Adresa

Odborný lékař ortopedie
Tř. Osvobození 60a/1388, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Chtěl jsem vyšetřit a poradit ohledně operace kyčle a byl jsem nevhodným způsobem poslán za jiným lékařem. Velmi arogantní a nepříjemné jednání. Nedoporučuji.

R
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ortopedie

Výborný lékař. Co nedokázali praktičtí, neurologové, ORL za 4 měsíce běhání, vyřešil za 10 minut a asi navždy. Jednalo se o nenadálé závratě a "blackoutové" stavy, kdy jsem se díky točení v hlavě několikrát vypnul. Všichni strašili s mozkovými nádory a kdo ví čím a přitom to byla skřípnutá krční páteř. Pár šikovných cviků a je po problému a za rok se to nevrátillo ani jednou.

Ověřený profil

Jsem velice spokojena,vždycky se snaží mi pomoci,narozdíl od lékaře který mě operoval kyčelní kloub.Mám stále bolesti a jediný kdo to řeší je pan doktor Chodura.K tomuto lékaři docházím již několik let od dětství.Mottlová Zlata.


R

Dnes jsem poprvé u Mudr. Chodury.Nečekala jsem,přesně dle objednávky mne milé přijal.Až překvapivě příjemný.Vyšetřil mne důkladně a poradil i objednal k další léčbě.Byl mi doporučen jako velmi dobrý.Jsem spokojená.Co pacienti máte proti slušnému lékaři?Těch je dnes moc málo.Mohu doporučit obvodní co se vás nedotkne a od počítače nezvedné obelzní zadek.A máme jich v Karviné více.Díky pane Mudr. Choduro a příjemná sestřičko.Velmi spokojená pacientka.Z


O
Ověřený profil

Jsem moc ráda pane doktore, že jako pacient patřím k Vám ..a to opravdu nešplhám.Pan doktor chodura mě moc pomohl, když jiný-ná lékeř-ka mě léčil-la a nepomohl-la. Při pomoci to sice moc bolelo, ale stalo to za to. Moc děkují a jsem ráda, že k Vám nemusím:-) :-) Všem lidem Vás však moc doporučují, pokud to bude nutné.


L
Ověřený profil

Velmi neempatický lékař, neuznává žádnou jinou léčbu- názor než ten svůj.Nepřipouští, že by něco z jeho léčby někomu nemohlo sednou když to druhému dělá dobře. Neopravuje stroje, ale léčí lidi to by si měl uvědomit. Nikomu nedoporučuji tento názor veřejně prezentuji dál. Nespokojený pacient - žádný pacient .Ale hlavně, že má plnou kartotéku pacientů- Komu pomohl tak , tak mu to přeji.


P
Ověřený profil

Přístup k pacientům vstřícný,ale v mém případě nedokázal určit diagnózu,po čtyřech měsících trápení jsem byl nucen obrátit se na skutečného odborníka,který měl po pěti minutách jasno.Dnes už mám po operaci a zkušenost s tímto lékařem beru jako zlý sen.


Co vám budu povídat- borec.Na páteře a bolesti hlavy od páteře jedinečný! Půl roku mi nikdo nepomohl, v nemocnicích mě převrátily naruby,CT,magnety atd. Doporučuji.


Chtěl bych touto cestou poděkovat p. doktorovi za velmi odbornou léčbu a tudiž i odstranění mého zdravotního problému. Zároveň bych rád doporučil pana doktora i dalším pacientům.
S.G. Karviná


Chtěla bych poděkovat MUDr. Chodurovi za velmi kvalitní léčbu mého kolena, které proběhlo v r. 2010 a do roku 2011 bych mu ráda popřála hodně zdraví, spokojenosti a osobních i pracovních úspěchů. Pacientka z Karviné


Došlo k chybě, zkuste to znovu