třída Tomáše Bati 3705, Zlín
GYNAM Zlín s.r.o.

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o.

Pan doktor je doktorem na svém místě. Nic nepodceňuje, pokud si náhodou není něčím jistý, pošle pacientku na vyšetření ještě k jinému lékaři a výsledky s ním konzultuje.Pokud náhodou sama zapomenu na preventivní kontrolu, sestřička dokonce zavolá. Je to opravdu velmi dobrá a kvalitní péče o pacienty.

Vzdy jsem mela tremu a pomerny strach z gynekologu, za coz muze trochu znamejsi gynekolozka ze zlinske nemocnice. Pak Kvetak pro me byl takovou zmenou, ze jsem tomu zpocatku nemohla uverit. Peclivy, profesionalni, velmi empaticky a s lidskym pristupem. Muzu se ho na cokoliv zeptat a neni mi nikterak trapne. Pana doktora bych nemenila a snad ve Zline vydrzi.

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o.

Vynikající lékař, výborný člověk. Vřele doporučuji všem ženám. Pan doktor je velmi pečlivý, nic nezanedbává, je šetrný, kultivovaný. Vyslechne, poradí, uklidní. 100%.

Za me nejlepsi pan doktor, velice mily, vsechno hezky vysvetli a nic nezanedba. Zapomela jsem se objednat na jedno dulezite vysetreni a po mesici mi volala sestricka, zda jsem se uz objednala, coz se mi tedy stalo poprve, takovou peci opravdu nepamatuju. Za to jim velke dik. Drive jsem dojizdela k panu doktorovi z UH az do Vsetina a jsem moc rada, ze nyni ordinuje ve Zline. Je to opravdu profik a diky za neho

Jsem s panem doktorem spokojená. Zatím nikdy nic nepodcenil a když se mu na mě něco nelíbí, okamžitě dělá maximum, aby zjistil, zda jde opravdu o něco vážného, nebo je to planý poplach. A to i za cenu, že to bude spíš zbytečné - ale budeme mít jistotu. Což oceňuju - nic nepodcení. Je fakt, že čekání je celkem na dlouho, ale lepší si počkat k dobrému doktorovi, než nečekat a být u doktora, co něco odbyde. Sestřička ochotná, také mám s ní dobré zkušenosti. Sice je ve stejné místnosti, ale je otočená zády a nezasahuje do ničeho zbytečně a věnuje se svým věcem. Jinak pan doktor Havelka, jakožto předchozí lékař byl moc dobrý a nejraděj bych u něj zůstala, ale je v zaslouženém důchodu. Jsem ale ráda, že místo něj je pan Květák, který je fajn a už jsem si na něho dávno zvykla.

Byla jsem v celku vyjukaná když jsem v ordinaci místo pana dr.Havelky uviděla sedět novou tvář,ale nyní je to supr,měla jsem nějaké problémy s čípkem a s dělohou,na pana dr.Havelku nemůžu říct křivé slovo,s ním jsem prošla prvním těhotenstvím,jo byl ukecaný,ale aspon jsem přišla na jiné myšlenky,sestřička zlatá.S panem dr.Květákem jste v dobrých rukou to mi řekl pan Havelka když jsem ho náhodou potkala na městě.Pravidelně docházím na kontroly a nemůžu si stěžovat,profesionální,klidný,takže supr.

Perfektní doktor. Milý, ochotný. Jsem naprosto spokojená.

K tomuto lékaři chodí moje 72letá maminka. Když u něj byla poprvé, když skončil MUDr. Havelka, tak jí řekl, že stačí, když přijde až za 2 roky. Přitom nárok na preventivní prohlídku má 1x ročně a MUDr. Havelka ji chtěl vidět každého půl roku. Tak nevím, jestli není něco špatně. Že by panu doktorovi vadily staré pacientky?

Pan doktor Květák je super gynekolog!!! Jak bylo psáno pečlivý, profesionální a racionální. Za ultrazvuk jsem ráda, jen mi dost vadilo, když mě pan doktor vyšetřoval právě tímto přístrojem, že sestra normálně otevřela dveře do čekárny a začala vybírat kartičky pojištěnce. Ale to není chyba pana doktora. A ještě jedna historka, ale teď ještě z doby pana doktora Havelky: Vyšetřoval mě na koze a když zavedl vše co tam má být zazvonil telefon. Místo toho aby mi vše tedy třeba zase vyndal a omluvil se, šel si ten telefon normálně vzít. Po 5ti minutách jsem se hodně naštvala a vyplivla jsem mu to na zem. No a pak se nestačil divit. :-D Tenkrát to míval ještě kovové, takže to byla rána jako z děla. :-D Ale to by samozřejmě pan doktor Květák neudělal. Moc děkuji za výměnu. Jsem spokojená

V podstatě nemám, co bych panu doktorovi vytkla, myslím, že svou práci odvádí naprosto dokonale, profesionálně, přitom empaticky!