Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

nám. T. G. Masaryka 44, Horní Cerekev
Ordinace chirurgické ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je nejlepším chirurgem v širokém okolí, pokaždé maximální spokojenost. Borec, který ví co dělá. Doufám, že bude ordinovat alespoň do 150 let , protože za něj náhrada na Vysočině prostě není...

Z
Ověřeny pacient

můžu přijít v podstatě kdykoli,vždy je ochotný,profesionální se snahou Vám co nejvíce a nejlépe pomoci o tom že je vynikající odborník ani nemluvě,více takových lidských odborníků .DOPORUČJI !!!!!

J
Ověřeny pacient

Na Vaše operace nikdy v životě nezapomenu. A myslím si že omluva by byla ve Vašem případě na místě....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Pan doktor Madroň je perfektní jak po odborné stránce, tak ve vztahu k pacientovi, cítíte se u něj v ordinaci velmi dobře. V mém případě šlo o odstranění mateřských znamének - téměř bezbolestně a bez jizev.

L
Ověřeny pacient

Pan doktor je extratřída.Větší odborník není.Vždy ochotný, usměvavý a hlavně má vždy snahu pomoci.A když máte jiný zdravotní problém než on sám léčí, tak Vám vždy domluví lékaře na jeho úrovni,tedy profesionála a odborníka. Všem pana doktora doporučuji!!!

M
Ověřeny pacient

Jo. hodně široko daleko - nevím jestli nejlepší, ale asi jo. jako praktický lékař velmi rád odesílám pacienty do jeho ambulance, protože vím, že zodpovědnost, svědomitost a odborná i lidská úroveň je .... - no prostě - po více než 10 letech na Vysočině se jako praktický lékař pyšním tím, že k pitomcům pacienty neposílám. K p. Dr. Madronovi posílám lidi rád, ochotně a často.

J
Ověřeny pacient

Nejlepší co znám, je to "pan doktor"! Profesionál s velkým P! a přitom velice lidský! Vím to z vlastní zkušenosti! A ani ve svém okolí neznám člověka, který by pro něho neměl slova chvály!
Každému bych přála, pokud by potřeboval jakékoli ošetření, aby měl to štěstí a setkal s tak vynikajícím odborníkem a člověkem v jedné osobě!

J
Ověřeny pacient

byl jsem u něj jen na drobný chir. zákrok, ale byla to perfektní práce chirurga i sestry a ještě s vámi v klidu popovídá

J

Děkuji panu doktorovi za jeho ochotu, za laskavost se kterou přistupuje k pacientům a samozřejmě za jeho schopnosti a znalosti, kterými vyřeší vaše problémy. Vždy vám vše vysvětlí a uklídní vás.

P

Opravdu nejlepší Mudr.co znám!!!Specialista na svém místě,ochotný,vše vysvětlý,fakt machr!!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti