Jiří Doležal, ortoped Ústí nad Orlicí

Budova Galén Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí
Privátní ortopedická ambulance

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
J. E. Purkyně 652, Litomyšl
Litomyšlská nemocnice, a.s.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

• Bolest ramene
  • Sportovní úrazy
  • Onemocnění kloubů

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Umístění: Privátní ortopedická ambulance Jiný

Děkuji panu doktorovi za perfektně provedenou operaci ramene, kterou jsem absolvovala loni v listopadu. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací. Po zhruba 2 měsících jsem mohla nastoupit zpátky do práce a po absolvování série rehabilitací je nyní rameno v naprostém pořádku, bez bolesti a bez omezení pohybu. S celým průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velice spokojená.
Pana doktora všem doporučuji, jeho přístup k pacientům je vysoce profesionální a velice příjemný. Ještě jednou děkuji.

Umístění: Privátní ortopedická ambulance Jiný

Pana doktora opravdu vřele doporučuji.Operace ramene na Galenu proběhla v pořádku vše na 100/ pan doktor milí ,hodný,vstřícný.Rameno mám jako nové bez bolesti :-)

Umístění: Privátní ortopedická ambulance Operace PZV

Po operaci PZV. Přátelský sympatický vtipný a velice šikovný. Vřele doporučuji. Koleno je jako nové.

Umístění: Litomyšlská nemocnice, a.s.

Velice děkuji MUDr. Doležalovi za perfektně provedené operace jak halluxu na levé noze v září 2017, tak i za plastiku PZV L kolena v lednu 2018. Díky perfektně odvedené práci pana doktora se vracím zpět ke sportu. Jízda na kole i rekreační běh už nejsou problémem. Koleno je pevné, stabilní, jsem velice spokojená. Všem kdo hledají zodpovědnost a profesionalitu, pana doktora vřele doporučuji. Laďka Krásová

Doktor Doležal mi dělal plastiku PZV. Po 2 měsících jsem začal jezdit na kole a o měsíc později jsem začínal běhat. Bez bolesti ani při větší zátěži. Koleno je pevnější než to neoperované. Pana doktora můžu doporučit. Jeho přístup k pacientům je velice dobrý a odvedená práce je výborná. Děkuji za to, že zase mohu sportovat. M. Boštík

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat panu doktorovi za operaci ramene kterou jsem absolvovala loni v únoru. Moc ráda na pana doktora vzpomínám a také na sestřičku z ordinace v České Třebové. Moc mi pomohli. Pan doktor tím jak mi dal rameno dohromady a sestřička svými přísnými, ale účinnými radami. Dnes jsem naprosto v pohodě a jsem ráda, že jsem na tu operaci šla. Smekám před vámi oběma pane doktore a přísná sestřičko :-) Děkuji moc. Moc jste mi pomohli. Přeji hodně pracovních úspěchů. Renata Ryšavá.

mudr.Dolezal je velice zkuseny doktor, po operaci ramene ,rotarove manzety a tzv.ztuhleho ramene, jiz po dvou mesicich jsem se vratila do prace a po delsi rehabilitaci vse v naprostem poradku, bez bolesti a bez omezeni pohybu, pana doktora doporucuji vsem co si jiz vyzkouseli jine doktory a bez vysledku ,tenhle urcite pomuze Iveta Letohrad

Velká spokojenost s prací a přístupem pana doktora Doležala. Člověk na svém místě, mohu vřele doporučit! V. Fater

MUDR.Doležal mi skvěle operoval koleno - plastika ACL. Po operaci žádné problémi ani komplikace a po 7 měsících od operace, jsem mohl pomalu začít trénovat a vrátit se k fotbalu. Koleno funguje skvělě a bez omezení. Pane doktore patří vám velké dík a všem Vás doporučuji ..... Lubomír Myšák ... :)

Po mém zranění ramene jsem navštěvoval MUDr.Doležala v jeho ambulanci. Na konec mi provedl chirurgický zákrok. Po celou dobu léčby, před zákrokem i po něm, jsem byl s jednáním a péči pana doktora velice spokojen. Vše bylo profesionální a velice příjemné. Jeho lidský přístup mohu každému jen doporučit. Bylo mi 18 let a proto jsem měl ze všeho obavy. Jak z léčby tak z následků. Musím říci, že již po několika měsících jsem mohl opět aktivně sportovat bez jakéhokoli omezení. Tímto bych mu chtěl velice poděkovat a doporučit ho ostatním!

