Ordinace praktického stomatologa
Havlíčkova 47, Kraslice

Umístění: Ordinace praktického stomatologa Jiný

Skvělý pan doktor i sestřička. Vše na profi úrovni. Vždy pomůžou a dělají maximum pro pacienta. Nikdy bych neměnil. Děkuji Vám za vše. Kratochvíl

Maximální spokojenost.Profesionálové každým coulem.Neměnil bych.Jedině ordinace pana doktora Henzla.Vřele doporučuji.

Já jsem s pane ZUBAŘEM spokojený, u zubaře jsem nebyl 10 let (přestal jsem chodit k zubařce, jelikož ona jela do krve, dokud netekla krev tak vrtala), přijal mě bez jakýchkoliv řečí. Opravil mi zub, dva vytrhl, nějaký ten cement a několik plomb :-) - vše co udělal drží, nic mě nebolí, nikdy mě to nijak nebolelo když dělal plombu a nikdy nevrtal do krve, ale s citem a respektoval to že to už může bolet. Prostě já chválím, nemám co vytknout.
S přátelským pozdravem Lukáš O., Sokolov/Dolní Rychnov

Od malička jsem měl pana doktora moc rád. Vždy se usmíval a vše, co mi na očích viděl, udělal. Poslední dobou jsem Však byl i 4x s jednou plombou na výměnu, protože mi stále dával cement, který prostě do pár hodin vypadl. Jestli je to normální to nevím, ale ptal jsem se sám sebe, jestli k němu chci chodit, a jestli ono ho to ještě vůbec trochu baví. Nevím proč, ale nemám nikdy sílu se ho zeptat na víc věcí, které by mě zajímali, jakoby stále někam spěchal a říkal, už běžte nění na Vás čas. Při pohledu na sestru, která tam je očividně také nerada, a búh ví proč si ji tam Jirka drží, je to s podivem, že tam ještě někdo chodí. Tolik mích majetných známích co od něj odešlo si nechat udělat celé zuby jinam. Je to podle mě škoda. Pravý důvod se však asi nikdy nedozvíme.

Sestra je desna.Strasne neprijemna. Nechapu proc tam drepi kdyz ji ten Job tak sere. Zubar je asi nakazeny. Jeste nikdy jsem toho cloveka nevidela se usmat. Zub mi taky zkazil. Korunka draha jako blzen a podle meho novyho zubare, nasazena krive. Mam s tim ted problemy. Nedopurucuji

MUDr. Jiří Henzl

Co takhle se aspoň podepsat? Celá naše rodina chodí k MuDr. Hezlovi a nemůžem si stěžovat. Ano, každej má někdy blbej den, kdo z nás ho nemá, ŽE? Ale to není důvod k osobním urážkám!

Pan doktor je velmi šikovný, krásně mi opravil i přední zuby, jeho můžu jedině doporučit. Ale co se týká sestry, ta je opravdu velmi nepříjemná. Několikrát už na mě ,,štěkala". Te´d mě začali bolet zuby a já se poohlížím po jiném lékaři a to jenom kvůli sestře, protože s tou už se vidět nemusí. Je pravda,že se tady nehodnotí sestry, ale lékaři, ale když jdete k zubaři a máte strach, navíc když vás to bolí, tak oceníte minimálně neutrální, ne-li příjemný přístup. A ten tady rozhodně chybí. Doporučuji lékaře, ale já už tam nepůjdu.

Jde-li o hodnocení kraslických stomatologů, pak jistě nejlepší. Profesionalita, lidskost. Dokáže se usmát i popovídat s pacientem, vždy mi pomohl. Sestřička je na úrovni, prohodí slůvko, vtípek, dokáže uklidnit pacienta. Jejich týmová sehranost je na výši a tomu odpovídají i výsledky této ordinace. Neměnil bych.

Je to vynikající stomatolog !

Vynikající stomatolog.

pan doktor velmi šikovný, příjemný a milý, kdyby tam nebyla jen ta jeho nepříjemná, hnusná a nelidská sestra chodila bych tam raději a i častěji, musím na další preventivní prohlídku a teda už ted se mi z toho ježí chlupy až zase uvidim ten otrávený obličej,ať tuto práci nedělá, když jí tolik obtěžujou pacienti, na pana doktora se v celku těším.