Gynekologická ambulance
Smetanova 764, Kolín

Sice nejsem příznivkyní internetových příspěvků, ale nelze se nepodělit s mou zkušeností s výjimečným přístupem v péči MUDr. Dvořáka. Pan doktor Dvořák je odborník na svém místě. Milý, empatický, vstřícný, umí vždy poradit a podpořit. Zdraví a obětavá péče o pacientky je pro tohoto pana doktora na prvním místě. Pan doktor mě neskutečně podržel v neveselém období, vždy pomohl, dodal naději a poskytl erudované řešení, celá jeho péče byla mimořádná. A navíc vše odlehčí sympatickým nadhledem a humorem. Moc Vám pane doktore děkuji !
Vděčíme panu doktoru Dvořákovi a velmi šikovné a milé sestřičce díky jejich výjimečné a všestranné péči během celého těhotenství za obrovský zázrak v podobě narození našeho zdravého syna. Pan doktor vždy vše pečlivě hlídal, zaléčil a kontroloval, preventivními opatřeními předcházel možným komplikacím. Tento vynikající lékař pokaždé ve své ordinaci poskytoval vysoce nadstandardní péči a přesně cílenou léčbu, v případě potřeby doporučil k dalším vyšetřením a následné péči ve specializovaných pracovištích. Všechna vyšetření byla prováděna velmi citlivě a šetrně, se zkušeným rozpoznáním rizikových situací a poskytnutím vysoce odborného řešení, včasným a rychlým jednáním. Veškeré úkony byly doprovázeny velice přátelskou a vstřícnou atmosférou, která díky MUDr. Dvořákovi a sestřičce panuje na tomto pracovišti neustále :-), s respektováním potřeb pacientky. Tento špičkový lékař je svým konáním a skvělým přístupem profesně i lidsky nejlepší z nejlepších ve svém oboru a patřit mezi jeho pacientky je obrovské štěstí, za které jsem velmi vděčná.
Markéta Hálová.

Pan doktor je příjemný, ochotný a je sním sranda. To je pravda, ale pokuď jde o profesionalitu, poznala jsem 2x (o čem vím) na vlastní kůži, že preferuje svoje zájmy nad zájmy pacientky. Tím myslím některé úkony, které nejsou nutné, ale pro někoho můžou přinést třeba peníze nebo body. Operaci jsem prodělala 1x spíše ke škodě než k užitku a po druhé jsem odmítla a udělala jsem dobře, protože by mi stejný úkon provedli znova v Praze. Lepší zdravotnictví si dělají svoje úkony pro zjištění skutečného stavu. Úsměv není pro mě důležitý, ale DŮVĚRA.

Chápu, že některé dámy se berou hrozně vážně a že je pan doktor veselá kopa jim nevyhovuje. Mě tedy to naopak pomáhá zbavit se ostychu a úzkosti z jinak neoblíbené návštěvy. Co se týče odbornosti, koho nepřesvědčí řada úspěchů, kterých v oboru dosáhl, tak tomu není pomoci. Též to, že práci věnuje veškerý čas mluví za vše. Ovšem je to jen člověk, ne kouzelník a pokud má některá tu smůlu a přihodí se jí něco smutného, není nutné na něj svalovat veškerou vinu. i když samozřejmě je v lidské povaze najít viníka za každou cenu. Zkrátka pan doktor ke mým gynekologem již 20 let a nyní i gynekologem dcery, kterou odrodil. Čas letí... Jsme stále krásní, jen už ne tak mladí, že pane doktore.

Pan doktor je veselý, usměvavý, samá sranda, ale že má moje miminko v bříšku ucpanou pupeční šňůru a proto je tak extrémne malé to nevěděl ani s ultrazvukem. Jediné co věděl je, že bude porod brzo, taky byl o měsíc dřív nebo by umřelo :o(

Skvělý doktor s profesionálním přístupem. Přešla jsem k němu před rokem, docela daleko za ním jedu. Co jsem dřív zažila se svým předchozím gynekologem to nemá obdoby. Ta fronta se dá s knížkou v ruce vydržet.A sestra? Na mě byla příjemná a hodná.

Chodím k panu doktorovi asi 10 let, a neodradilo mě ani dlouhé čekání na vyšetření. Teď co mám dvojčata jsem naopak ráda, že mám "přestávku" a přečtu si tam třeba noviny.
Pan doktor má fajn přístup, člověk se necítí trapně, on dokáže spoustu problémů odlehčit svým humorem. Ale když jde o vážné věci, chová se citlivě a dodává sílu. Když jsem nemohla otěhotnět, vždycky mi pomohlo že si se mnou o tom promluvil, odcházela jsem z ordinace s novou důvěrou v to, že se to povede. I když má čekárnu vždycky plnou, nepocítila jsem že by spěchal,a odbýval mě.
Vzhledem k dlouhým čekacím dobám by měl mít tu reklamní smyčku v TV delší, abychom ji během čekání neslyšely třeba 6x :-))

Těžko bych kdy našla lepšího lékaře.Jsem v podstatě ten nejhorší možný pacoš - "utekla" jsem k panu doktorovi z problémem, takže hned jakožto u nové pacientky u mě řešil problém. Je to skvělý lékař, člověk a jeho přístup je naprosto profesionální. Jeho lidské chování a žádný strohý přístup jen podtrhuje mou důvěru v něho. Dokáže se neustále smát a být příjemný, ale jak jde do tuhého, tak si ze strachu a obav pacientky neutahuje, naopak je to první gynekolog, který mi vše důkladně vysvětlí, uklindí mě a já jsem opravdu ráda, že právě pan dr. Dvořák je můj gynekolog.

nejlepší, nejpříjemnější a nejochotnější lékař jakého znám :)

Já rozhodně s panem Dvořákem problém nemám. Jsem ve čtvrtém měsíci a nemájm pocit zanedbávání. Milé dámy.když si přivstanete a jste v čekárně tak kolem 6:45,tak do hodiny většinou už mizím do práce (pokud to jde). To víte-na dobrého lékaře se holt čeká a ti lékaři co stojí za prd mají čekárnu prázdnou.

tohoto doktora nedoporučuji...celé roky jsem v něj měla duvěru a to velikou...ale jen do chvíle než-li jsem ho opravdu potřebovala,pokud se jednalo o normální vyšetření byl super opravdu kopec srandy a smíchu...poprvé když nepoznal těhotenství a s radostí mi napsal léky na zánět...ač jsem měla klasické bolesti prsou a podbříšku,ač jsem mu říkala že by se mohlo stát že jsem těhotná nebyl schopen udělat mi ultrazvuk,bohužel jsem o pár týdnu potratila a to jsem byla již ve třetím měsíci...pomoc pro kterou jsem si šla do jeho ordinace nepřišla a já prožila opravdu ošklivou chvíli...po té co jsem došla se zprávou o potratu řekl jediné....dodnes to slyším-tolik jste krvácela a mlčel a díval se do země,nic neřekl nic mi nevysvětlil zustala jsem bez informací a to mi v nemocnici říkali at si o tom promluvím se svým gynekologem no,nepromluvila..měla jsem s ním ještě jednu velmi ošklivou skušenost kdy pochybyl tak moc že mě to stálo málem život a na jeho smích už reaguji husí kuží,je to lékař jen pro zasmání...po vyslechnutí si několik příběhu z mého okolí se začínám bát že takových sklamaných pacientek jako jsem byla já je už opravdu hodně..o tohle pane doktore vaše pacientky opravdu nestojí...smát se mužeme s přáteli na kávě,ale od lékaře očekáváme docela něco jiného...obvykle pochopení a pomoc