Soukromý praktický lékař
Drobného 1308, Nové Město na Moravě

S panem doktorem jsem velmi spokojená, chodím k němu již 24 let. V ordinaci Vás přivítá milá sestřička a je hned líp na duši. Neměnila bych.

Pana doktora Koutného měli moji rodiče a s rodinou jsem u něho také.Vždy byl ochotný nejen v ordinaci ale i v nočních hodinách přijede až do vašeho domova.Velice si ho Vážíme a mluvíme o něm jako o členu rodiny po těch létech.A bonusem je jeho humor při komunikaci s pacientem,který chybí spoustě lékařů.Neměnily bychom v žádném případě.Můžeme jen doporučit.

S panem doktorem mám dobré zkušenosti.

Dobrý PL.Všem doporučuji

Pan doktor je vynikající a taky má perfektní sestřičku Lenku Švárovou.Doporučuji je všem v Novém Městě na Moravě. Zdenka Š.

Souhlasím s předchozím hodnocením, nejlepší doktor v Novém Městě.
Spokojený pacient

Nejlepší lékař v Novém Městě, všem doporučuji.

S panem doktorem nejsem moc spokojen, proto musím udělit záporné hodnocení. Nedoporučuji

Pana doktora Sekoru mohu jenom doporučit. Má skvělý přístup k pacientům, vždycky mně i mým rodičům velmi ochotně poradí a pomůže a to není u všech lékařů pravidlem. Děkuji! Jana L.

K panu doktorovi hodím ráda, vždy pomůže. Díky