MUDr.

Jiří Doležal verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Privátní ortopedická ambulance

Budova Galén Ústí nad Orlicí, 562 01 Ústí nad Orlicí, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více (1)

V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

• Litomyšlská nemocnice, a.s.

J. E. Purkyně 652, Litomyšl, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• K
    Umístění: Litomyšlská nemocnice, a.s.

Velice děkuji MUDr. Doležalovi za perfektně provedené operace jak halluxu na levé noze v září 2017, tak i za plastiku PZV L kolena v lednu 2018. Díky perfektně odvedené práci pana doktora se vracím zpět ke sportu. Jízda na kole i rekreační běh už nejsou problémem. Koleno je pevné, stabilní, jsem velice spokojená. Všem kdo hledají zodpovědnost a profesionalitu, pana doktora vřele doporučuji. Laďka Krásová

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

F.V. Krejčího 405, Česká Třebová
    Pan doktor je velice sympatický člověk a odborník na svém místě. Nikdy nikoho z ordinace nevyhodí i kdyby člověk… Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová

Vladimír Žák
    Vladimír Žák
    Na Lánech 111, Litomyšl
    Super chlap s lidským přístupem, na nic si nehraje, je vidět že ho to baví. Opravdu vás prokřupe - nesedí jen za… Více

Martin Sklenský
    Martin Sklenský
    Vránova 172, Brno
    Pan doktor je velmi vstřícný,pečlivý a hodný. Napsal mi žádanku na vyšetření a RHB. Je docela možné,že se mi podívá… Více

Jan Cienciala Ph.d.
    Jan Cienciala Ph.d.
    Ortoped, Chirurg
    Žlutý kopec 6, Brno
    Velice ochotný a příjemný lékař, i personál, pěkná čekárna i ordinace, velice spokojený pacient. Zdenka K Více

Zkušenosti a dovednosti

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Jiří Doležal
    Jiří Doležal
    Česká Třebová
    Dobrý den. Další obstřiky bych neaplikoval. Můžete zkusit RHB, rázovou vlnu, když to nepomůže, bude třeba Artroskopická operace.
    MUDr.Jiří Doležal

Hodnocení pacientů

• K
      Umístění: Litomyšlská nemocnice, a.s.

• Doktor Doležal mi dělal plastiku PZV. Po 2 měsících jsem začal jezdit na kole a o měsíc později jsem začínal běhat. Bez bolesti ani při větší zátěži. Koleno je pevnější než to neoperované. Pana doktora můžu doporučit. Jeho přístup k pacientům je velice dobrý a odvedená práce je výborná. Děkuji za to, že zase mohu sportovat. M. Boštík

• P

Dobrý den,
      chtěla bych poděkovat panu doktorovi za operaci ramene kterou jsem absolvovala loni v únoru. Moc ráda na pana doktora vzpomínám a také na sestřičku z ordinace v České Třebové. Moc mi pomohli. Pan doktor tím jak mi dal rameno dohromady a sestřička svými přísnými, ale účinnými radami. Dnes jsem naprosto v pohodě a jsem ráda, že jsem na tu operaci šla. Smekám před vámi oběma pane doktore a přísná sestřičko :-) Děkuji moc. Moc jste mi pomohli. Přeji hodně pracovních úspěchů. Renata Ryšavá.

• mudr.Dolezal je velice zkuseny doktor, po operaci ramene ,rotarove manzety a tzv.ztuhleho ramene, jiz po dvou mesicich jsem se vratila do prace a po delsi rehabilitaci vse v naprostem poradku, bez bolesti a bez omezeni pohybu, pana doktora doporucuji vsem co si jiz vyzkouseli jine doktory a bez vysledku ,tenhle urcite pomuze Iveta Letohrad

• Velká spokojenost s prací a přístupem pana doktora Doležala. Člověk na svém místě, mohu vřele doporučit! V. Fater

• MUDR.Doležal mi skvěle operoval koleno - plastika ACL. Po operaci žádné problémi ani komplikace a po 7 měsících od operace, jsem mohl pomalu začít trénovat a vrátit se k fotbalu. Koleno funguje skvělě a bez omezení. Pane doktore patří vám velké dík a všem Vás doporučuji ..... Lubomír Myšák ... :)

• K

Po mém zranění ramene jsem navštěvoval MUDr.Doležala v jeho ambulanci. Na konec mi provedl chirurgický zákrok. Po celou dobu léčby, před zákrokem i po něm, jsem byl s jednáním a péči pana doktora velice spokojen. Vše bylo profesionální a velice příjemné. Jeho lidský přístup mohu každému jen doporučit. Bylo mi 18 let a proto jsem měl ze všeho obavy. Jak z léčby tak z následků. Musím říci, že již po několika měsících jsem mohl opět aktivně sportovat bez jakéhokoli omezení. Tímto bych mu chtěl velice poděkovat a doporučit ho ostatním!

• S

MUDr. Doležal mi operoval obě ramena. Pravé rameno po roztržení rotátorové manžety a levé po utržení přitahovače ramena. Obě operace hodnotím jako velmi povedené, protože se mi pocitově do obou ramen vrátila hybnost jako v době před zraněním. Mohu i sportovat jako se zdravými rameny.Velmi děkuji.

• H

V září 2013 jsem byla u pana doktora na plastice ACL pravého kolena. Pan doktor odvedl skvělou práci , mohu ho Všem doporučit. Operace a následná léčba proběhla bez sebemenších komplikací.
      Moc děkuji.
      Hanka Vysoké Mýto

• K

Výborný ortoped, operatér a lékař na svém místě. Jsem rok po operaci, koleno funguje tak jak má:-)
      Po osobních zkušenostech velmi doporučuji. Katka