Jiří Mareš, gynekolog Plzeň

MUDr. Jiří Mareš

Gynekolog Více

34 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Táborská 15, Plzeň
Privátní gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
34 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní gynekologická ordinace změna gynekologa

S panem dr.Marešem jsem velice spokojená.Byl první,kdo mi dokázal po několika letech naordinovat vhodnou antikoncepci na upravení cyklu.Je pravda,že je skromný na slovo,ale jak píše jeho pacientka v předešlém hodnocení,chce se ptát,pak jednoduše odpoví.
I jeho sestřička je vždy příjemná a tkz."lidový člověk"-na nic si nehraje a mluví na rovinu.Jsem panu doktorovi vděčná a nemohu si absolutně stěžovat.


Ověřeny pacient

K panu Mudr. Marešovi chodím již cca 10 let. (Je mi 26) Doporučila mi ho má maminka, která s ním studovala na střední škole a znají se tak od dětství. Nejprve bych ráda řekla, že jí zachránil život. Lítala po Plzni s bolestmi břicha a až on jí poznal mimoděložní těhotenství a okamžitě ji odoperoval. Když by to neudělal, mohla další den ležet někde na ulici mrtvá. To jen k tomu, jaká je to KAPACITA! První prohlídka u pana doktora neprobíhá konečníkem, jak je tomu u mnohých gynekologů zvykem, ale ultrazvukem přes břicho. Když máte problémy s početím, řeši je okamžitě a to jak u vás, tak u partnera. Celé těhotenství jsem díky němu nemusela mít strach, že s miminkem něco bude. (pupeční šňůra kolem krku, atd...) Je to tak skvělý odborník, že se prý nikdy nespletl ani v pohlaví miminka. Nic nezanedbá, vše pořádně prošetří. Lepšího doktora jsem si nemohla přát a budu k němu oddaně chodit dál já i má maminka. Mimochodem jsem k němu poslala i kamarádku s problémy, které našel cystu, kterou její lékař přehlídl. Ano, pan doktor neni upovídaný, ale když se ptáte, tak odpoví! Musíte se ptát! Požádat o snímek miminka atd....Sám od sebe prostě neříká nic navíc, co není nezbytně nutné. Vemte si, kolika ženám denně pomáhá a jak by asi vypadal, když by měl každé vše dlouhosáhle popisovat. když něco chcete vědět, tak se zeptejte a on vás určitě neodmítne. Poplatky bych mu platila i mnohem větší za svoji ochotu a vstřícnost si to zaslouží! V těhotenství jsem na něj mnohdy vytahla dlouhý seznam s otázkami a on mi vždy na všechny trpělivě odpověděl.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím do jiné ordinace a naprostá spokojenost. Je vstřícný, milý, chápavý a citlivý. Po několika letech první doktor, který se mnou plánuje rodičovství, hledá v čem je problém a sám od sebe mi už při první prohlídce nabídl, že bychom něco udělali s mým rozhozeným cyklem. Je tím nejlepším gynekologem, kterého jsem dosud měla.


S
Ověřeny pacient

Nechápu několik negativních komentářů, i když je mi jasné, že přihodit se může komukoliv cokoliv. Já jsem s panem doktorem spokojená, nikdy jsem neměla pocit, že by něco zanedbal, spíš naopak. Když přijdu i s banální počínající mykózkou, hned mě vezme na křeslo, vyšetří a napíše pořádné léky, ne žádná šudlátka z lékárny, které jsou předražené a efekt nula nula nic. Vždy mě v případě potíží pozve na kontrolu. Nejednou mi i po menším výkonu nabídl soukromé číslo, kdybych měla potíže, či cokoliv, že za mnou přijede. Já si prostě nemůžu stěžovat. Jednou jsem dokonce přišla s tím, že se asi něco málo děje, ale bohužel to zrovna malé nebylo. Pan doktor to věděl téměř okamžitě, šetrně mě upozornil, že to sice nevypadá dobře, ale že všechno zaléčíme a vyřešíme a taky že jo. Konverzace mi vyhovuje, prostá otázka - prostá odpověď, zeptám se, na co potřebuju a mizim, což vyhovuje asi i jemu.


-
Ověřeny pacient

Velmi profesionální a citlivý přístup ze strany pana doktora, vstřícná sestra, kvalitně vybavená ordinace, příjemné prostředí.


V
Ověřeny pacient

Musím přidat negativní hodnocení. Pan doktor má sice dobře vybavenou ordinaci, ale jeho přítup k pacientkám je hrozný. Nikdy mi nic nevysvětlil, pokud jsem se na něco nezeptala, tak neřekl skoro vůbec nic... Jen občas:,, Hmm dobrý,,. Chodila jsem k němu celé těhotenství a často jsem vůbec nevěděla na čem jsem. A to, že tady na stránkách píše, že jeho práce vyžaduje hodně duševní energie je až zarážející. Jsem velice ráda, že jsem se rozhodla od něj odejít a ostatním pacientkám ho určitě nedoporučuji.


K
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi už delší dobu a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by na něco neodpověděl nebo zanedbal, naopak vše vysvětlí. Nemám pocit, že by pacientky zanedbával, či se jim málo věnoval. Za sebe mohu říci, že jsem velmi spokojená jak s přístupem pana doktora, tak i sestřičky, která vše připraví a je velmi příjemná.


A
Ověřeny pacient

K MUDr. Marešovi jsem přešla od jedné nejmenované paní doktorky. Dostala jsem doporučení od svých známých a doteď jim za to děkuji. Pan doktor je příjemný, ohleduplný a jako bonus sympaťák. V těhotenství (po IVF, brala jsem léky, píchala injekce na ředění krve) jsem nejednou využila možnost pana doktora kontaktovat na mobil i na e-mail, vždy poradil, vysvětlil. UZ dělal na všech poradnách mimo asi dvou (a že jsem tam byla hodněkrát). A jako další plus vidím to, že má u sebe v ordinaci KTG na natáčení miminka, takže jsem do termínu chodila jen k němu. Známá chodí k jiné MUDr. a musela na KTG do nemocnice a pak na kontrolu ke svému MUDr. Opravdu jsem moc ráda, že chodím zrovna k MUDr. Marešovi a všem ho moc doporučuji.


Ověřeny pacient

400,-Kč za 5 minut v ordinaci ročně je neuvěřitelné. Pan doktor dělá práci čistě pro peníze. Proč dělat vyšetření navíc, když to stojí peníze a pojišťovna "prý" nechce proplácet. Raději ohrozí zdraví pacientky, i když to pro ni může znamenat trvalé následky. Pokud se to potvrdí v mém případě, zažaluji ho. Odešla jsem, doporučuji udělějte to samé.


Vlídný a ohladuplný, výborný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti