUDr. Jiří Pleva

Pediatr Více

37 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Wellnerova 3A/1215, Olomouc
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
37 názorů

  • Péče
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nedoporucuji .Sestra dobrá ,hodna,snaži se . ordinuje z kresla .a vse je v poradku. druhy den navsteva na orl a chycene obe usi pred pichanim. timto jsme od nej hned odesli, nema uz tam co delat a ma byt v duchodu!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K panu doktoru Plevovi chodím s oběma syny již více než 16let. Nikdy absolutní problém, žádné dlouhé čekací doby, úžasná sestřička, profesionál, zbytečně nepředepisuj antibiotika atd ... Naprosto nerozumím všem těm negativním komentářům.


E
Ověřeny pacient

Dobrý den,
pana MUDr. Plevu mohu jen doporučit. Je to odborník s mnohaletou praxí. Vyzdvihla bych zejména to, že jsem u pana doktora netrávila hodiny čekání v čekárně plus sestřička je naprosto skvělá. Vždy se ke mně oba chovali vstřícně a profesionálně. Jakmile budu mít vlastní děti, pan doktor je pro mě jasná volba.


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila jako dite a ted k němu chodim se svou dcerou. S jeho péči jsem byla vzdy maximálně spokojena,a to jak po lidske, tak po profesionální stránce. S malou jsme zvládli silne nachlazení a horečky a díky trpělivosti a pečlivému přístupu pana doktora se to nakonec obešlo bez atb, za což jsem ráda. Z mého pohledu se jedna o pediatra, který je velmi zkuseny a ví, co dela. Proto má mou plnou důvěru. Sestřička je vyborna.


D
Ověřeny pacient

Dobrý den, nedoporučuji pan doktor ordinuje ze židle a něco jako poslech nebo prohlídka krku dělá jen někdy. A k novorozencům se chová taky jak ke kusu masa. Nedej bože když pacient je citlivý a pláče. Hrůza!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Nikomu bych Plevu nikdy nedoporučil. Už od mala mám problémy s uši... vždy, při každém zánětu mi hned bubínek propíchnul, někdy i několikrát do měsíce (hodně jsem na to trpěl). Nenapadlo ho vůbec, dát mi nějaká antibiotika nebo jiný druh léčby. Kvůli častému propichování bubínků jsem často dostával další záněty, které vyvrcholily dvěmi operacemi obou dvou uší.
Dodnes mám s uši problémy (lupání, zaléhání). Přemýšlím, že na pana Plevu podám žalobu.
Horšího doktora jsem neviděl!
Jakub R.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Některým předchozím komentářům (negativním) nerozumím, pan doktor i sestřička jsou skvělí, příjemní a ochotní a právě proto jsme k němu s dcerami přešli od předchozího pediatra. Že je na tom dobře i odborně si myslím, že mohu posoudit, jsem taky lékař.
MUDr. Aleš Skřivánek, gynekolog


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice příjemný, ochotný a moc mi se vším po narození syna pomohl. Na různých názorech jsme se vždy shodli. Vždy mi perfektně poradil. Chodila jsem k němu i já sama jako dítě. Mám jen ty nejlepší zkušenosti.
Odstěhovali jsme se z Olomouce, ale prostě nemůžu jít se synem jinam.
Sestřička je také velmi milá a vstřícná. Moc rádi se tam vracíme!


E
Ověřeny pacient

K MUDr.Plevovi chodily všechny mé 3 dcery,vždy ochotný,vstřícný,nemám jedinou negativní zkušenost.Pokud si v něčem nebyl jistý,ihned odeslal k odborníkovi.Sestřička Pláničková skvělá.Já mohu jen doporučit.Eva Bělohlávková


D
Ověřeny pacient

S panem doktorem i s paní sestřičkou maximální spokojennost! Oba velmi ochotní a vždy dobře poradí. Velice oceňuji okamžité ošetření bez dlouhého čekání. Opravdu doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti