Privátní gynekologická ordinace
Táborská 15, Plzeň

Umístění: Privátní gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím cca. 15 let, prošla jsem si u něj dvě těhotenství, kdy to druhé nebylo zcela bez komplikací. Krom milé sestry, útulné čekárny, přehledného objednávání přes on-line systém a krátké čekací doby, si hlavně cením odbornosti, vstřícnosti a pečlivosti pana doktora, který pokud se zeptám, tak vše náležitě vysvětlí. Děkuji.

Umístění: Privátní gynekologická ordinace změna gynekologa

S panem dr.Marešem jsem velice spokojená.Byl první,kdo mi dokázal po několika letech naordinovat vhodnou antikoncepci na upravení cyklu.Je pravda,že je skromný na slovo,ale jak píše jeho pacientka v předešlém hodnocení,chce se ptát,pak jednoduše odpoví.
I jeho sestřička je vždy příjemná a tkz."lidový člověk"-na nic si nehraje a mluví na rovinu.Jsem panu doktorovi vděčná a nemohu si absolutně stěžovat.

K panu Mudr. Marešovi chodím již cca 10 let. (Je mi 26) Doporučila mi ho má maminka, která s ním studovala na střední škole a znají se tak od dětství. Nejprve bych ráda řekla, že jí zachránil život. Lítala po Plzni s bolestmi břicha a až on jí poznal mimoděložní těhotenství a okamžitě ji odoperoval. Když by to neudělal, mohla další den ležet někde na ulici mrtvá. To jen k tomu, jaká je to KAPACITA! První prohlídka u pana doktora neprobíhá konečníkem, jak je tomu u mnohých gynekologů zvykem, ale ultrazvukem přes břicho. Když máte problémy s početím, řeši je okamžitě a to jak u vás, tak u partnera. Celé těhotenství jsem díky němu nemusela mít strach, že s miminkem něco bude. (pupeční šňůra kolem krku, atd...) Je to tak skvělý odborník, že se prý nikdy nespletl ani v pohlaví miminka. Nic nezanedbá, vše pořádně prošetří. Lepšího doktora jsem si nemohla přát a budu k němu oddaně chodit dál já i má maminka. Mimochodem jsem k němu poslala i kamarádku s problémy, které našel cystu, kterou její lékař přehlídl. Ano, pan doktor neni upovídaný, ale když se ptáte, tak odpoví! Musíte se ptát! Požádat o snímek miminka atd....Sám od sebe prostě neříká nic navíc, co není nezbytně nutné. Vemte si, kolika ženám denně pomáhá a jak by asi vypadal, když by měl každé vše dlouhosáhle popisovat. když něco chcete vědět, tak se zeptejte a on vás určitě neodmítne. Poplatky bych mu platila i mnohem větší za svoji ochotu a vstřícnost si to zaslouží! V těhotenství jsem na něj mnohdy vytahla dlouhý seznam s otázkami a on mi vždy na všechny trpělivě odpověděl.

K panu doktorovi chodím do jiné ordinace a naprostá spokojenost. Je vstřícný, milý, chápavý a citlivý. Po několika letech první doktor, který se mnou plánuje rodičovství, hledá v čem je problém a sám od sebe mi už při první prohlídce nabídl, že bychom něco udělali s mým rozhozeným cyklem. Je tím nejlepším gynekologem, kterého jsem dosud měla.

Nechápu několik negativních komentářů, i když je mi jasné, že přihodit se může komukoliv cokoliv. Já jsem s panem doktorem spokojená, nikdy jsem neměla pocit, že by něco zanedbal, spíš naopak. Když přijdu i s banální počínající mykózkou, hned mě vezme na křeslo, vyšetří a napíše pořádné léky, ne žádná šudlátka z lékárny, které jsou předražené a efekt nula nula nic. Vždy mě v případě potíží pozve na kontrolu. Nejednou mi i po menším výkonu nabídl soukromé číslo, kdybych měla potíže, či cokoliv, že za mnou přijede. Já si prostě nemůžu stěžovat. Jednou jsem dokonce přišla s tím, že se asi něco málo děje, ale bohužel to zrovna malé nebylo. Pan doktor to věděl téměř okamžitě, šetrně mě upozornil, že to sice nevypadá dobře, ale že všechno zaléčíme a vyřešíme a taky že jo. Konverzace mi vyhovuje, prostá otázka - prostá odpověď, zeptám se, na co potřebuju a mizim, což vyhovuje asi i jemu.

Velmi profesionální a citlivý přístup ze strany pana doktora, vstřícná sestra, kvalitně vybavená ordinace, příjemné prostředí.

Musím přidat negativní hodnocení. Pan doktor má sice dobře vybavenou ordinaci, ale jeho přítup k pacientkám je hrozný. Nikdy mi nic nevysvětlil, pokud jsem se na něco nezeptala, tak neřekl skoro vůbec nic... Jen občas:,, Hmm dobrý,,. Chodila jsem k němu celé těhotenství a často jsem vůbec nevěděla na čem jsem. A to, že tady na stránkách píše, že jeho práce vyžaduje hodně duševní energie je až zarážející. Jsem velice ráda, že jsem se rozhodla od něj odejít a ostatním pacientkám ho určitě nedoporučuji.

Chodím k panu doktorovi už delší dobu a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by na něco neodpověděl nebo zanedbal, naopak vše vysvětlí. Nemám pocit, že by pacientky zanedbával, či se jim málo věnoval. Za sebe mohu říci, že jsem velmi spokojená jak s přístupem pana doktora, tak i sestřičky, která vše připraví a je velmi příjemná.

K MUDr. Marešovi jsem přešla od jedné nejmenované paní doktorky. Dostala jsem doporučení od svých známých a doteď jim za to děkuji. Pan doktor je příjemný, ohleduplný a jako bonus sympaťák. V těhotenství (po IVF, brala jsem léky, píchala injekce na ředění krve) jsem nejednou využila možnost pana doktora kontaktovat na mobil i na e-mail, vždy poradil, vysvětlil. UZ dělal na všech poradnách mimo asi dvou (a že jsem tam byla hodněkrát). A jako další plus vidím to, že má u sebe v ordinaci KTG na natáčení miminka, takže jsem do termínu chodila jen k němu. Známá chodí k jiné MUDr. a musela na KTG do nemocnice a pak na kontrolu ke svému MUDr. Opravdu jsem moc ráda, že chodím zrovna k MUDr. Marešovi a všem ho moc doporučuji.

400,-Kč za 5 minut v ordinaci ročně je neuvěřitelné. Pan doktor dělá práci čistě pro peníze. Proč dělat vyšetření navíc, když to stojí peníze a pojišťovna "prý" nechce proplácet. Raději ohrozí zdraví pacientky, i když to pro ni může znamenat trvalé následky. Pokud se to potvrdí v mém případě, zažaluji ho. Odešla jsem, doporučuji udělějte to samé.