MUDr.

Ortoped

Kontaktní informace

• K
    Umístění: Litomyšlská nemocnice, a.s.

Velice děkuji MUDr. Doležalovi za perfektně provedené operace jak halluxu na levé noze v září 2017, tak i za plastiku PZV L kolena v lednu 2018. Díky perfektně odvedené práci pana doktora se vracím zpět ke sportu. Jízda na kole i rekreační běh už nejsou problémem. Koleno je pevné, stabilní, jsem velice spokojená. Všem kdo hledají zodpovědnost a profesionalitu, pana doktora vřele doporučuji. Laďka Krásová

• Zkušenosti a dovednosti

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Ortoped
    Česká Třebová
    Dobrý den, záleží na subjektivních potížích pacienta a klinickém nálezu, který nelze posoudit písemně. Podstatný je také věk pacienta a stupeň event. artrotických změn kolenního kloubu. Plastika… Více

Hodnocení pacientů

• K
      Umístění: Litomyšlská nemocnice, a.s.

• Doktor Doležal mi dělal plastiku PZV. Po 2 měsících jsem začal jezdit na kole a o měsíc později jsem začínal běhat. Bez bolesti ani při větší zátěži. Koleno je pevnější než to neoperované. Pana doktora můžu doporučit. Jeho přístup k pacientům je velice dobrý a odvedená práce je výborná. Děkuji za to, že zase mohu sportovat. M. Boštík

• P

Dobrý den,
      chtěla bych poděkovat panu doktorovi za operaci ramene kterou jsem absolvovala loni v únoru. Moc ráda na pana doktora vzpomínám a také na sestřičku z ordinace v České Třebové. Moc mi pomohli. Pan doktor tím jak mi dal rameno dohromady a sestřička svými přísnými, ale účinnými radami. Dnes jsem naprosto v pohodě a jsem ráda, že jsem na tu operaci šla. Smekám před vámi oběma pane doktore a přísná sestřičko :-) Děkuji moc. Moc jste mi pomohli. Přeji hodně pracovních úspěchů. Renata Ryšavá.

• mudr.Dolezal je velice zkuseny doktor, po operaci ramene ,rotarove manzety a tzv.ztuhleho ramene, jiz po dvou mesicich jsem se vratila do prace a po delsi rehabilitaci vse v naprostem poradku, bez bolesti a bez omezeni pohybu, pana doktora doporucuji vsem co si jiz vyzkouseli jine doktory a bez vysledku ,tenhle urcite pomuze Iveta Letohrad

• Velká spokojenost s prací a přístupem pana doktora Doležala. Člověk na svém místě, mohu vřele doporučit! V. Fater

• MUDR.Doležal mi skvěle operoval koleno - plastika ACL. Po operaci žádné problémi ani komplikace a po 7 měsících od operace, jsem mohl pomalu začít trénovat a vrátit se k fotbalu. Koleno funguje skvělě a bez omezení. Pane doktore patří vám velké dík a všem Vás doporučuji ..... Lubomír Myšák ... :)

• K

Po mém zranění ramene jsem navštěvoval MUDr.Doležala v jeho ambulanci. Na konec mi provedl chirurgický zákrok. Po celou dobu léčby, před zákrokem i po něm, jsem byl s jednáním a péči pana doktora velice spokojen. Vše bylo profesionální a velice příjemné. Jeho lidský přístup mohu každému jen doporučit. Bylo mi 18 let a proto jsem měl ze všeho obavy. Jak z léčby tak z následků. Musím říci, že již po několika měsících jsem mohl opět aktivně sportovat bez jakéhokoli omezení. Tímto bych mu chtěl velice poděkovat a doporučit ho ostatním!

• S

MUDr. Doležal mi operoval obě ramena. Pravé rameno po roztržení rotátorové manžety a levé po utržení přitahovače ramena. Obě operace hodnotím jako velmi povedené, protože se mi pocitově do obou ramen vrátila hybnost jako v době před zraněním. Mohu i sportovat jako se zdravými rameny.Velmi děkuji.

• H

V září 2013 jsem byla u pana doktora na plastice ACL pravého kolena. Pan doktor odvedl skvělou práci , mohu ho Všem doporučit. Operace a následná léčba proběhla bez sebemenších komplikací.
      Moc děkuji.
      Hanka Vysoké Mýto

• K

Výborný ortoped, operatér a lékař na svém místě. Jsem rok po operaci, koleno funguje tak jak má:-)
      Po osobních zkušenostech velmi doporučuji. Katka