MUDr.

Jiří Frkal

Urolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Slezská urologie s.r.o., urologie, RDG

Alešova 1/591
    73581 Bohumín, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Slezská urologie s.r.o., urologie, RDG

Rydultowská 1370
    73514 Orlová, moravskoslezský

• velmi dobrý

MUDr. Frkal mne léčil cca 14 let. Dnes jsem hluboce přesvědčen, že jen díky jeho neskutečné pečlivosti, obrovskému zájmu jak o svůj obor tak o pacienty, jsem neskončil na dialýze. Dr. Frkal je přesně to, čemu se říká LÉKAŘ a ODBORNÍK v tom nejlepším smyslu těchto slov.
    O jednu ledvinu jsem přišel vrozenou vadou a na tom, že mi druhá zůstala, má dr. Frkal lví podíl. Po celých čtrnáct let mne pravidelně sledoval a i během několika operací se zajímal o můj zdravotní stav. Vždy také dbal na to, aby se jeho pacienti dostávali do rukou lékařů "stejné krevní skupiny", jako je on sám.
    Dělá čest svému stavu a je skvělým příkladem toho, proč mezi námi laiky lékaři požívají vysoké vážnosti. Rozhodně je třeba také zmínit přístup sestřiček v jeho ordinaci k pacientům. Paní Věra Olšarová určitě patří k těm nejlepším sestřičkám a díky přátelské atmosféře kterou kolem sebe šíří, pozitivnímu myšlení a hlavně její vysoké profesionalitě se zde pacienti cítí dobře.
    Po celou dobu, kdy jsem byl v péči dr. Frkala, jsem se cítil bezpečně. Na jaře 2013 jsem se odstěhoval do Prahy a mé zkušenosti se zdejším zdravotnictvím jsou více než tristní. Mohu říci, že poprvé za celá ta léta jsem přestal cítit jistotu, že v případě potřeby mám zajištěnu kvalitní pomoc.
    BOHUMÍŇÁCI, VAŽTE SI TOHO, ŽE DR. FRKAL MÁ SVOU ORDINACI PRÁVĚ V BOHUMÍNĚ ! To, co Vám poskytuje, není mnohde jinde ani zdaleka samozřejmostí.
    Pane doktore, díky za vše, co jste pro mne udělal !!
    Jiří Kaiser

• velmi dobrý

Ochotný lékař, který se o Vás zajímá. Pečlivý a velmi příjemný.
    Pane Doktore-Děkuji

• velmi dobrý

oravdu vynikající urolog, lidský a obětavý!!!!!!!Mimo jiné odborník každým coulem!!!!! Vřele d o p o r u č u j i!!!!!

Doporučuji!!!

• velmi dobrý

V klidu vysvětlí problém a má perfektní přístup k pacientovi. Můžu jen doporučit.

• velmi dobrý

Velmi příjemný a odborně zdatný urolog s velmi dobrým vztahem k pacientům

• velmi dobrý

ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ !!! PAN DOKTOR nás seznámil se všemi možnostmi léčby a v klidu nám vysvětlil všechno možné i nemožné.
    Jsme rádi, že Ho máme a tisíceré díky posíláme !!!

• velmi dobrý

Skvělý přístup k pacientům, odborník a má příjemné chování.

• velmi dobrý

Naprosto skvělý lékař!!! Ochotný a mistr ve svém oboru.

• velmi dobrý

K panu doktorovi chodím se synem, poprvé se bál, ale co poznal pana doktora, tak je v pohodě. Pan doktor je odborník na svém místě, poradí, uzdraví a umí to s dětma.