Slezská urologie s.r.o., urologie, RDG

(28 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Slezská urologie s.r.o., urologie, RDG

Alešova 1/591

73581 , Bohumín , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Slezská urologie s.r.o., urologie, RDG

Střelniční 19/267

73701 , Český Těšín , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Slezská urologie s.r.o., urologie, RDG

Rydultowská 1370

73514 , Orlová , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Helena Frkalová

  Urolog, MUDr.

  • E

   Paní doktorka možná na děti nepůsobí jako Štěpánka Haničincová s Čertíkem Bertíkem ani jako Dáda Patrasová se svou žížalou, ale to od toho jsou televizní hrátky pro děti, nikoliv urologická ordinace. Své práci rozumí a mohu-li jako její pacient vyjádřit svůj názor, ke mně se chová vždy slušně, ohleduplně a vstřícně jak co do vyšetření, tak i co do osvěty, týkající se onemocnění. Naopak bych co se týká vysvětlování přivítal i větší otevřenost - jenže ne každý je připraven přijímat případné špatné zprávy.

  • Vůbec se mi nelíbí její přístup k dětem. Když už je straší nemocnicí, tak ať to aspoň nedělá slovensky.

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře


 • Jiří Frkal

  Urolog, MUDr.

  • J

   MUDr. Frkal mne léčil cca 14 let. Dnes jsem hluboce přesvědčen, že jen díky jeho neskutečné pečlivosti, obrovskému zájmu jak o svůj obor tak o pacienty, jsem neskončil na dialýze. Dr. Frkal je přesně to, čemu se říká LÉKAŘ a ODBORNÍK v tom nejlepším smyslu těchto slov.
   O jednu ledvinu jsem přišel vrozenou vadou a na tom, že mi druhá zůstala, má dr. Frkal lví podíl. Po celých čtrnáct let mne pravidelně sledoval a i během několika operací se zajímal o můj zdravotní stav. Vždy také dbal na to, aby se jeho pacienti dostávali do rukou lékařů "stejné krevní skupiny", jako je on sám.
   Dělá čest svému stavu a je skvělým příkladem toho, proč mezi námi laiky lékaři požívají vysoké vážnosti. Rozhodně je třeba také zmínit přístup sestřiček v jeho ordinaci k pacientům. Paní Věra Olšarová určitě patří k těm nejlepším sestřičkám a díky přátelské atmosféře kterou kolem sebe šíří, pozitivnímu myšlení a hlavně její vysoké profesionalitě se zde pacienti cítí dobře.
   Po celou dobu, kdy jsem byl v péči dr. Frkala, jsem se cítil bezpečně. Na jaře 2013 jsem se odstěhoval do Prahy a mé zkušenosti se zdejším zdravotnictvím jsou více než tristní. Mohu říci, že poprvé za celá ta léta jsem přestal cítit jistotu, že v případě potřeby mám zajištěnu kvalitní pomoc.
   BOHUMÍŇÁCI, VAŽTE SI TOHO, ŽE DR. FRKAL MÁ SVOU ORDINACI PRÁVĚ V BOHUMÍNĚ ! To, co Vám poskytuje, není mnohde jinde ani zdaleka samozřejmostí.
   Pane doktore, díky za vše, co jste pro mne udělal !!
   Jiří Kaiser

  • Š

   Ochotný lékař, který se o Vás zajímá. Pečlivý a velmi příjemný.
   Pane Doktore-Děkuji

  Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře


 • pavel wantulok

  Urolog, MUDr.

  • Z

   Velmi necitlivý k dětem....nedoporučuji.Byla jsem s 18-ti měsíčním synem na vyšetření varlat,kde bez upozornění,a bez aplikace znecitlivějící masti mu stáhl předkožku takovým zpúsobem,že jsme museli vyhledat lékaře,syn trpěl takovou bolestí,že odmítal chúzi....Už nikdy více a tyhle zkušenosti má více maminek...:(