Soukromá chirurgická ordinace
Okružní 2160, Nymburk

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ž
Umístění: Soukromá chirurgická ordinace Jiný

Loni jsem uklouzla ve vaně, a hned druhý jela k mudr. Markytánovi, kde mi byla poskytnutá první, akutní,profesionální pomoc, měla jsem velmi hlubokou ránu, cca 8 cm. A když jsem chtěla předčasně do práce, nepustil mně, prostě chtěl, abych měla nohu v pořádku. Jizva dnes pomalu není vidět. Děkuji mu za úžasnou péči, i milým sesřičkám :) Ž.

Umístění: Soukromá chirurgická ordinace Jiný

Za veselou myslí je nedostatek empatie a hrubé chovani. Na bolestivou zhojenou zlomeninu sahal velmi hrube a kdyz jsem mu relka ze to boli, jen me chtel poslat na ortopedii.Az na zadost jsem dostala rehabilitaci. Odbavit 10 lidi do 15 minut to je hodne neprofesionální pristup. Zadne soukromi, vase problemy slysi dalsi 2 lidi v male sesterne, kde cekaji jako sardinky a dvere se rozhodne mezi sesternou a osetrovnou nezaviraji.

Umístění: Soukromá chirurgická ordinace Jiný

Zlominu vretení kosti nechal týden po úrazu pouze v orteze a nutil ke cvičení.
Po 4 týdnech od úrazu u jiného ortopeda zjistena nenávratný srůst chybně srovnané kosti.Podotýkám, že po úraze při prvním ošetření byla kost srovnána a na prvn kontrolním RTG byla ještě ve správné pozici.

Ruka se doléčuje, nebude však nikdy ve správné pozici, o daších problémech - pohyblivost se zatím nedá uvažovat.

Bohužel se jednalo o jediného spádového doktora v širokém dalekém okolí.
podávám na něj stížnost k ČLK

Úžasný a milý přístup! Vždy je skvěle naladěn a je opravdový profesionál! A ten smysl pro humor? :-) skvělý

Naprosto souhlasím s "vaneska 167". MUDr Markytán je nejen skvělý lékař, ale především člověk.Úplně poprvé mě bolavé koleno donutilo navštívit chirurgickou ambulanci MUDr Markytána. Těžko se hledají slova jak o tomto lékaři psát - slušný, ochotný, s milou dávkou vtipu, nespěchá, což právě my dříve narození velice oceňujeme.
Stejně tak příjemné a milé jsou i sestřičky v této chirurgické ambulanci. A tak tedy VŘELÉ DÍKY!!!.

Věna Soukupová

Pan doktor Markytán by mohl jít příkladem pro
ostatní lékaře.Jeho lidský přístup a mluvení s pacientem dělá divy.Ještě jsem se s tímto kladným přístupem u žádného lékaře nesetkala.Škoda,že takových není víc.Všem doporučuji.

Úžasný člověk plný lidskosti, návtěva u něj je nádherný pro mě zážitek, že tu bolest vůbec nevnímám, jen to jeho dobro a vřelé slovo.Jste naprostá výjimka.
Děkuji, že jste Dudková Marcela.

vždy mi pomohl a všechno mi vyléčil :) s pozitivním přístupem a úsměvem

skvělý

Pomohl mému tatínkovi a nyní pomáhá celé naší rodině. Je to typ tzv.rodinného lékaře,na kterého se můžeme obrátit s jakýmkoliv zdravotním problémem. Zelinková