Ortopedická klinika LF UP a FN Olomouc
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor mi udělal rentgen, který byl bez nálezu, protože byl problém v měkkých tkáních. Poté mi řekl, že se vlastně zaměřuje na kolena, ne na kotníky a poslal mě jinam, místo toho, aby udělal aspoň sono. Ztráta času.

Umístění: Ortopedická klinika LF UP a FN Olomouc Jiný

pan doktor je skvělý nenutí pacienty k operaci když nemusí, ale pokud je to akutní tak už nastoupí.já jsem zatím nenastoupila ale koleno pravé mě pořád provokuje.

Umístění: Ortopedická klinika LF UP a FN Olomouc Jiný

Me problemy resil obstrikem a rehabilitacemi, pripadal jsem si ze pana doktora obtezuji. Po artroskopii kolene u profesora Paši fatalni nalez poskozeni chrupavky 2 x 1 cm.

Umístění: Ortopedická klinika LF UP a FN Olomouc Jiný

S panem doktorem jsem maximálně spokojená ,vždy usměvavý, trpělivý a ví,co dělá.O své pacienty se pečlivě stará.

pan doktor lostak my vzdycky pomohl . napriklad jsem prisel s kolenama , zeptal co se deje nebo tak nejak a zacal me vysetrovat , no a jak me vysetroval tak nahodil kolena spatky mel po bolesti. je to skvelej doktor a ortoped a hlavne vtipalek.

Výborný mladý lékař, operace kolena mě dostalo zpět k fotbalu doporučuji Všem. Neznám lepšího ortopeda.

Sympatický a šikovný mladý lékař, mám s ním jen kladné zkušenosti,vždycky mi pomohl, určitě doporučuji.

Nadějný mladý lékař.

Zachránil mi koleno jsem mu za to vděčná.