Jiří Markytán, chirurg Nymburk

MUDr. Jiří Markytán

Chirurg Více

Okružní 2160, Nymburk
Soukromá chirurgická ordinace

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Úžasný a milý přístup! Vždy je skvěle naladěn a je opravdový profesionál! A ten smysl pro humor? :-) skvělý

Naprosto souhlasím s "vaneska 167". MUDr Markytán je nejen skvělý lékař, ale především člověk.Úplně poprvé mě bolavé koleno donutilo navštívit chirurgickou ambulanci MUDr Markytána. Těžko se hledají slova jak o tomto lékaři psát - slušný, ochotný, s milou dávkou vtipu, nespěchá, což právě my dříve narození velice oceňujeme.
Stejně tak příjemné a milé jsou i sestřičky v této chirurgické ambulanci. A tak tedy VŘELÉ DÍKY!!!.

Věna Soukupová

Pan doktor Markytán by mohl jít příkladem pro
ostatní lékaře.Jeho lidský přístup a mluvení s pacientem dělá divy.Ještě jsem se s tímto kladným přístupem u žádného lékaře nesetkala.Škoda,že takových není víc.Všem doporučuji.

Úžasný člověk plný lidskosti, návtěva u něj je nádherný pro mě zážitek, že tu bolest vůbec nevnímám, jen to jeho dobro a vřelé slovo.Jste naprostá výjimka.
Děkuji, že jste Dudková Marcela.

vždy mi pomohl a všechno mi vyléčil :) s pozitivním přístupem a úsměvem

skvělý

Pomohl mému tatínkovi a nyní pomáhá celé naší rodině. Je to typ tzv.rodinného lékaře,na kterého se můžeme obrátit s jakýmkoliv zdravotním problémem. Zelinková

Ochotný,vstřícný,lidský,vždy dobře naložený,trpělivý,podá zevrubné informace,
výborný doktor.

Č

Tento doktor je vynikající. Vtipný, ale je i velmi příjemný,ochotný a hodný. Citlivý k lidem a vždy mi pomohl nebo skvěle poradil. Je nejlepší!!!!

Velmi doporučuji!!!!Po dlouhé době doktor ke kterému člověk rád chodí....Velice humorný..dokonce mi v 10 letech moc pomohl!!!!!!!