MUDr.

Ortoped

Kontaktní informace

• Privátní ortopedická ambulance

Budova Galén Ústí nad Orlicí, 562 01 Ústí nad Orlicí

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Více (1)
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

• Litomyšlská nemocnice, a.s.

J. E. Purkyně 652, Litomyšl

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• Doktor Doležal mi dělal plastiku PZV. Po 2 měsících jsem začal jezdit na kole a o měsíc později jsem začínal běhat. Bez bolesti ani při větší zátěži. Koleno je pevnější než to neoperované. Pana doktora můžu doporučit. Jeho přístup k pacientům je velice dobrý a odvedená práce je výborná. Děkuji za to, že zase mohu sportovat. M. Boštík

• Zkušenosti a dovednosti

• ortopedie
    • úrazová chirurgie (traumatologie)

Nemoci

• bolest ramene
    • sportovní úrazy
    • onemocnění kloubů
    • onemocnění kyčelního kloubu
    • bolest kolene
    • osteoartróza

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Doporučujete matrace Zaren, jste pod nimi podepsaný

Dobrý večer, dnes jsme měli přednášku na matrace Zaren a byl jste uveden jako ortoped, který je doporučuje. Ve svém oboru jste špička, tak bych Vás chtěla poprosit jestli jsou opravdu kvalitní a dopourčujete je. Omlouvám se za vyrušení a přeji příjemný večer.
    Jiří Doležal Ortoped Česká Třebová
    Dobrý den. O té matraci, ani o tom, že bych ji kdy doporučoval, nevím. Někdo Vám lhal. JD

Hodnocení pacientů

• Dobrý den,
      chtěla bych poděkovat panu doktorovi za operaci ramene kterou jsem absolvovala loni v únoru. Moc ráda na pana doktora vzpomínám a také na sestřičku z ordinace v České Třebové. Moc mi pomohli. Pan doktor tím jak mi dal rameno dohromady a sestřička svými přísnými, ale účinnými radami. Dnes jsem naprosto v pohodě a jsem ráda, že jsem na tu operaci šla. Smekám před vámi oběma pane doktore a přísná sestřičko :-) Děkuji moc. Moc jste mi pomohli. Přeji hodně pracovních úspěchů. Renata Ryšavá.

• mudr.Dolezal je velice zkuseny doktor, po operaci ramene ,rotarove manzety a tzv.ztuhleho ramene, jiz po dvou mesicich jsem se vratila do prace a po delsi rehabilitaci vse v naprostem poradku, bez bolesti a bez omezeni pohybu, pana doktora doporucuji vsem co si jiz vyzkouseli jine doktory a bez vysledku ,tenhle urcite pomuze Iveta Letohrad

• Velká spokojenost s prací a přístupem pana doktora Doležala. Člověk na svém místě, mohu vřele doporučit! V. Fater

• MUDR.Doležal mi skvěle operoval koleno - plastika ACL. Po operaci žádné problémi ani komplikace a po 7 měsících od operace, jsem mohl pomalu začít trénovat a vrátit se k fotbalu. Koleno funguje skvělě a bez omezení. Pane doktore patří vám velké dík a všem Vás doporučuji ..... Lubomír Myšák ... :)

• Po mém zranění ramene jsem navštěvoval MUDr.Doležala v jeho ambulanci. Na konec mi provedl chirurgický zákrok. Po celou dobu léčby, před zákrokem i po něm, jsem byl s jednáním a péči pana doktora velice spokojen. Vše bylo profesionální a velice příjemné. Jeho lidský přístup mohu každému jen doporučit. Bylo mi 18 let a proto jsem měl ze všeho obavy. Jak z léčby tak z následků. Musím říci, že již po několika měsících jsem mohl opět aktivně sportovat bez jakéhokoli omezení. Tímto bych mu chtěl velice poděkovat a doporučit ho ostatním!

• MUDr. Doležal mi operoval obě ramena. Pravé rameno po roztržení rotátorové manžety a levé po utržení přitahovače ramena. Obě operace hodnotím jako velmi povedené, protože se mi pocitově do obou ramen vrátila hybnost jako v době před zraněním. Mohu i sportovat jako se zdravými rameny.Velmi děkuji.

• V září 2013 jsem byla u pana doktora na plastice ACL pravého kolena. Pan doktor odvedl skvělou práci , mohu ho Všem doporučit. Operace a následná léčba proběhla bez sebemenších komplikací.
      Moc děkuji.
      Hanka Vysoké Mýto

• Výborný ortoped, operatér a lékař na svém místě. Jsem rok po operaci, koleno funguje tak jak má:-)
      Po osobních zkušenostech velmi doporučuji. Katka

• Dobrý den,rád bych touto cestou poděkoval MUDr Doležalovi,za perfektně odvedenou práci při operaci ACL levého kolena, které mi operoval v listopadu roku 2011.Pan doktor mi byl doporučen a již při „návštěvě“ po úrazu jsem se utvrdil, že má volba operatéra bude správná.S povděkem jsem uvítal klidný, profesionální a lidský přístup,obeznámil mě s problémem a následným zákrokem.Samotná operace proběhla bez sebemenších komplikací a sportovat jsem mohl do 6 měsíců a o kolenu jsem vůbec nevěděl.Jaký rozdíl od předešlé „plastiky“ pravého kolena, kterou jsem podstoupil v roce 2009 ve fakultní nemocnici… , kde přístupem jsem byl naprosto šokován.Pana doktora Doležala jsem doporučil i mému spoluhráči, který si přivodil stejný úraz s vědomím, že bude stejně tak spokojený jako já – což se následně potvrdilo… Stanislav Vomáčka Česká Třebová