MUDr.

Jiří Jedlička verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Nejlepší doktor, co znám. Od svých 9 let jsem navštívila mnoho zubařů a specialistů. všude mi tvrdili, že mám tak moc křivé zuby, že už s tím opravdu nejde nic udělat, že to rovnátka v žádném případě nezpraví. Doporučovali mi operaci zubů,vytrhávání zubů a podobně. Vystřídala jsem jich opravdu nespočet, až jsem narazila na pana doktora Jedličku. hned při druhé konzultaci mi řekl, že rovnátkami to bez problémů zpravíme a po 10 měsících rovnátek jsem měla zuby krásně rovné. Už je to rok a zuby jsou pořád jako po sundání. Hlavně mě těšil ten milý přístup, pan doktor je super, je s ním i sranda a hlavně je neskutečně moc chytrý a zbytečně nic neprodlužuje,ale ani nepodceňuje. Jsem naprosto spokojená a můžu říct, že si myslím, že je v Brně nejlepší. Opravdu jsem jich vystřídala hodně. Pokud váháte, doporučuji!!!!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

František Filipi
    František Filipi
    Ortodontista, Zubař
    Jana Babáka 2733/11, Brno
    Smekam pred timto panem doktorem!!! Velmi prijemny, mily, laskavy hlavne k detem. I presto,ze se muj syn velmi… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Ortodoncie se z velké části zabývá estetikou (úpravou) úsměvu a ten je důležitou součástí každodenní komunikace s Vašim okolím. Zářiví a krásný úsměv Vám může otevřít každé dveře… Potřebuje-li Váš úsměv vylepšit, naše dveře Vám budou vždy otevřené.

Léčba probíhá zpravidla pomocí fixních aparátů (rovnátek). Ovšem na konečném výsledku u našich pacientů se často podílí také naši kolegové z jiných oborů – praktičtí zubní lékaři, parodontologové a další.

U našich služeb vždy klademe důraz na kvalitní odvedenou práci, za kterou považujeme výborné výsledky u našich pacientů a naším hlavním cílem je Váš krásný a zářiví úsměv. Ortodoncie je obor, který se zabývá léčbou špatného postavení zubů, odchylek v jejich počtu, vadami skusu a vadami postavení čelistí.

• ortodoncie

Služby

Ortodoncie MUDr. Jedlička

Palackého třída 129, 612 00 Brno, jihomoravský

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• T
      Umístění: Ortodoncie MUDr. Jedlička

K panu doktorovi jsem se objednal na základě hodnocení ze známýlékař.cz. V dětství jsem už prošel léčbou sundavacími rovnátky a na konzultaci jsem panu doktorovi sdělil, že chci dotáhnout léčbu do konce třeba i za použití fixních rovnátek, že mi jde především o to, aby zuby byly dlouhodobě stabilní a vydržely zdravé, vizuální stránka byla druhořadá. Přesvědčil mě o tom, abych opět podstoupil léčbu sundavacími rovnátky, které měly na moji "jednoduchou" vadu stačit a měly překvapivě zuby srovnat rychleji než fixní aparát. Během třičtvrtě roku trvající léčby jsem nestihl zaznamenat pozitivní posun, naopak se mi ze dvou zubů odlomil kousek skloviny kvůli kolizi s aparátem, což pan doktor odbyl pokrčením ramen, když jsem ho o tom informoval. O tomto riziku mě předem nepoučil, ptal jsem se behěm úvodní konzultace hodně detailně. V průběhu léčby už věci ale nedokázal vysvětlit ani obhájit. Kromě toho, jelikož se začínalo s léčbou pouze horního patra, se mi změnil skus, což postupně vedlo k mírnému vychýlení čelisti a k bolestem pravého "pantu". To už jsem s panem doktorem ani nekonzultoval, přestal jsem k němu chodit, ztratil jsem důvěru a předpokládám že ze zaplacených peněz bych těžko něco dostal zpátky. Zaplatil jsem si dvě na sobě nezávislé konzultace jinde, kde mi oba lékaři potvrdili, že typ léčby byl naprosto nevhodný, moje vada nebyla sice vážná vizuálně, ale rozhodně nešlo o vadu jednoduchou, vyžadovala komplexní léčbu, pokud chci aby zuby vydržely. Navíc hlavní problém (předsunuté horní jedničky) sundavací aparát němá nikdy šanci vyřešit. Ani jen zlepšit... Pokud jde čelistní pant, pořád bolí, chodím na rehabilitace a platím 1.500,- za sezení. Nedoporučuji. Nemám a priori nic proti věku, často věk znamená vyšší zkušenost, ale oba lékaři na konzultacích mi řekli, že u lékařů věku pana Jedličky je riziko, že neznají nové trendy a poznatky, což je zjevně v tomto případě pravda. Kromě toho jsem neměl ani ze samotných návštěv úplně dobrý pocit, v ordinaci jsou často dva pacienti zaráz prakticky vedle sebe, nulové soukromí, jednou tam dokonce seděl naprosto random člověk, vůbec jsem nevěděl kdo, a ten nás pozoroval. V komfortu péče tedy pan doktor taky setrvává v minulém století.

• H

K panu doktorovi chodím již 3. rokem a jsem spokojená nejen s dojezdem, ale s přístupem pana doktora i jeho sestřiček. Ceny jsou poněkud vyšší - ale u mě si poradil i s velkými problémy - takže je v tom především spolehlivost.

• Dobrý den, u pana doktora jsem byla pouze na vstupní konzultaci, poté jsem se raději obrátila jinam. Pan doktor je sice na 1. pohled milý. Velmi mě zarazilo že zrovna na mou 1. konzultaci, kterou jsem si samozřejmě zaplatila, byla přizvána třída pubertálních děvčat, které k celé konzultaci přihlíželi. Zřejmě v rámci školní exkurze. Ani jsem se nezmohla na odpor. Povinností doktora by mělo být, zjištění zda souhlasím. Bylo to velmi trapné. Ceny má pan doktor dost vysoké.

• Znám pana doktora asi 10 roků,kdy jsme k němu přišli se starším synem.Nyní navštěvujeme p.doktora s mladším synem který právě dostal fixní aparátek.Hodnocení: Lidský,přístupný a hlavně dokáže podat informace srozumitelně nejen rodičům ale i dětem.POSÍŠIL

• Jeho přístup mi velmi vyhovuje. Synovi vše vysvětlil, nechal nám čas na rozhodnutí. Nic nevnucoval. Tak si představuji profesionální přístup.

• Výborný lékař, všem doporučuji!!

• Mohu jen doporučit, opravdu odborník na svém místě, synovi sovnal perfektně zuby, ani jsem v to nedoufala, že to tak dobře půjde.
      Bezvadná komunikace, příjemný přístup i k dětem.
      Jsem moc ráda, že mé děti mají tak skvělého ortodontisty.

• Přátelský, komunikativní, vtipný

• určitě doporučuji, skvělý přístup a výsledky určitě stojí i za to čekání, ceny jsou hodně přijatelné, za pár let návštěv mohu ohodnotit výsledek na 300% zlepšení