Ordinace plastického chirurga
Hlinky 48/122, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Měla jsem tu čest se potkat s tímto "panem doktorem" v jedné Brněnské nemocnici, kde pracuje na oddělení rekonstrukční chirurgie. Většího arogantního .... jsem neviděla. Absolutně necitelné chování. Nadávaly na něj i sestřičky, které s ním pracují. Předpokládám, že k dívkám (ženám), které zde psaly příspěvky se choval ještě aspoň trochu snesitelně, protože si záklrok platily, ale když má člověk nějaký úraz a musí se to řešit v nemocnici (neplacené), tak je ten přístup ještě o 100% horší. Nikdy víc!!

velmi špatné chování k lidem...

Pan doktor má sice "moravský" přístup, ale například s liposukcí jsme s kamarádkou velice spokojené a známe mnoho dalších. Osobně pana doktora doporučujeme svým známým a to na liposukce. Cena sice vyšší, ale výsledek výborný!!!

potkala jsem tohoto lékaře, na kterého mě přivedla jeho mediální prezentace coby odborníka se zahraniční zkušeností z Paříže (?), na klinice v Platnéřské ulici v praze, ale podle toho co uvedl Petr, se zřejmě jedná o stejného lékaře.Musím souhlasit, jeho chování, obsah konzultace a ceny mě docela odradilo od další návštěvy.Navštivila jsem potom pana doktora Foldynu se kterým jsem byla spokojena velmi.