Vroutecká 231, Podbořany

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

P.doktor je odborník,anděl,přišel jsem s plotynkama o berlích kdy jsem se nemohl hýbat a odešel bez berli,velká úleva děkuji

Umístění: Ordinace Jiný

Toho doktora naprosto nedoporučuji nikomu. Měl jsem k němu jít se zády, které neřešil i přes to, že jsem měl doporučení od obvodního lékaře. Začalo to řešit až o 3 roky později, když jsem měl chorobu v nejhorším možném stádiu (trvale poškození 4 obratle). Nebyl schopen mi ani ukázat RTG.

MUDr.Pavel Janšta je jeden z nejlepších lékařů, kterého jsem poznala .Nejen skvělý odborník ,ale i milý a ochotný člověk.Všem ostatním doporučuji.Zdravotní sestřička bezva člověk ,no proste super .

Umístění: Ordinace

Velice ochotný pan doktor. S velkou úctou si dovolím napsat, jste pane doktore anděl ????. Děkuji za léčbu doposavadní i budoucí.

Umístění: Ordinace Bolesti zad

Nejen vynikající jako lékař,ale člověk jako takový.Velice vstřícný a ochotný problém řešit.Kdyby byl každý lékař takový!!Pošíková

Vynikající ortoped a výborný rádce.Děkuji mu za celou svoji rodinu.Velmi nám pomáhá.Vřele doporučuji

Chci touto cestou poděkovat doktoru Peksovi za péči, ochotu a přístup, vždy mi pomohl i když jsem nebyla objednaná. Paulová

Tohoto lékaře nedoporučuji, je arogantní a stylizuje se do role Dr. House. Jeho přístup ke mně se dá okomentovat pouze tím, že je to hlupák, co si nevidí do úst.

doporučuji