Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Zobrazit ostatní urologů v okolí

MUDr. Frkal mne léčil cca 14 let. Dnes jsem hluboce přesvědčen, že jen díky jeho neskutečné pečlivosti, obrovskému zájmu jak o svůj obor tak o pacienty, jsem neskončil na dialýze. Dr. Frkal je přesně to, čemu se říká LÉKAŘ a ODBORNÍK v tom nejlepším smyslu těchto slov.
O jednu ledvinu jsem přišel vrozenou vadou a na tom, že mi druhá zůstala, má dr. Frkal lví podíl. Po celých čtrnáct let mne pravidelně sledoval a i během několika operací se zajímal o můj zdravotní stav. Vždy také dbal na to, aby se jeho pacienti dostávali do rukou lékařů "stejné krevní skupiny", jako je on sám.
Dělá čest svému stavu a je skvělým příkladem toho, proč mezi námi laiky lékaři požívají vysoké vážnosti. Rozhodně je třeba také zmínit přístup sestřiček v jeho ordinaci k pacientům. Paní Věra Olšarová určitě patří k těm nejlepším sestřičkám a díky přátelské atmosféře kterou kolem sebe šíří, pozitivnímu myšlení a hlavně její vysoké profesionalitě se zde pacienti cítí dobře.
Po celou dobu, kdy jsem byl v péči dr. Frkala, jsem se cítil bezpečně. Na jaře 2013 jsem se odstěhoval do Prahy a mé zkušenosti se zdejším zdravotnictvím jsou více než tristní. Mohu říci, že poprvé za celá ta léta jsem přestal cítit jistotu, že v případě potřeby mám zajištěnu kvalitní pomoc.
BOHUMÍŇÁCI, VAŽTE SI TOHO, ŽE DR. FRKAL MÁ SVOU ORDINACI PRÁVĚ V BOHUMÍNĚ ! To, co Vám poskytuje, není mnohde jinde ani zdaleka samozřejmostí.
Pane doktore, díky za vše, co jste pro mne udělal !!
Jiří Kaiser

Š

Ochotný lékař, který se o Vás zajímá. Pečlivý a velmi příjemný.
Pane Doktore-Děkuji

oravdu vynikající urolog, lidský a obětavý!!!!!!!Mimo jiné odborník každým coulem!!!!! Vřele d o p o r u č u j i!!!!!

Doporučuji!!!

V klidu vysvětlí problém a má perfektní přístup k pacientovi. Můžu jen doporučit.

Velmi příjemný a odborně zdatný urolog s velmi dobrým vztahem k pacientům

ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ !!! PAN DOKTOR nás seznámil se všemi možnostmi léčby a v klidu nám vysvětlil všechno možné i nemožné.
Jsme rádi, že Ho máme a tisíceré díky posíláme !!!

Skvělý přístup k pacientům, odborník a má příjemné chování.

Naprosto skvělý lékař!!! Ochotný a mistr ve svém oboru.

K panu doktorovi chodím se synem, poprvé se bál, ale co poznal pana doktora, tak je v pohodě. Pan doktor je odborník na svém místě, poradí, uzdraví a umí to s dětma.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den.
    Chci se zeptat máte v pátek ordinacni hodiny .

Ano v Orlové a Českém Těšíně viz naše stránky - slezkáurologie

MUDr. Jiří Frkal

• Dobrý den. Na šourku je piha o velikosti 0,2 cm - je normálně ohraničená, není nijak rozlezlá, má všude stejnou barvu a je opravdu malá. Je to spíš jako skvrna. Nijak se nezvětšuje, nebolí ani nic jiného, pouze se v poslední době možná mírně ztmavila (ale asi to je jen pocit). Je taková černo-hnědá. Mohlo by se o něco jednat nebo není nebezpečná? Moc děkuji za odpověď.

Piha, ať je kdekoliv na kůži, tak musí být vyšetřena dermatologem. Ten určí další postup - sledování excise a podobně. Na urologii by byla provedena excise z oblasti šourku, pokud to bude dermatolog indikovat

Frkal

MUDr. Jiří Frkal