Ordinace PL pro děti a dorost
Nádražní 400, Chýnov

Strašný problém, vzít mě bez objednání se zraněním kvůli pojištovně (v čekárně nikdo nebyl přede mnou, ani po mě) dále neochota napsat zranění na pojišťovnu tak, aby něco proplatili (ne nebylo to jen škrábnutí). Neochota někoho vzít 45 minut před koncem otevírací doby bez objednání, i když byla prázdná čekárna a podepsat potvrzení, práce tak na 5 minut :)

Naprostý odborník a skvělý člověk, přístupný i alternativnim možnostem, vše vysvětlí,je pečlivý.Sestrička mile doplňuje pana doktora. Nejlepší lékař na Táborsku jakého jsme poznali.Děkujeme a doporučujeme.Cisařovi Veronika a Vojtěch

Skvělý lékař, který ví, co dělá. Je velice příjemný, stejně jako sestřička a společně se vám opravdu věnují. Dá se s ním domluvit, uznává i alternativní přístupy. Má rozdělenou dobu pro nemocné a pro prevence, takže s nemocným dítětem se trošku načekáte, ale když jdeme na prevenci, nečekáme téměř vůbec. Možná by bylo dobré, aby i nemocní operativně volali a objednávali se na konkrétní čas, předešlo by se delšímu čekání. Má oddělené čekárny, což je skvělé. K panu doktorovi jsme přešli, když byl synovi rok a udělali jsme opravdu dobře. Petra Pavlíková

K panu doktorovi chodíme několik let a jsme velice spokojeni.
Společně se seetřičkou tvoří jak odborný tak lidský přístup
k dětským pacientům. Vřele pana doktora doporučuji.

Helena Švecová

Výborný přístup k dětem a jejich matkám. Jakmile dítě povyroste, přístup se zhoršuje. Když už je tak velké, že tam chodí samo, pan doktor se chová úplně jinak. Arogantní. Máte-li např. alergii, je mu na obtíž napsat vám ten a ten lék, protože to "má psát alergolog" (který vám předtím řekl, ať si pro recept dojdete k obvodnímu, když zrovna nemáte v plánu kontrolu u alergologa). (...)

Ordinanční hodiny nedostatečné,neordinuje odpoledne krom jednoho pouze pro mimina. V ordinačních hodinách obědvá a proto půl hodiny před koncem pracovní doby již pacienty nebere.

Jsem naprosto spokojená.

Vážím si velmi pečlivého a milého přístupu lékaře i sestry. Je evidentní, že je jejich práce baví. V této ordinaci se nebojím na cokoliv zeptat.

Pan doktor i sestřička jsou oba super, mají výborný přístup k dětem.

Bezvadný lékař, super přístup k dětem i maminkám