Budova Galén Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí
Privátní ortopedická ambulance (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
J. E. Purkyně 652, Litomyšl
Litomyšlská nemocnice, a.s. (mapa)

• bolest ramene
  • sportovní úrazy
  • onemocnění kloubů

Umístění: Privátní ortopedická ambulance Operace PZV

Po operaci PZV. Přátelský sympatický vtipný a velice šikovný. Vřele doporučuji. Koleno je jako nové.

Umístění: Litomyšlská nemocnice, a.s.

Velice děkuji MUDr. Doležalovi za perfektně provedené operace jak halluxu na levé noze v září 2017, tak i za plastiku PZV L kolena v lednu 2018. Díky perfektně odvedené práci pana doktora se vracím zpět ke sportu. Jízda na kole i rekreační běh už nejsou problémem. Koleno je pevné, stabilní, jsem velice spokojená. Všem kdo hledají zodpovědnost a profesionalitu, pana doktora vřele doporučuji. Laďka Krásová

Doktor Doležal mi dělal plastiku PZV. Po 2 měsících jsem začal jezdit na kole a o měsíc později jsem začínal běhat. Bez bolesti ani při větší zátěži. Koleno je pevnější než to neoperované. Pana doktora můžu doporučit. Jeho přístup k pacientům je velice dobrý a odvedená práce je výborná. Děkuji za to, že zase mohu sportovat. M. Boštík

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat panu doktorovi za operaci ramene kterou jsem absolvovala loni v únoru. Moc ráda na pana doktora vzpomínám a také na sestřičku z ordinace v České Třebové. Moc mi pomohli. Pan doktor tím jak mi dal rameno dohromady a sestřička svými přísnými, ale účinnými radami. Dnes jsem naprosto v pohodě a jsem ráda, že jsem na tu operaci šla. Smekám před vámi oběma pane doktore a přísná sestřičko :-) Děkuji moc. Moc jste mi pomohli. Přeji hodně pracovních úspěchů. Renata Ryšavá.

mudr.Dolezal je velice zkuseny doktor, po operaci ramene ,rotarove manzety a tzv.ztuhleho ramene, jiz po dvou mesicich jsem se vratila do prace a po delsi rehabilitaci vse v naprostem poradku, bez bolesti a bez omezeni pohybu, pana doktora doporucuji vsem co si jiz vyzkouseli jine doktory a bez vysledku ,tenhle urcite pomuze Iveta Letohrad

Velká spokojenost s prací a přístupem pana doktora Doležala. Člověk na svém místě, mohu vřele doporučit! V. Fater

MUDR.Doležal mi skvěle operoval koleno - plastika ACL. Po operaci žádné problémi ani komplikace a po 7 měsících od operace, jsem mohl pomalu začít trénovat a vrátit se k fotbalu. Koleno funguje skvělě a bez omezení. Pane doktore patří vám velké dík a všem Vás doporučuji ..... Lubomír Myšák ... :)

Po mém zranění ramene jsem navštěvoval MUDr.Doležala v jeho ambulanci. Na konec mi provedl chirurgický zákrok. Po celou dobu léčby, před zákrokem i po něm, jsem byl s jednáním a péči pana doktora velice spokojen. Vše bylo profesionální a velice příjemné. Jeho lidský přístup mohu každému jen doporučit. Bylo mi 18 let a proto jsem měl ze všeho obavy. Jak z léčby tak z následků. Musím říci, že již po několika měsících jsem mohl opět aktivně sportovat bez jakéhokoli omezení. Tímto bych mu chtěl velice poděkovat a doporučit ho ostatním!

MUDr. Doležal mi operoval obě ramena. Pravé rameno po roztržení rotátorové manžety a levé po utržení přitahovače ramena. Obě operace hodnotím jako velmi povedené, protože se mi pocitově do obou ramen vrátila hybnost jako v době před zraněním. Mohu i sportovat jako se zdravými rameny.Velmi děkuji.

V září 2013 jsem byla u pana doktora na plastice ACL pravého kolena. Pan doktor odvedl skvělou práci , mohu ho Všem doporučit. Operace a následná léčba proběhla bez sebemenších komplikací.
Moc děkuji.
Hanka Vysoké Mýto

Umístění: Privátní ortopedická ambulance Operace PZV

Umístění: Litomyšlská nemocnice, a.s.

Dobrý den,

Moc děkuji.
Hanka Vysoké Mýto

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jsem 3 měsíce po ASK kolene, kde mi byl vykonán zákrok shrinkage parc.ruptury LCA. Hybnost a propnutí je OK, ale stále mi bolí vnější strana kolene a chůze z kopce a ze schodů. Je tento stav normální? Děkuji

Dobrý den, buď je i po zákroku koleno nestabilní, tedy funkce LCA nedostatečná, což se může projevit i bolestí nebo je příčina jiná - poškození menisku, úbytek chrupavky, varozní osa kolena či mimokloubní příčina...

MUDr. Jiří Doležal

• Dobrý den.Posílala jsem před více než týdnem dotaz do vaší poradny,a zatím jsem se nedočkala odpovědi.Tak posílám znovu,možná se ztratil.Asi rok jsem měla problém s bolestí achilovky,léčeno obstřiky,v září klidem,Aulinem a RHB-magnet a ultrazvuk.Pak konečně zlepšení.Před vánoci jsem si při pádu zlomila ruku a pár dní potom mě noha začala zase bolet.Ale jinak.Spíš v zadní části lýtka,nad achil. a v oblasti celého kotníku.Na chirurgii mě MUDr.nechala stoupnou na špičku,což nešlo,ale řekla,že achilovka je celá,mám to ledovat a šetřit.Po novém roce jsem s tím jela ke svému ortopedovi,závěr v podstatě stejný,mazat,chladit,Priessnitz.Nepomohlo.Za týden mě poslal na cévní,jestli tam není zánět žil.Nález:palp.citl.tricepsu pr.lýtka,obvody v h pol bérce bilat idem,mírný otok na dorsomed.str.dolní pol bérce,citlivost.Ach.šlacha celistvá,palp mírně citlivá,pulsy do periferie hmatné.Dupl.sono hl žil norm.nález,sono tricepsu PDK bez ložisk.patologie.Z:v.s.lehčí svalová distenze.Doporučení stejné.Obv.lékařka nechala pro jistotu udělat RTG:Stav po distorzi pravého TC skl.Kl.štěrbina přiměřená,kontury skeletu zřetelně nejsou porušeny.Struktura patní kosti přiměřená,drobná plant.ostruha.Oploštění příčné klenby.Artrotické změny I.MTP kl. a ITP kloubů.V této chvíli nedokážu přesně určit,kde to nejvíc bolí.Asi v místech nad achil.,ta je mírně nateklá a trochu bolí.Taky bolí kotník a z vnější strany místo pod kotníkem,a 2.a 3.prst.Lýtko někdy až nahoru,ale už nebolí při dřepnutí jako dřív.Na špičky pořád nestoupnu přes bolest.Problém i ustát na jedné noze.Nevím,co bolí primárně a co jako důsledek měsíčního kulhání.Měla bych jít tak za 14 dní do práce a to fakt nedám-jsem doručovatelka.Co bych ještě mohla udělat pro úlevu od bolesti?Léky nezabírají,vybrala jsem celý Aulin bez výsledku,mažu Olfen gelem taky bez výrazného efektu.Omlouvám se za obsáhlost,ale už si nevím rady a vypadá to,že ani lékaři.Je mi 50 let. Děkuju za Váš čas

Dobrý den. Odpověď není jednoduchá a poradit na dálku nelze. Rád se na vás podívám osobně, když se přinesete výsledky dosavadních vyšetření. Dr. Doležal

MUDr. Jiří Doležal

• bolest ramene
  • sportovní úrazy
  • onemocnění kloubů

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)