Jiří Chodura, ortoped Karviná

MUDr. Jiří Chodura

Ortoped Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tř. Osvobození 60a/1388, Karviná
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ortopedie

Výborný lékař. Co nedokázali praktičtí, neurologové, ORL za 4 měsíce běhání, vyřešil za 10 minut a asi navždy. Jednalo se o nenadálé závratě a "blackoutové" stavy, kdy jsem se díky točení v hlavě několikrát vypnul. Všichni strašili s mozkovými nádory a kdo ví čím a přitom to byla skřípnutá krční páteř. Pár šikovných cviků a je po problému a za rok se to nevrátillo ani jednou.


Ověřeny pacient

Jsem velice spokojena,vždycky se snaží mi pomoci,narozdíl od lékaře který mě operoval kyčelní kloub.Mám stále bolesti a jediný kdo to řeší je pan doktor Chodura.K tomuto lékaři docházím již několik let od dětství.Mottlová Zlata.


R

Dnes jsem poprvé u Mudr. Chodury.Nečekala jsem,přesně dle objednávky mne milé přijal.Až překvapivě příjemný.Vyšetřil mne důkladně a poradil i objednal k další léčbě.Byl mi doporučen jako velmi dobrý.Jsem spokojená.Co pacienti máte proti slušnému lékaři?Těch je dnes moc málo.Mohu doporučit obvodní co se vás nedotkne a od počítače nezvedné obelzní zadek.A máme jich v Karviné více.Díky pane Mudr. Choduro a příjemná sestřičko.Velmi spokojená pacientka.Z


O
Ověřeny pacient

Jsem moc ráda pane doktore, že jako pacient patřím k Vám ..a to opravdu nešplhám.Pan doktor chodura mě moc pomohl, když jiný-ná lékeř-ka mě léčil-la a nepomohl-la. Při pomoci to sice moc bolelo, ale stalo to za to. Moc děkují a jsem ráda, že k Vám nemusím:-) :-) Všem lidem Vás však moc doporučují, pokud to bude nutné.


L
Ověřeny pacient

Velmi neempatický lékař, neuznává žádnou jinou léčbu- názor než ten svůj.Nepřipouští, že by něco z jeho léčby někomu nemohlo sednou když to druhému dělá dobře. Neopravuje stroje, ale léčí lidi to by si měl uvědomit. Nikomu nedoporučuji tento názor veřejně prezentuji dál. Nespokojený pacient - žádný pacient .Ale hlavně, že má plnou kartotéku pacientů- Komu pomohl tak , tak mu to přeji.


P
Ověřeny pacient

Přístup k pacientům vstřícný,ale v mém případě nedokázal určit diagnózu,po čtyřech měsících trápení jsem byl nucen obrátit se na skutečného odborníka,který měl po pěti minutách jasno.Dnes už mám po operaci a zkušenost s tímto lékařem beru jako zlý sen.


Co vám budu povídat- borec.Na páteře a bolesti hlavy od páteře jedinečný! Půl roku mi nikdo nepomohl, v nemocnicích mě převrátily naruby,CT,magnety atd. Doporučuji.


Chtěl bych touto cestou poděkovat p. doktorovi za velmi odbornou léčbu a tudiž i odstranění mého zdravotního problému. Zároveň bych rád doporučil pana doktora i dalším pacientům.
S.G. Karviná


Chtěla bych poděkovat MUDr. Chodurovi za velmi kvalitní léčbu mého kolena, které proběhlo v r. 2010 a do roku 2011 bych mu ráda popřála hodně zdraví, spokojenosti a osobních i pracovních úspěchů. Pacientka z Karviné


Velmi dobrý ortoped, který svou letitou praxí dokáže odborně vyřešit daný problém a jako velkou výhodu vyzdvihuji i to, že dokáže odblokovat bolavá záda i jiné s tímto spojené problémy, což v dnešní době dokáže potrápit nejednoho pacienta. Také je velmi příjemné nechat si na místě provést masáž těla na jednom z masážních křesel v hezkém a moderně vybaveném prostředí. Opravdu velmi doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti