Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Lesní 2970, Varnsdorf

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Tento doktor byl také doktorem vojenského útvaru VU 1859 ve Varnsdorfu.. Nejlepší doktor, kterého znám...

J
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé bolest

Rumburčané.Před několia lety mě na rekreaci postihla silná bolest šíjového svalu.Zcela náhodně jsem vyhledala dr.Fluska.Podotýkám,že už měl po prac.době.Važte si takového doktora.Nejlepší lékař,s jakým jsem se vůbec setkala.Poslal mě na vyšetření do nemocnice a dal mi sanitu do Jiřetína.Dodnes na pana dr.s úctou a vděčností vzpomínám.Hýčkejte si ho.Jana,Dvůr Kr.n.L.

Ověřený profil

Mudr. Flusek je velmi dobrý lékař. Profesně zdatný a pečlivý....Co je to však platné,když mu jeho reputaci kazí sestra,která je náladová,neobětavá,uštěkaná.....To se pak může rozkrájet a lidi mu stejně budou utíkat k jiným lékařům,jako já ....:-D

A
Ověřený profil

Výborný lékař, dlouhé čekání v čekárně se vyplatí! Neměnila bych!

T
Ověřený profil

Spokojenost

F

Dosud jsem neviděla ani neslyšela o lepším praktickým panu doktorovi než je pan Jiří Flusek je nejlepší,ochotný,pečlivý,zodpovědný,chápavý,chytrý,prostě vynikající svědomitý,a spolehlivý a vždy vyjde vstříc.Co se týče sestry nikdy jsem neměla se sestrou problém byla a je ke mě vždy milá.

H
Ověřený profil

Dle mého názoru je v této ordinaci sestra víc než doktor, což ovlivňuje celkový dojem na poskytované služby. Při telefonických dotazech pravidelně vyvěšuje telefony, čekárnu sestřička zamyká i s pacienty obvykle místo půl hodiny ,jak je vzorově mimo dalších příkazů a nařízení psáno, i dvě hodiny před koncem ordinační doby.Mylím si kdyby neměli tolik babiček a dědečků, tak je přístup docela jiný.Pan dokor je pečlivý, známé, ale vyšetřoval ucho a od té doby má problémy,takže bych tato vyšetření ponechal na odborných lékařích.Jinak jako diagnostik vcelku ujde.

Z
Ověřený profil

Doktor SUPR . Sestra si zaslouží vyměnit!!!!!!

Ověřený profil

Je to Pán doktor , až na tu hroznou sestru ....

O tomto lékaři je možno se vyjadřovat jen v superlativech, škoda jen že, takových není víc! Díky PANE DOKTORE. L. Šmidrkalová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti