Ortopedická ambulance

Ortopedická ambulance
Masarykova 330, Telč

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Píši zde velice odstrašující zkušenost s péčí pana doktora. Navštívila jsem ho s tím, že mám ukrutné bolesti zad, které jsou úplně jiné než běžné bolesti zad a že nevydržím ani jeden den bez silných léků na bolest, které jsem v té době brala již 3 týdny. Poslal mě domů s tím, že mi nic není, není důvod, aby mě TAKHLE bolela záda, na magnet. rezonanci že mě nepošle, neboť k tomu není žádný důvod a ať si dojdu pro léky na uklidnění. Naštěstí jsem vyhledala pomoc v Havl. Brodě, kde mě paní doktorka okamžitě poslala na magnet. rezonanci. A zde je moje diagnóza:
Zhoubný nádor na 7.obratli, hrozící zlomenina tohoto obratle a hrozící ochrnutí, metastázy snad ve všech kostech, které existují (klíční kost, lopatka, pažní kost, obratle mnohočetně, žebra mnohočetně, hrudní kost, kost křížová, kost pánevní, obě stehenní kosti), metastázy v játrech. Okamžitě jsem musela absolvovat operaci v Praze, kde mi odstranili nádor na obratli, museli mi vzít i kus obratle. Podle slov pana docenta, který mě operoval, to bylo za 5 minut 12 - nádor již začínal tlačit na páteřní kanál a hrozilo ochrnutí.
Tímto varuji všechny, kteří by k panu doktorovi šli s důvěrou.
O stylu jeho "komunikace" s pacientem se snad ani nebudu rozepisovat, jen snad tolik, že jsem se s ničím takovým ještě nesetkala a doufám, že již nikdy nesetkám.

Umístění: Ortopedická ambulance Utržený křížový vaz

Mám podobné zkušenosti jako většina lidí, která pana "doktora" navstivila...
Po úrazu kolene bohužel nepoznal, že mám utržený meniskus a přední křížový vaz a léčil mě ibalginem a ortezou... Po 8 týdnech kdy to nikam nevedlo, jsem se objednal na doporučení známých do FN Brno, kde mě hned objednali na operaci.... Znám spoustu lidí z mého okolí co mají podobné a i horší zkušenosti. Určitě se jeho ordinaci vyhněte obloukem. Kadlec Vojtěch

Dobrý den, vůbec nerozumím tomu, jak může někdo jako pan Dobeš ještě ordinovat, jako malý kluk jsem se u něj léčil BOHUŽEL, a jeho přístup byl opravdu alarmující. Absolutně nepoznal diagnózu M.Perthes a "lečil" mne stylem "vidím to skepticky, přijďte za dva měsíce" asi 1/2 roku. Naštěstí se nám pak jako zázrakem podařilo dostat do FDN Brno, na dětskou kliniku, kde při posouzení ortopedy jsem byl okamžitě hospitalizován a připravován na složitý operační zákrok, který mne zachránil před vozíkem, protože jsem byl přijat ve stavu kyčle tzv. za 5 minut 12.
Apeluji na všechny, aby k panu Dobešovi nechodili a vyhnuli se jeho ordinaci velikým obloukem, čekal jsem, že s odstupem času budou na něj reakce trošku lepší, ale po více jak 18 ti letech se nezměnilo vůbec nic, a to je opravdu alarmující. Kdybych byl v té době plnoletý a mohl se rozhodovat, okamžitě podám stížnost na lékařskou komoru a trestní oznámení pro hrubé zanedbání péče o pacienta.

Pan doktor je jako počasí - když jsem u něj byla poprvé, nemohla jsem si stěžovat, milý, citlivý, řekl mi, že první týden ještě ortézu mám nosit celý den, dále poté pouze na spaní. Když jsem přišla za dva týdny na kontrolu byl protivný, když jsem si stěžovala na bolest, nic mi na to neřekl, pouze něco ve smyslu, že to chce čas. Také se mě ptal, proč tu ortézu nemám. Řekla jsem mu to, co on před dvěma týdny řekl mně, načež mi řekl, že to jsem si vymyslela, že mi nic takového určitě neřekl. Opravdu mě to urazilo, to aby mi doktor jednou řekl něco a podruhé něco jiného s dodatkem, že lžu?! Neslýchané ...
Když jsem se ho ptala, jestli mi napíše rehabilitace (problém mám již po druhé a minule jsem rehabilitace - od jiného lékaře - dostala), řekl mi, že ne, že mi to nenapíše, že by mi rehabilitační sestry rameno určitě vykloubily znovu. A to, že prý mám zatuhlé svaly a ruku nemůžu ani zvednout, je dobře. Zajímalo by mě, co na tom může být dobře ...
Takže pokud příště budu mít ještě nějaký problém, k tomuto "odborníkovi" už NIKDY VÍCE!

Pan doktor Dobeš poraněný meniskus a utržený zadní zkřížený vaz napoprvé nepoznal, poslal nás domů s tím, že se to spraví. Po týdnu bolestí a otoku na kontrole zjistil, že je prasklý meniskus a že to chce operaci. Běžně se dělá operace menisku a utrženého vazu při jednom zákroku. To pan doktor ale neumí a současně nechtěl přijít o kredity za operaci. Rozhodl se operovat meniskus zvlášť, přitom to mohl nechat kolegovi, který by to zvládl při jednom zákroku. Takže dvojí operace, dvojí rehabilitace. Naštěstí ta druhá operace byla v Ivančicích. Jak je vidět, panu doktor má úplně jiné priority než zdraví pacientů. Je to bezohledný přístup člověka, který působí spíše jako samouk než odborný lékař.

Petr

Já jsem chodila na ortopedii k panu doktorovi do 18 let se zády se skoliózou a nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Jestli je arogantní? Má takový svůj humor, nesmí si člověk taky všechno hned brát osobně. Nikdy u mě nic nezanedbal. Za mě rozhodně kladná hodnocení.

Připojuji se k hodnocení "arogantní" a doplnil bych je na "arogantní chytrolín". Medikament doporučený jiným lékařem (specialistou z ortopedie na Bulovce) nezná, ale to mu nebrání, aby jej odsoudil a zavrhl jako neúčinný, byť u jiných pacientů zcela prokazatelně funguje. To vše doprovázeno mudrováním o "Pražácích, kteří musí mít všechno extra" apod. Pro takové "rady" si pacienti opravdu nemusí chodit k ortopedovi... Zvláště, zní-li verdikt lékaře "ono to nějak přestane bolet samo"...

X

Já jsem s panem doktorem spokojená. Sice jsem u něj dnes byla poprvé, ale zdál se mi hodný a pořád se se mnou hezky bavil a všechno se mi snažil vysvětlit.

Neuvěřitelně nepříjemný, protivný,arogantní, neochotný doktor, který vubec nic neumí!!! A nedokáže pomoct a pak ještě nazná že sem tam přišla po pěti letech co mě bolí noha kterou mi nedokázal spravit, že jsem simulovala abych nemusela do školy když jsem tam jak ... čekala 3 hodiny aby mi řekl že mi nic neni že na to nemám myslet že to bolet nebude!!! Lenka

velmi prijemny a ochotny