32 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.Posílala jsem před více než týdnem dotaz do vaší poradny,a zatím jsem se nedočkala odpovědi.Tak posílám znovu,možná se ztratil.Asi rok jsem měla problém s bolestí achilovky,léčeno obstřiky,v září klidem,Aulinem a RHB-magnet a ultrazvuk.Pak konečně zlepšení.Před vánoci jsem si při pádu zlomila ruku a pár dní potom mě noha začala zase bolet.Ale jinak.Spíš v zadní části lýtka,nad achil. a v oblasti celého kotníku.Na chirurgii mě MUDr.nechala stoupnou na špičku,což nešlo,ale řekla,že achilovka je celá,mám to ledovat a šetřit.Po novém roce jsem s tím jela ke svému ortopedovi,závěr v podstatě stejný,mazat,chladit,Priessnitz.Nepomohlo.Za týden mě poslal na cévní,jestli tam není zánět žil.Nález:palp.citl.tricepsu pr.lýtka,obvody v h pol bérce bilat idem,mírný otok na dorsomed.str.dolní pol bérce,citlivost.Ach.šlacha celistvá,palp mírně citlivá,pulsy do periferie hmatné.Dupl.sono hl žil norm.nález,sono tricepsu PDK bez ložisk.patologie.Z:v.s.lehčí svalová distenze.Doporučení stejné.Obv.lékařka nechala pro jistotu udělat RTG:Stav po distorzi pravého TC skl.Kl.štěrbina přiměřená,kontury skeletu zřetelně nejsou porušeny.Struktura patní kosti přiměřená,drobná plant.ostruha.Oploštění příčné klenby.Artrotické změny I.MTP kl. a ITP kloubů.V této chvíli nedokážu přesně určit,kde to nejvíc bolí.Asi v místech nad achil.,ta je mírně nateklá a trochu bolí.Taky bolí kotník a z vnější strany místo pod kotníkem,a 2.a 3.prst.Lýtko někdy až nahoru,ale už nebolí při dřepnutí jako dřív.Na špičky pořád nestoupnu přes bolest.Problém i ustát na jedné noze.Nevím,co bolí primárně a co jako důsledek měsíčního kulhání.Měla bych jít tak za 14 dní do práce a to fakt nedám-jsem doručovatelka.Co bych ještě mohla udělat pro úlevu od bolesti?Léky nezabírají,vybrala jsem celý Aulin bez výsledku,mažu Olfen gelem taky bez výrazného efektu.Omlouvám se za obsáhlost,ale už si nevím rady a vypadá to,že ani lékaři.Je mi 50 let. Děkuju za Váš čas

Dobrý den. Odpověď není jednoduchá a poradit na dálku nelze. Rád se na vás podívám osobně, když se přinesete výsledky dosavadních vyšetření. Dr. Doležal

MUDr. Jiří Doležal

• Dobrý den, je mi 22 let a od malička hraji fotbal. Poslední 4 měsíce po tréninku občas pociťuji prudkou bolest levého kolene z vnější strany, nemůžu na nohu pořádně došlápnout a napnout a ohnout, ale cca 3-4 dny a je po bolesti. Při ohybu cítím vyšší intenzitu bolesti. Napadlo mě jestli to nemůže být přetrénováním, jelikož bolest pociťuji především po tréninku, kde převážně běháme. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den. Nelze vyloučit poranění menisku či chrupavky v zevní části kloubu. Doporučuji vyšetření ortopedem.

• Bolest ramene
  • Sportovní úrazy
  • Onemocnění kloubů

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)