Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

pana doktora Pexu určitě doporučuji jako odborníka. Je to velice sympatický člověk se svérázným humorem, který nejen rozumí svému řemeslu, je trpělivý ,ale i jako málokterý lékař navrhne různá řešení v léčbě, komunikuje s vámi a jako opravdový odborník se nepovyšuje jako někteří ostatní lékaři. Fajn doktor, doporučuji.
Mgr.Koštýř

ZDRAVÍM,
PRO NAŠI RODINU PATŘÍ DR. PEXA MEZI NEJLEPŠÍ VE SVÉM OBORU, JE VELICE VSTŘÍCNÝ A SNAŽÍ SE KAŽDÉMU PACIENTOVI POMOCI Z JEHO SVÍZELNÉ SITUACE. ZNÁM HO JAKO MLADÉHO LÉKAŘE, KDY SE ROZHODL ŽE BUDE MACHR NA PÁTEŘ, KLOUBY A TO OSTATNÍ CO S TÍM SOUVISÍ A JSME VŠICHNI RÁDI, ŽE HO TADY MÁME A CHCI ŘÍCT, ŽE ZA NĚJ BUDEME TĚŽKO HLEDAT JAKOUKOLIV NÁHRADU. PŘEJEME MU MNOHO ÚSPĚCHŮ V JEHO ODBORNÉ PRÁCI A BĚŽNÉM ŽIVOTĚ.

rodina
Kučerových
Podbořany, Kpt. Nálepky 897

Pan Pexa má svérázný humor. Mnoho lidí v čekárně si o něm myslí, že je stále pod vlivem. Ja si to nemyslím, protože svou práci odvádí na mém chrupu dobře. Není to žádný zlatokop jako jeho kolega ve městě- dr. Bohanes. Chodím k němu od začátku jeho působení. Kromě 30kč jak on říká: Dáte mi třicku, za první ošetření jsem u něj nikdy!!! nic neplatil.

Č

doporučuji

Příjemný,ochotný,vstřícný,poradí,doporučí nebo jen navrhne různé možnosti v léčbě