Jiří Kotek, praktický lékař Šlapanice

MUDr. Jiří Kotek

Praktický lékař

16 názorů

Uložit


Adresa

Nádražní 1085, Šlapanice
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
16 názorů

I
Ověřeny pacient

Pana doktora bych nikomu nedoporučila. Tedy pokud si nejprve nastudujete, jakou máte diagnozu, jake leky na to potrebujete a na co mate, jako pacient, narok, potom asi nebudete mit problem.
V případě, že je již pacient nemohoucí a upoután na lůžko, pan doktor zřejmě nepovažuje za nutné se na svého pacienta přijít aspon jednou za čas podívat a léky a zprávy o pacientově stavu předepisuje jen tak od stolu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ž
Ověřeny pacient

Většinou neuškodí, ale také nepomůže. Pokud si naordinujete léky a délku neschopenky, tak je to v pořádku. Horší je, když vám opravdu něco je a potřebujete odbornou pomoc. Pak narazíte. Mému muži ublížil .Po úrazu sice vyplnil formulář pro pojišťovnu, aby bylo vyplaceno plnění za úraz a odškodné za dobu pracovní neschopnosti, ale po třech letech při žádosti o plnění za trvalé následky úrazu odmítl vypsat z karty odpověď na 4 otázky ve formuláři od pojišťovny, prý není posudkový lékař. Na opakované prosby, ať jen vypíše údaje z karty a nic neposuzuje, že má na to pojišťovna své lékaře, reagoval arogantně, prý nějaká referentka pro něj něj není kompetentní osoba, ať s ním jedná ředitel pojišťovny atd, atd...Nakonec manžela přesvědčil, ať jde ke spádovému chirurgovi a ten ať mu to vypíše, že to je chirurgická záležitost. Chirurg s ním vyběhl, s jeho úrazem neměl nikdy nic společného, k záznamům v kartě manžela nemá přístup. Ještě se mu smál, prý jestli to hraje na důchod. Manžel je řemeslník, živí velkou rodinu a dře jako zvíře i přes problémy a bolesti. O jeho výkonnosti svědčí jeho vymakané tělo a upracované ruce-jen úplný blbec může pronést větu o hraní na důchod. Pan Kotek nakonec manželovy záznamy o úrazu ztratil, takže pojišťovna to dala k ledu a k žádnému odškodnění nedošlo. Nyní je celá záležitost promlčená. Takže-chcete-li utrpět újmu, navštivte pana Kotka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Toto je velmi slabý doktor, vše je v pořádku, dokud Vám nic není. Pokud ano, máte smůlu. tento pán, to jistě nepozná. Ani kdyby to byl zlomený krček. Není zde fronta, to je jediné plus. Ta ale není z jasného důvodu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice příjemný, ale co vám je si musíte říci sami a pokud možno i vybrat léky, popř. sami uznat zda potřebujete neschopenku. Pokud přijdete z nemocnice s požadavkem na předepsání léků, tak vás pošle zpátky, ať vám to napíší sami ... Kdyby byl ve Šlapanicích dostupný jiný praktický lékař s volnou kapacitou, bylo by to jednodušší, takto se modlím, abych nebyla skutečně nemocná!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S panem doktorem Kotkem jsem naprosto spokojený. Čekací doba není nijak hrozná. Spíše naopak. Několikrát se mi stalo, že jsem přišel do čekárny a nikdo tam nebyl.
Osobně nemám pocit, že by psal jen léky a vyšetření podceňoval. Když přijdu s nějakým kašlem tak mě samozřejmě neprohlíží celého, ale podívá se mi do krku a napíše léky. Když jsem přišel s něčím vážnějším tak mě prohlédl a poradil. Je podle mě vstřícný a milý. Chová se k pacintům lidsky. Žádné arogantní vystupování, podrážděnost, neochota. Nic takového jsem u něj nikdy nezaznamenal. Spíše naopak. Hodnotím ho kladně a doporučuji.


Ověřeny pacient

pan doktor je příjemný, ochotný, ale vše co potřebujete si musí nadyktovat od napíše a jdete. spíš takový vypisovač leků. občas poslechne poklepe na záda a tím prohlídka končí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Oceňuji vstřícný přístup.


O
Ověřeny pacient

Chodila jsem k panu doktorovi a jsem ráda, že už nemusím. Člověk, aby byl sám lékař, protože si musí říct, jaké léky ba potřeboval, kam ho má poslat na vyšetření ap. O samozřejmosti s jakou přijímá různé"pozornosti" už se mi ani psát nechce. Bohužel, ve Šlapanicích je jen 1 výborná praktická lékařka, ale ta má tolik pacientů, že se k ní přehlásit ani nejde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nemám žádné extra výhrady,myslím,že je to dnešní standard doktorů,když něco potřebuji,tak mi vždycky napíše doporučení,když se podívá do karty,tak vidí,že k němu chodím opravdu jen když mi něco je a na neschopenky mě většinou přemlouval a jednou vyloženě přikázal :-)) nemám s ním žádný problém,i když to není nějakej super odborník,aspoň je na pacienty příjemný a snaží se všechno vysvětlit,když bylo potřeba,tak přijel i domů.


J

Jenomže ve Šlapanicích moc velký výběr není a tady se alespoň nečeká, ale jinak si pacient musí o vše požádat a více ordinuje sestra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti