MUDr. Jiří Neumann

Hlavní 1868, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Sportklinik s.r.o Jiný

Jezdil jsem tam z Pelhřimova v domnění, že jako lékař olympijského týmu bude profesionál. Bohužel opak je pravdou. Arogantní přístup bez jakékoliv snahy pomoci, ani si Vás nevyslechne, max. první dvě věty. Vyšetření trvalo 3 minuty a od stolu. Když se na mě ráčil podívat, lehl jsem si, zvedl mi nohu, položil a řekl, že mám vyhřezlou ploténku, že by to bylo vidět na MR, ta je drahá a tak půjdu k jeho fyzioterapeutovi. Pak mi nabídl kloubní výživu. Chtěl jsem ji koupit, ale řekl, že za týden, že jich aktuálně nemá dost. Za týden řekl, že už nejsou, proč jsem neřekl minule. Koupil jsem tedy jinou, horší výživu. Pak jsem tedy začal chodit k jeho fyzioterapeutovi. Ten netušil, s čím jsem přišel, já také neznal příčinu (doufal jsem, že mi ji řekne doktor), tak jsme cvičili, co mě zrovna bolelo, bez výsledku, a to jsem doma poctivě cvičil. Pak jsem šel opět na kontrolu k doktoru N., ten se znovu zeptal, co mě bolí. Opět si vyslechl první větu, nepodíval se na mě, a poslal mě na RTG. Stačilo.

Umístění: Sportklinik s.r.o Jiný

Asi vic nepříjemného člověka jsem nepoznal. Vyšetřuje vás od stolu, nezajima ho vas problem, žádná dotekova ani vizuální kontrola. Jen vas urazi, ponizuje a jediny o co si řekne jsou peníze, který nejsou nejmenší a pošle na předražený fyzio k uplne demotivovanymu člověku. Asi pokud nejste znamej sportovec a na první dobrou bohatý clovek, tak s vámi bude jednat hrozne.

Mít pěknou ordinaci v krásným hotelu nestačí. Pana doktora hodnotím jako ignoranta.

Řekl bych dost zvláštní lékař. Moc nenaslouchá subjektivním potížím pacienta. Ani moc nevyšetřuje, a tváří se jako že ví o co jde i bez vyšetření. Nemám pocit, že by mu v prvé řadě šlo o vyléčení pacienta.

Naprostá spokojenost , dokonce i v sobotu mě pan doktor byl ochoten pomoci a poradit . . moc děkuji

Mudr. Lékař Jíří Neumann - Arogance, posměšky, ponižování, léčba na vzdálenost mezi "jeho" židlí a vaším lůžkem, bez rentgenu, ultrazvuku, předchozích zpráv, vizuální kontroly, doteku.
Dozvíte se, jak jste hnusní ( doslovný přepis! ), pokud máte díky úrazu nějakou svalovou disbalanci, dozvíte se, že na "jeho" fyzioterapeuty nemáte peníze a že ON vás léčit nebude. Najděte si svého doktora! Byla odpověď pro mne...
Také se dozvíte, že před spaním si máte najít rozdíl mezi slovy Doktor a Lékař, abyste pana LÉKAŘE správně titulovali.

To vše a mnohem víc za 15 minut a 30 Kč.