Privátní praktický lékař
Masarykovo nám. 229, Napajedla

Já jsem spokojen, diagnóza sedí, špatnou funkci mé štítné žlázy nalezl a již se léčím po operaci. Prohlídky důkladné - mám i špatný tlak a další...

Pan doktor Horky je velmi prumerny, mozna spis slabsi prumer, lekar. Chodila jsem k nemu jako z nouze cnost, jelikoz bydlim v Napajedlich, ovsem rozhodne to neni odbornik na svem miste. Kdybych nemela konexe, tak nikdy nikdo neprijde na to, ze jsem mela hyperfunkci stitne zlazy, ktera je ted po kontrolou a beru pravidelne leky.

S panem doktorem jsem velmi spokojená,chodím k němu přes 20 let a ještě NIKDY se mi nestalo,že by mi jakkoliv odmítl pomoct nebo poradit,je příjemný,milý a ochotný k pacientům,kdykoliv si udělá čas na pacienta,prevent.prohlídky dělá důkladně,vždy se snaží přijít nemoci "na kloub",je to odborník na svém místě,ať si každý říká,co chce,pana doktora Horkého bych nevyměnila za žádného jiného :)

Pan doktor Horký rozhodně není člověkěm na svém místě. Navštívíla jsem ho, když měl můj praktický lékař dovolenou a pan doktor ho zastupoval. Z jeho léčby jsem se s pomocí ostatních doktorů vzpamatovávala další měsíc. Bohužel v žádném případě jej nelze doporučit. Alespoň podle mých osobních zkušeností s ním.

pan doktor Horký je výborný lékař já chodím k jinemu ale když je mě nejhuř vžd yme dokaze pomoci prave on zajima se o pacienty a prohlídne zeptá se na problemy a umi poradit ne jak nekteri co leci mezi dverma...skvely doktor

Jsem velmi spokojena,je důsledný při vyšetřování a příjemný k pacijentům.

Jsem s ním, jako odborníkem velmi spokojena.

Je lékařem na svém místě.Důsledně vyšetřuje své pacienty provádí různá vyšetření a rehabilitace za pomoci sestry.Pokud není v ordinaci můžete se na něj vždy obrátit.Nezanedbává preventivní prohlídky i jiná potřebná vyšetření k včasnému rozpoznání nemoci.