Praktický lékař
Nádražní 1085, Šlapanice

Pana doktora bych nikomu nedoporučila. Tedy pokud si nejprve nastudujete, jakou máte diagnozu, jake leky na to potrebujete a na co mate, jako pacient, narok, potom asi nebudete mit problem.
V případě, že je již pacient nemohoucí a upoután na lůžko, pan doktor zřejmě nepovažuje za nutné se na svého pacienta přijít aspon jednou za čas podívat a léky a zprávy o pacientově stavu předepisuje jen tak od stolu.

Ž

Většinou neuškodí, ale také nepomůže. Pokud si naordinujete léky a délku neschopenky, tak je to v pořádku. Horší je, když vám opravdu něco je a potřebujete odbornou pomoc. Pak narazíte. Mému muži ublížil .Po úrazu sice vyplnil formulář pro pojišťovnu, aby bylo vyplaceno plnění za úraz a odškodné za dobu pracovní neschopnosti, ale po třech letech při žádosti o plnění za trvalé následky úrazu odmítl vypsat z karty odpověď na 4 otázky ve formuláři od pojišťovny, prý není posudkový lékař. Na opakované prosby, ať jen vypíše údaje z karty a nic neposuzuje, že má na to pojišťovna své lékaře, reagoval arogantně, prý nějaká referentka pro něj něj není kompetentní osoba, ať s ním jedná ředitel pojišťovny atd, atd...Nakonec manžela přesvědčil, ať jde ke spádovému chirurgovi a ten ať mu to vypíše, že to je chirurgická záležitost. Chirurg s ním vyběhl, s jeho úrazem neměl nikdy nic společného, k záznamům v kartě manžela nemá přístup. Ještě se mu smál, prý jestli to hraje na důchod. Manžel je řemeslník, živí velkou rodinu a dře jako zvíře i přes problémy a bolesti. O jeho výkonnosti svědčí jeho vymakané tělo a upracované ruce-jen úplný blbec může pronést větu o hraní na důchod. Pan Kotek nakonec manželovy záznamy o úrazu ztratil, takže pojišťovna to dala k ledu a k žádnému odškodnění nedošlo. Nyní je celá záležitost promlčená. Takže-chcete-li utrpět újmu, navštivte pana Kotka.

Toto je velmi slabý doktor, vše je v pořádku, dokud Vám nic není. Pokud ano, máte smůlu. tento pán, to jistě nepozná. Ani kdyby to byl zlomený krček. Není zde fronta, to je jediné plus. Ta ale není z jasného důvodu.

Pan doktor je velice příjemný, ale co vám je si musíte říci sami a pokud možno i vybrat léky, popř. sami uznat zda potřebujete neschopenku. Pokud přijdete z nemocnice s požadavkem na předepsání léků, tak vás pošle zpátky, ať vám to napíší sami ... Kdyby byl ve Šlapanicích dostupný jiný praktický lékař s volnou kapacitou, bylo by to jednodušší, takto se modlím, abych nebyla skutečně nemocná!

S panem doktorem Kotkem jsem naprosto spokojený. Čekací doba není nijak hrozná. Spíše naopak. Několikrát se mi stalo, že jsem přišel do čekárny a nikdo tam nebyl.
Osobně nemám pocit, že by psal jen léky a vyšetření podceňoval. Když přijdu s nějakým kašlem tak mě samozřejmě neprohlíží celého, ale podívá se mi do krku a napíše léky. Když jsem přišel s něčím vážnějším tak mě prohlédl a poradil. Je podle mě vstřícný a milý. Chová se k pacintům lidsky. Žádné arogantní vystupování, podrážděnost, neochota. Nic takového jsem u něj nikdy nezaznamenal. Spíše naopak. Hodnotím ho kladně a doporučuji.

pan doktor je příjemný, ochotný, ale vše co potřebujete si musí nadyktovat od napíše a jdete. spíš takový vypisovač leků. občas poslechne poklepe na záda a tím prohlídka končí.

Oceňuji vstřícný přístup.

Chodila jsem k panu doktorovi a jsem ráda, že už nemusím. Člověk, aby byl sám lékař, protože si musí říct, jaké léky ba potřeboval, kam ho má poslat na vyšetření ap. O samozřejmosti s jakou přijímá různé"pozornosti" už se mi ani psát nechce. Bohužel, ve Šlapanicích je jen 1 výborná praktická lékařka, ale ta má tolik pacientů, že se k ní přehlásit ani nejde.

Nemám žádné extra výhrady,myslím,že je to dnešní standard doktorů,když něco potřebuji,tak mi vždycky napíše doporučení,když se podívá do karty,tak vidí,že k němu chodím opravdu jen když mi něco je a na neschopenky mě většinou přemlouval a jednou vyloženě přikázal :-)) nemám s ním žádný problém,i když to není nějakej super odborník,aspoň je na pacienty příjemný a snaží se všechno vysvětlit,když bylo potřeba,tak přijel i domů.

Jenomže ve Šlapanicích moc velký výběr není a tady se alespoň nečeká, ale jinak si pacient musí o vše požádat a více ordinuje sestra.